مرکل به نظر می رسد شرق به عنوان روابط نزاع بین آلمان و آمریکا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برلین — فقط آلمان پس از توافق ماه گذشته برای نجات لوفت هانزا با €9 میلیارد اورژانس تزریق هواپیمایی اعلام کرد این امر رزومه خدمات در یک مسیر بود که خفته برای ماه: فرانکفورت-شانگهای.

آیا سرندیپیتی و یا طراحی حرکت توسط آلمان و حامل پرچم نماد اولویت های برلین اماکن در تعمیر و تجاری پیوندهای بین دو کشور که ظهور آنها از آنچه که رهبران در هر دو طرف امید بود بدترین بیماری همه گیر.

آلمان reappraises آن دیرینه تکیه بر ایالات متحده در حال رشد در میان تنش ها با واشنگتن بر امنیت و تجارت وجود دارد که کمتر شک در میان رهبران این کشور در مورد ضرورت reenergize همکاری خود را با چین, آلمان بزرگترین شریک تجاری.

در حالی که چین تحت انتقاد سراسر جهان غرب به ویژه در آمریکا و انگلستان برای عدم شفاف تر در مورد ریشه های شیوع کروناویروس و اخیرا برای تعلیق آن از هنجارهای دموکراتیک در هنگ کنگ دولت آلمان شده است محتاط تر در پاسخ آن.

خواسته در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته که آیا او را به حمایت از این نوع از تحریم ها علیه چین تحت بررسی در آمریکا و آنگلا مرکل به این سوال طفره رفت.

“روابط برای چین مهم است,” مرکل تاکید کرد و افزود: “آنها از اهمیت استراتژیک است.”

در واقع این مشکل به غلو اهمیت چین به عنوان یک بازار صادرات برای کالاها به ویژه خودرو و ماشین آلات. پس از مرکل به عنوان صدراعظم در سال 2005 صادرات آلمان به چین افزایش یافته است به پنج برابر کمتر از €100 میلیارد دلار در سال گذشته است. در حالی که برخی از اقتصاددانان استدلال می کنند که تقاضای چین برای کالاهای سرمایه ای است که پایانی به عنوان اقتصاد matures این کشور باقی می ماند یک ستون از برلین استراتژی اقتصادی و یک راننده کلیدی رشد.

هنگامی که تقاضا از آمریکا فرو ریخت در پی بحران مالی در سال 2008 و 2009 آلمان با تکیه بر چین بود که تا حد زیادی صدمه ندیده با آشفتگی به سوخت خود را دوباره بجای اول برگشتن — گسترش است که در ادامه تقریبا بدون وقفه تا زمانی که این بیماری همه گیر رسید.

بدون شک وجود دارد مرکل است که تاریخ را در ذهن به عنوان او به دنبال حفاظت از اقتصاد آلمان در زمان بحران است که کمیسیون اروپا پیش بینی می کند باعث خواهد شد یک 6.3 درصد کاهش در تولید کشور در این سال است.

در حالی که چین نیز مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از pandemic, آلمانی صادرکنندگان در حال دیدن نشانه های اولیه از امید. در ماه ژوئن برای فروش ماشین در چین افزایش یافت 11 درصد سومین ماه متوالی افزایش, پس از ماه کاهش است.

به عنوان ایالات متحده هنوز هم آلمان بزرگترین بازار صادرات به طور کلی همچنان به مبارزه برای به دست آوردن شیوع کروناویروس تحت کنترل چین است که به تدریج بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

مرکل تمایل به تماس از چین در سرکوب در هنگ کنگ ممکن است به نظر می رسد در تقابل با تصویر محبوب خود را به عنوان یک رهبر هدایت در درجه اول توسط قطب نمای اخلاقی یک شهرت او به دست آورده با او تصمیم به پذیرش بیش از یک میلیون پناهنده در حال فرار از سوریه و کشورهای دیگر پس از 2015 بحران است.

در واقع صدراعظم البته در حال حاضر سازگار است چگونه با او رفتار چین در 15 سال گذشته: ابراز نگرانی حقوق بشر و تعهد به ادامه “گفت و گو” همراه با تعمیق رابطه تجاری.

آیا این موضوع ظلم و ستم در تبت بازداشت Uighurs یا چینی رهبری را فراگیر نظارت خود شهروندان مرکل قرار داده است کسب و کار برای اولین بار.

و کسب و کار خوب است. که به ویژه برای آلمان بزرگترین شرکت (و کارفرمایان) از فولکس واگن و مرسدس بنز به مهندسی غول زیمنس.

برلین اولویت vis-a-vis چین نیز تاثیر عمیقی در خود اتحادیه اروپا رویکرد است. حتی به عنوان Ursula von der Leyen نشده خودداری از انتقاد چین از تبدیل شدن به کمیسیون, رییس جمهور, او شده است مراقب باشید به تغییر جهت دادن بیش از حد دور از برلین خط.

“این ممکن است برای شکل دادن به جهان از فردا بدون قوی اتحادیه اروپا و چین ارتباط او گفت:” ماه گذشته پس از یک کنفرانس ویدئویی با رهبران چینی.

آلمان حساب برای حدود یک سوم از چین تجارت با اتحادیه اروپا, اما چین ساخته شده است که مهم تاخت و تاز به دیگر اقتصاد نیز از فرانسه به ایتالیا. سیل اخیر از مطبوعات بد پکن دریافت کرده است بیش از هنگ کنگ و coronavirus بعید است که مانع چین فشار به اتحادیه اروپا حتی اگر شعارهای خارج از بروکسل بحرانی تر می شود.

“چین را عملی هدف در حال حاضر به نظر می رسد به اطمینان حاصل شود که وجود دارد مردم به اندازه کافی در موقعیت های مهم در بروکسل و در سرمایه های ملی که در حال آماده به سازش ارزش های اروپایی مانند آزادی های اساسی و جای چین را در موقعیت به خاطر حفظ روابط با چین گفت:” Michito تسورواوکا استادیار در دانشگاه Keio در اخیر تجزیه و تحلیل.

اگر آلمان هر گونه نشانه نمی توان آن را دشوار است. در حالی که برخی از برجسته سیاستمداران آلمانی از جمله به نوربرت Röttgen یک محافظه کار است که امید به موفقیت مرکل به عنوان صدراعظم آلمان مخالفت خود را البته در چین کشور ایجاد کسب و کار است که در پشت او. در آلمان رای دهندگان در چین سیاست بوده است نه یک موضوع است.

بزرگتر سردرد در مورد چین برای مرکل — آلمان — واشنگتن.

در حالی که بسیاری در برلین در حال انتظار برای ماه نوامبر (و دعا جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست خواهد داد) و امریکا و چین سیاست بعید است به تغییر اندازه. حتی بسیاری از دموکرات ها باید بی میلی تایید مغلوب ساختن پیشی جستن hard-nosed با رویکرد چین در تجارت و حقوق بشر است.

نیز وجود دارد که هر دو حزب وحدت در پاسخ به سوال اجازه می دهد چین Huawei برای نصب شبکه های 5G. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تهدید کرده است که برای محدود کردن تبادل اطلاعات با آلمان و دیگر متحدان اجازه می دهد که چینی ها تامین شبکه در. تا کنون مرکل متوقف شده با این استدلال که وجود دارد در حالی که باید بالاتر از استانداردهای امنیتی برای شرکت های درگیر در 5G شرکت نباید خاموش کردن آشکار است.

در این میان مرکل را اولویت اصلی با چین است که برای دریافت یک برنامه ریزی معامله تجاری با اروپا در مسیر بازگشت. هدف از این پیشنهاد “سرمایه گذاری توافق” است که به بهبود شرایط برای شرکت های اروپایی در چین یک مزیت بالقوه برای کسب و کار در آلمان که شکایت کرده برای سال در مورد رویه ضد رقابتی و سرقت مالکیت معنوی در کشور است.

Coronavirus مجبور مرکل برای به تعویق انداختن اتحادیه اروپا-چین در نشست برنامه ریزی شده در طول آلمان شورای ریاست اتحادیه اروپا در ماه سپتامبر هنگامی که او امیدوار است برای تضمین معامله است. در عین حال او روشن ساخته است او مشتاق است که به برنامه ریزی مجدد آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“در عین حال ما قصد داریم به ادامه گفت و گو با چین در تمام جبهه” مرکل گفت: هفته گذشته با استناد به همه چیز از تجارت به حقوق بشر است. “آن را در اروپا بیشترین علاقه به کار با هم نزدیک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>