Mercier, Que., جامعه واکنش نشان می دهد به اجباری ماسک زیر COVID-19 شیوع

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

این تصمیم توسط مقامات در کبک در شهر مرسیه به ماسک اجباری در اماکن عمومی پیدا تمایلی پشتیبانی می کند.

بیش از 80 تایید موارد مربوط به دو خانه احزاب در استان کبک کانادا منطقه است. به عنوان نتیجه مرسیه شهردار روز شنبه اعلام کرد که ماسک به زودی خواهد بود و اجباری در این شهر است.

ادامه مطلب: Mercier, Que. برای ساختن ماسک اجباری پس از COVID-19 شیوع

“من فکر می کنم آن را یک ایده واقعا خوب به ماسک اجباری گفت:” اشلی Scutt که با این نسخهها کار در مهدکودک درست پشت یک مک دونالد بود که موارد تایید شده که او گفته بود بیش از حد به راحتی.

“آن من می ترسم به تفکر است که ما می تواند آن را دریافت کند. بچه های ما می تواند آن را دریافت و آن را به خاطر یک بی دقتی حزب می گوید:” Scutt.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما او سوالات استدلال پشت اجباری صورت-پوشش قانون است که می رود به اثر در روز چهارشنبه. “من برای پیدا کردن آن بسیار بی دقت برای دولت این است که همه ما در حال انجام آن را برای این حزب و آن دلیل است که از هر چیز دیگری آن را به دلیل که یک حزب است که اتفاق افتاده است” Scutt گفت: اخبار جهانی است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“من فکر می کنم این یک بد شانسی بزرگ چون ما نیازی به پوشیدن آن را قبل از آن و در حال حاضر به دلیل از حزب ما همه در حال رفتن به مجبور به پوشیدن آن گفت:” لوران Bienvenue ساکن مرسیه واقع در حدود 30 کیلومتری جنوب مونترال.

ادامه مطلب: شیوع کروناویروس در ساحل جنوبی پس از جوانان حضور احزاب متعدد: رسمی

“من فکر می کنم که آن را یک ایده خوب برای محدود کردن انتشار این ویروس می گوید:” Noumen Tuimman, مرسیه ساکن ،

“من فکر می کنم که ماسک بسیار آسان برای حمل با شما آن را مانند یک قربانی کوچک برای یک نفر می گوید:” سوفی Benoit.

شهر Saint-Chrysostome, Que., که در آن خانه احزاب برگزار شد که ماه گذشته به تصویب یک قانون مشابه جمعه الزامی ماسک-پوشیدن داخل تمام کسب و کارهای تجاری.

این ویروس از طریق بدون علامت که جوانان این حزب حضور داشتند و قبل از هر گونه توسعه علائم آنها رفت و به مسیر عمومی خانه در Quartier Dix30 خرید پلازا در ژوئن 30.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

کبک بهداشت عمومی مدیر Horacio اررودا روز جمعه گفت خانه احزاب شد منبع از شیوع بیماری است.

مقامات بهداشتی نیز می گویند که آنها بر این باورند که احزاب متصل به یک سری از عفونت است که مجبور چندین کسب و کار را در مرسیه.

ادامه مطلب: Coronavirus: بیش از 500 نفر نشان می دهد تا به همراه تست درمانگاه در Mercier

صدها نفر از مردم در صف برای آزمایش در موقت COVID-19 غربالگری درمانگاه در شهر مرسیه, Que. پس از اخبار از شیوع و گسترش یافته است.

“من می دانم که بسیاری از اعضای خانواده و دوستان و افرادی که به آن حزب که آزمایش مثبت برای ویروس. من فکر می کنم این یک چیز خوب است و بیشتر مردم رو برای انجام این آزمون به دلیل آن استفاده می شود بیشتر برای آنها را به آزمون خود را” توضیح داد Bienvenue.

Bienvenue اذعان می کند او را بزرگترین فن پوشیدن ماسک اما او خواهد شد و مطابق با قوانین.

“من می دانم آن را خطرناک نیست برای من. اما من می دانم که می توان آن را خطرناک برای افراد مسن و افراد با ریه و مشکلات تنفسی در کل. من قطعا پوشیدن یک ماسک هنگامی که آن را به بیش از حد مورد نیاز است اما در حال حاضر من نه” Bienvenue گفت: اخبار جهانی است.

“برای من آسان است و هر کس باید یک ماسک می گوید:” Benoit.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با فایل های از کانادا را فشار دهید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>