میامی جمهوری خواه شهردار نمی خواهد مرتکب به رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

میامی جمهوری خواه شهردار فرانسیس سوارز حاضر به ارتکاب روز چهارشنبه به رای گیری برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“من می خواهم برای دیدن آنچه که هر دو نامزد باید برای ارائه برای جوامع شهری قبل از ساخت تا ذهن من که من قصد دارم برای حمایت از” سوارز در مصاحبه ای گفت: با سیاسی شبانه نویسنده Renuka Rayasam.

این noncommittal پاسخ از نوسان امور خارجه جمهوری منتخب رسمی فراهم می کند یک نگاه به برگ برنده این مبارزه سخت به پیروزی در فلوریدا برای بار دوم.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن توسط 5 درصد در فلوریدا, با توجه به Real Clear Politics رای گیری متوسط. مغلوب ساختن پیشی جستن دقت برنده دولت با 1.2 درصد در سال 2016 بیش از دموکرات هیلاری کلینتون ،

فلوریدا خواهان لذت موفقیت در سال 2018 midterms طلوع در ران DeSantis به عنوان فرماندار و ریک اسکات به عنوان سناتور. اما رئیس جمهور تهمت است که انتهایی در پای صندوق های رای و به تازگی rehired یک کهنه کار سیاسی عمل خود را برای تیم فلوریدا.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی ساخته شده فلوریدا کلید خود را به مناسبت انتخاب مجدد تلاش برای تغییر محل اقامت خود را وجود دارد از نیویورک در سال 2019.

سوارز که گفت او شده است یک جمهوری خواه پس از سن 18 سالگی انتخاب شد شهردار میامی در سال 2017. او پسر سابق میامی شهردار خاویر سوارز, یک مهاجر کوبایی.

میامی شهردار تبدیل شده است به طور منظم حضور در کابل خبر در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و او گفت که او پیش بینی تهمت را به پوشیدن ماسک زمانی که او در شهر بازديد در روز جمعه.

“رئیس جمهور انتظار می رود که به پیروی از قوانین درست مثل هر کس دیگری” سوارز گفت.

شهردار امتناع پرتاب حمایت خود را پشت جمهوریخواه رئیس جمهور به شرح زیر انتقاد از میامی هاوانا کمی محله — و دیگران مانند آن را توسط یک کلید تهمت رسمی دولت.

ان بی سی خبرنگار یعقوب Soboroff کتاب جدید در مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی به نقل از معاون رئیس جمهور مایک پنس ارتباطات مدیر کتی میلر عنوان کرد و گفت: “من باور دارم که اگر شما می آیند به امریکا شما باید جذب کنند. چرا ما نیاز به کمی هاوانا?”

کمی هاوانا یک محله در میامی است که خانه را به بسیاری از تبعیدیان کوبا که از فرار از کشور در طول فیدل کاسترو رژیم است. کوبا آمریکایی ها در طول تاریخ شده است solidly جمهوری خواه رای گیری بلوک در شهرستان میامی-Dadeاگر چه جوان کوبایی آمریکایی ها بیشتر نگه لیبرال اعتقادات نسبت به نسل های گذشته.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany مورد مناقشه Soboroff گزارش. در یک بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه او میلر گفت: به او گفته بود قبل از آن که این نقل قول درست نیست به عنوان شرح داده شده در این کتاب است.

“وجود دارد هیچ بیشتر متحد از جامعه کوبا از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” McEnany گفت. “او دوست دارد جامعه کوبا. او نقل مکان کرد و محل اقامت خود را به پایین فلوریدا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>