مرکل Dr. No می شود را سخت ترین ماموریت در عین حال

Category: پلیتیکو Comments: No comments

این مقاله بخشی از یک گزارش ویژه: برلین در بروکسل.

اروپا و قدرتمند ترین مقام اداری با این نسخهها کار از یک کم مبله متوسط اتاق در طبقه دوم از یک ساختمان مشرف به یک ایستگاه قطار در برلین.

چند خارج از اتاق ماشین از سیاست اروپا به احتمال زیاد به شنیده اووه Corsepius اما در سالن های بروکسل و در پایتختهای سراسر این قاره اشاره صرف نام خود را به جنبش در آوردن ترکیبی از ترس و خشم و تحسین است.

Corsepius, 59 خدمت به عنوان آنجلا مرکل مشاور ارشد در اروپا برای بسیاری از وقت خود را به عنوان صدراعظم کمک به راهنمای خود را از طریق اتحادیه اروپا هرگز پایان دادن به بحران است. با تشکر از که طول عمر (و خود را در مجاورت نزدیک به مرکل), Corsepius به هم دوخته مهم ترین شبکه در اروپا از هر کسی در دولت آلمان.

با وجود مشخصات پایین (در همراهی با سنت مشاوران به صدراعظم او اجتناب چشم های عمومی و به ندرت صحبت می کند به مطبوعات) Corsepius است که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده توسط خودیها به نفوذ بیشتر در امور اروپا از آلمان را وزیر امور خارجه ،

در ماه های پیش رو Corsepius خواهد نقش مهمی را به عنوان آلمان بر اتحادیه اروپا دوار ریاست جمهوری است که آبشار در وسط آنچه مرکل را به نام “بزرگترین چالش” در بلوک تاریخچه.

آموزش اقتصاددان که در غرب برلین Corsepius شروع کار خود را در وزارت اقتصاد در طول Helmut Kohl دوران کار برای یک بار در صندوق بین المللی پول در واشنگتن است.

او اختصاص داده بود به صدارت زمانی که هلموت بود و هنوز هم در کار حرفه ای خود را دستیابی به موفقیت رسید که یک تجزیه و تحلیل نوشت: اتحادیه اروپا در امور مالی گرفتار توجه صدراعظم Gerhard Schröder. Corsepius کار کرده و Schröder ارشد اتحادیه اروپا, مشاور, مصرف بیش از موقعیت خود را هنگامی که مرکل صدراعظم شد در سال 2005.

بیشتر از آلمان و اروپا متخصصان ظهور از وزارت امور خارجه و Corsepius’ غیر معمولی شروع و پس زمینه (او دارای دکترای اقتصاد کسب و کار) به او سوء ظن از همکاران برخی از آنها سوال تعهد خود را به اروپا به این روز است.

“او یک رنگ در پشم اروپایی گفت:” دیرین آلمان, اتحادیه اروپا, رسمی, توصیف Corsepius به عنوان یک “obstructionist.”

Corsepius بلند پروازانه بازیکن تنیس در روز جوان خود, نقش مهمی در مراحل اولیه از منطقه یورو را از بحران بدهی پنبه حلاجی شده دور تلاش های آتن و دیگر پایتختهای برای متقاعد کردن برلین به تحمل بیشتر از بار نجات کشورهای گرفتار در بحران است. Corsepius نیز نیروی محرکه “بزرگ آلمانی nothingburger” پاسخ به federalist توهمات مطرح شده توسط رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی معروف خود در دانشگاه سوربن سخنرانی در سال 2017.

در عین حال برای مرکل خودش روت دانشمند که جوایز تحلیلی توانایی هوشیار اقتصاددان ثابت شده است ایده آل مناسب است. مقامات که شاهد دو در عمل در طول سال می گویند Corsepius است که بیشتر از حد متوسط sherpa. “او مرکل اعتماد به نفس کامل و اعتماد” یکی از مقامات ارشد مذاکره کننده گفت.

این یکی از دلایلی Corsepius اغلب تساوی خشم همکاران در بروکسل و سرمایه های ملی. برای آنها او را “دکتر نه”. آیا این موضوع شامل فروع از بودجه اتحادیه اروپا و یا گسترش اتحادیه اروپا Corsepius شهرت برای ریختن آب سرد در بروکسل اغلب کف دستور کار است.

Corsepius که چپ مرکل خدمات در سال 2011 برای یک دوره چهار ساله به عنوان دبیر کل شورای اتحادیه اروپا دارای یک ریشه دوانده شک و تردید از کمیسیون و تلاش های مقامات وجود دارد برای تقویت اجرایی قدرت همکارانش می گویند. او اغلب درگیر شدند برای مثال با سابق کمیسیون رئیس جمهور ژان-کلود یونکر دست راست مارتین Selmayr.

“بسیاری در بروکسل در نظر او بیش از حد از یک ملی” یکی از همکاران سابق گفت.

در معاملات خود را با همتایان Corsepius هیچ سری از این واقعیت است که او به دنبال چه چیزی بهترین را برای آلمان.

حتی پس از حامیان او استدلال می کنند که در حالی که Corsepius ممکن است پوشیدن عینک رنگ سرخ وقتی که می آید به اتحادیه اروپا نیست که او را ضد اروپا توسط هر کشش. “آلمان در آینده استوار در اروپا موفقیت و او می داند که” یکی گفت.

در واقع برای تمام شک و تردید بیش از تعهد خود به اروپا Corsepius نقشی مرکزی در هل دادن از طریق پیمان لیسبون در آلمان در آخرین انتخابات ریاست جمهوری ، اخیرا او پیشگام آلمان فشار همراه با فرانسه برای €500 میلیارد بدهی مالی بازیابی صندوق برای کمک به کشورهای در حال مبارزه با اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

, در انتخابات ریاست جمهوری را در بخش های بزرگ به Corsepius به واسطه سازش با شک و تردید است که طرح به اصطلاح صرفه چهار. هلند دانمارک و اتریش و سوئد در اعتراض به ساختار کمک به عنوان کمک های مالی که لازم نیست به پرداخت هل دادن وام به جای.

یکی دیگر از اولویت خواهد بود برای تنظیم صحنه برای یک توافق اتحادیه اروپا و هفت سال بودجه یک هدف است که بازداشته گذشته چندین اتحادیه اروپا ریاست جمهوری.

مرکل نیز متعهد به پیشرفت در استراتژی های دوقلو نیروهای upending جامعه اروپایی و صنعت: تغییر آب و هوا و فن آوری دیجیتال.

آلمان ریاست جمهوری نیز باید برای پیدا کردن یک راه رو به جلو با چین است. اتحادیه اروپا-روابط چین شده است تیره و تار توسط نشانه آن است که پکن پنهان, میزان خطر ناشی از COVID-19. با توجه به همه گیر اتحادیه اروپا به تعویق افتاد نشست برنامه ریزی شده با مجموعه چین در ماه سپتامبر اما برلین متعهد شده است تا برنامه ریزی مجدد.

با وجود نگرانی خود را از نقض حقوق بشر در هنگ کنگ و در جای دیگر در کشور چین باقی مانده است یک کلید شریک تجاری به ویژه برای آلمان آن را به پیدا کردن یک مشترک موضع اتحادیه اروپا یک اولویت است.

چالش دیگر در Corsepius’ میز, در انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود Brexit. اگر اتحادیه اروپا مذاکرات با انگلیس بیش از یک معامله تجاری موفق نیست تا پایان سال این بلوک خواهد بود و در عین حال یکی دیگر از شوک اقتصادی.

هر چند Corsepius می توان خوش برخورد در خصوصی او به نظر می رسد هر بیت پروس بوروکرات مخالفان خود را به. قد بلند slender man با تلخ رفتار Corsepius صحبت می کند در تن اندازه گیری با زبان دقیق و شناخته شده است به رنج می برند احمق.

که صراحت که برخی از تماس “را در چهره” می تواند در مفید آمده است در ماه های آینده به آلمان تلاش می کند تا به نگه داشتن اروپا از فرو ریختن. “بگو: آنچه شما در پایان روز, مرکل خوش شانس است که او را” یک دیپلمات اروپایی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>