Miami Marlins لغو خانه, درب بازکن, عنوان COVID-19 بازدید تیم: گزارش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

میامی مارلینز’ خانه, درب بازکن, در برابر, Baltimore Orioles برنامه ریزی برای بعد از آن در روز دوشنبه لغو شده است بعد از یک تعداد از بازیکنان از فلوریدا مستقر لیگ بیس بال باشگاه تست مثبت برای COVID-19 با توجه به گزارش های متعدد.

مارلین که باز فصل خود را روز جمعه با سه بازی از سری بازی های در فیلادلفیا شد و در اصل برنامه ریزی شده برای بازگشت به خانه پس از چند روز بازی اما تصمیم به صبر کنید تا روز دوشنبه برای سفر به طوری که آنها می تواند تحت تست.

با توجه به ESPN هشت بازیکنان و مربیان دو آزمایش مثبت پس از آخرین دور از تست در روز یکشنبه. می آید که پس از چهار بازیکن مثبت دریافت نتایج آزمون در طول این تیم را در سفر به فیلادلفیا.

MLB بلافاصله پاسخ پرسید که رادیو فردا از طریق ایمیل برای تایید این گزارش.

پس از چند روز بازی Marlins مدیر همین Mattingly گفت: اعضای این تیم که تست مثبت بودند قرنطینه در فیلادلفیا و این تیم تصمیم به تعویق انداختن پرواز خود را ساخته شده بود با اعضای خانواده داشته باشید.

“ما راحت تر پرواز به عنوان یک گروه بعد گفت:” Mattingly. “ما در حال صحبت کردن در مورد این بچه ها سفر بازگشت به خانه به خانواده خود و بچه های خود را و آن را دلیل ما می خواهید به امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>