متس’ مارکوس بود کنار زده عضلات پشت ساق پا

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مارکوس بود پاره شده عضله در سمت چپ خود گوساله یک ضربه عمده به نیویورک متس دو روز قبل از فصل خود را بازکن.

این همه ستاره right-hander بود و انتظار می رود به دنبال دو بار Cy جوان برنده جایزه یعقوب deGrom در یک چرخش که در حال حاضر خواهد بود بدون شماره 2 استارت نوح Syndergaard همه سال به دلیل تامی جان عمل جراحی است.

متس مدیر لوئیس Rojas گفت: این تیم نیست پیش بینی بود نیاز به عمل جراحی خواهد بود و او ارزیابی در یک هفته-به-هفته بر اساس. اما با کروناویروس-تاخیر در فصل کوتاه به 60 بازی آن می تواند دشوار بود به بازگشت در زمان به ارائه کمک بسیار.

“این واقعا مایه تاسف است” Rojas گفت.

نیویورک باز می شود تا روز شنبه در خانه برابر آتلانتا بریوز.

5-پا-7 بود یک انرژی بسته نرم افزاری از تزلزل اعتماد به نفس بزرگ در لانگ آیلند در حدود 50 مایل از سیتی زمینه است. او به دست آورد از تورنتو قبل از مهلت تجارت در ماه ژوئیه گذشته و واجد شرایط به صورت رایگان آژانس پس از این فصل است.

بود اولین تیم همه ستاره با تورنتو سال گذشته است. او 6-11 با 2.96 عصر در 21 شروع می شود برای Blue Jays قبل از رفتن 4-2 با 3.77 عصر برای متس.

بود قرار داده شد مجروح لیست. بنابراین درست بود-تحویل مسکن رابرت Gsellman که تنگی در سمت راست سر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>