مایکل Avenatti جرم در همه شمارش در نایک اخاذی مورد

Category: دیلی بیست Comments: No comments

مایکل Avenatti محکوم شد جمعه اخاذی نایک و از فریب دادن مشتری خود را در یک پیشنهاد به درو میلیون ها نفر از کتانی های غول پیکر—فوق العاده سقوط از فضل برای عجول و بی پروا وکیل که به شهرت شات نمایندگی, ستاره فیلم Stormy Daniels در مورد مدنی در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هیچ اثری از Avenatti علامت تجاری cockiness به او خیره شد و مستقیم به جلو در هیئت منصفه در دادگاه فدرال منهتن ظاهرا به جراحی خود را برای اخبار بد را به عنوان حکم خوانده شد.

هیئت داوران در بر داشت Avenatti گناه در هر سه شمارش: اخاذی, تقلب سیم و انتقال بین ایالتی ارتباطات به قصد گرفتن. او با بیش از 25 سال در زندان با او را محکوم ژوئن 17.

خود را وکیل Howard Srebnick, تماسهای مکرر خود را به عنوان او آموخته است که سرنوشت خود را. جفری برمن ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک تماشا از تماشاگران گالری در نشانه ای از این مورد را با مشخصات بالا.

پس از قاضی و هیئت منصفه در سمت چپ courtoom, Avenatti نشسته flanked توسط تیم خود را از وکلا. او را در آغوش گرفت Srebnick و سپس تکان داد دست خود را با دیگر وکلای مدافع و گفت: “کار بزرگ” قبل از ناپدید شدن به یک اتاق منتظر بازگشت به سلول زندان. وکلای او گفت که او تجدید نظر خواهد بود.

Avenatti هنوز هم چهره دو نفر دیگر در حال بررسی پرونده های جنایی در نیویورک و کالیفرنیا که در آن او را به اتهام سرقت پول از چند تا از مشتریان خود—از جمله Daniels که ادعا می کند او را دامنگیر 300.000 دلار از کتاب خود پیش است.

پس از سقوط 2018, Avenatti را رشته ای از پرونده های جنایی و تیتر گرفتن بازداشت را لکهدار شهرت او به عنوان یک لیبرال قهرمان با لغو احکام صادره ی را در مغلوب ساختن پیشی جستن.

در طول بسته شدن استدلال روز سه شنبه دادستان بازی های صوتی ضبط شده از Avenatti را در گفتگو با یک نایک وکیل که در آن او گفت: آن را نمی “حس” برای نایک به پرداخت مشتری خود را “یک مبلغ گزاف از پول… در نور از نقش او در این است.”

دستیار آمریکا وکیل متی پودولسکی گفت: Avenatti می خواستم راهی برای خروج از 11 میلیون دلار در بدهی و این که “او را دیدم یک وعده غذایی بلیط به نام Gary فرانکلین.”

“این است که در مورد خوب قدیمی از مد افتاده تجزیه. متهم ممکن است در یک دست کت و شلوار ممکن است با استفاده از شرایط قانونی… اما چه او اخاذی” Podolsky به هیئت منصفه گفت. دادستان گفت: Avenatti بود با ارسال یک پیام به نایک: “من استخدام و یا دیگری.”

این است که در مورد خوب قدیمی از مد افتاده تجزیه.

دستیار آمریکا وکیل متی Podolsky

دادستان فدرال استدلال Avenatti بود “خیانت” مشتری خود را, تازه کار, بسکتبال, مربی, گری, Franklin, زمانی که او اقدام به لرزش نایک برای $15 میلیون به 25 میلیون دلار در طول یک سری از جلسات و تماس های تلفنی در مارس 2019.

Avenatti تلاش برای گرفتن ورزش شرکت با اینتل از فرانکلین که به او گفت نایک مدیران ساخته شده غیر قانونی پرداخت به خانواده ها از بالا, مدرسه بسکتبال ستارگان در فرانکلین تیم عالی کالیفرنیا در لس آنجلس است.

با استفاده از خود را در زیر ملاحظه در تلویزیون و توییتر به عنوان مهمات Avenatti تهدید به رفتن در مورد این ادعا پرداخت و خراب نایک شهرت و سود پیش از یک شرکت درآمد تماس و NCAA بسکتبال مردان مسابقات است. اما او ارائه شده به نگه داشتن آرام و در مورد اتهام رسوایی در ازای 1.5 میلیون دلار برای فرانکلین و $25 میلیون payday در خود را به انجام تحقیقات داخلی برای شرکت.

“من نمی سکس با استفاده از این, و من در ادامه به بازی” Avenatti گفت: در تماس با نایک وکیل ثبت شده توسط اجرای قانون اضافه میکند: “چند میلیون دلار حرکت نمی کند سوزن برای من است.” این کلمات ساخته شده تا یک کلیپ صوتی بازی های برگزار شده توسط دادستان بیش از یک بار در طول summations در روز سه شنبه.

دادستان استدلال Avenatti شکست حقوقی کد اخلاق با عدم اطلاع رسانی به فرانکلین از آنچه که او انجام شده بود. پودولسکی اشاره یک پیام متنی که فرانکلین یک مشاور به نام جفری آورباخ ارسال به Avenatti پس از وکیل توییتی در مورد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در روز نایک اتهام فساد است.

من لعنتی با این و من در ادامه به بازی بازی.

مایکل Avenatti

“مایکل بسیار ناراحت کننده به حداقل می گویند. لطفا با من تماس بگیرید قبل از رفتن در هر راه” آورباخ نوشت. “گری و من می خواهم به بحث در مورد استراتژی با شما.”

اما وکیل مدافع Howard Srebnick گفت Avenatti را “قفسه سینه تپش” در جلسات با نایک برای فرانکلین بهره مند شوند. “یک وکیل می توانید بگویید دشمن خود را: اگر ما به حل و فصل دعاوی موضوع عمومی تبدیل خواهد شد,” Srebnick گفت: هیئت منصفه.

“همه می دانستند مایکل Avenatti تا به حال این پلت فرم به افشای فرانکلین را ادعا می کند. به سادگی رفتن در آن وجود دارد و گفت: “مادر ممکن است من?’ که قرار بود به آن را انجام دهد.” Srebnick گفت:, و اضافه کرد که “هیچ چیز بود و پنهان از آقای فرانکلین. هیچ چیز.”

فرانکلین داوطلب خدمت سربازی Avenatti به افشای نایک فساد پس از نایک کاهش یافته است به تجدید آن $72,000 سالانه حمایت از فرانکلین بسکتبال برنامه. Avenatti سخت-شارژ تاکتیک دفاع استدلال نمی مقدار برای یک جرم و جنایت است.

وکیل مدافع اسکات Srebnick که تقسیم summations با برادرش هوارد استدلال کرد که متن بین فرانکلین و آورباخ نشان داد آنها مجاز Avenatti به تهاجمی با این کفش غول پیکر. “من می گویند که ما اجازه دهید برای اولین بار دور از بحث بازی خارج راه” آورباخ پیامک فرانکلین.

در یک عمل متقابل دستیار دادستان ایالات متحده دانیل Richenthal fumed “شما نمی توانید دروغ و پنهان کردن حقایق از مشتری خود را و سپس بگو:” من به او گفتم بعد.'”

“او را تهدید یک شرکت عمومی به خط جیب خود” Richenthal گفت.

Avenatti کاهش یافته است به شهادت در دفاع از خود پس از ایالات متحده در منطقه قاضی پل Gardephe حکومت او می خواهم اجازه پرسش در گذشته مشتریان اتهام “دروغ و فریب.” بدون هیچ گونه شاهد دفاع را مورد کوتاه بود. وکیل Danya Perry ارائه مدارک و شواهد از موارد کشیده از Avenatti کیف پس از دستگیری, از جمله یک مقاله در آدیداس’ غیرقانونی پرداخت به بازیکنان جوان. او همچنین برجسته متون بین Avenatti و آورباخ نوشت که “مایکل با تشکر از شما, با تشکر از شما… برو اونا!”

“هیچ نگرانی” Avenatti پاسخ در قسمت. “ما نیاز به مراقبت از Gary.”

اولین شاهد در حدود دو هفته محاکمه شد اسکات ویلسون یک عضو سابق نایک مشاور خارج از سازمان. ویلسون گفت: Avenatti تهدید به برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی و از بند باز کردن یک تورنت از تبلیغات بر روی نایک اگر شرکت نمی تسویه حساب تا 25 میلیون دلار برای انجام یک داخلی پروب به آن اتهام پرداخت به بازیکنان جوان. “من می خواستم او را به احساس می کنم مثل یک احتمال وجود دارد بنابراین او نمی ماشه” ویلسون شهادت چگونه او وانمود به غار به Avenatti خواسته است.

“من می خواستم به روح آقای Avenatti. در هیچ نقطه من قصد پرداخت” ویلسون اضافه شده است. او phoned باراک اوباما در منهتن به زودی پس از اولیه خود را روی هم انباشتن با Avenatti و مشهور وکیل علامت Geragos که می خواهم راه اندازی جلسه شده است و متهم در مورد اخاذی.

ویلسون هشدار داد Avenatti که اتهامات خود را اگر ساخته شده می تواند خراب کردن مشاغل از بازیکنان جوان در فرانکلین تیم. با توجه به ویلسون شهادت Avenatti پاسخ داد: “من اهمیتی نمی دهد در مورد این بچه ها.”

اف بی آی ثبت ویلسون جلسه بعدی با Avenatti دو روز بعد و Avenatti ادعا کرد که او می خواهم راه دور برای $22.5 میلیون. ویلسون شهادت داد که “من فکر می کردم این بود که یک دیوانه چیزی که باید گفت به من” و “ما در این منطقه گرگ و میش.” (ویلسون را واگذار هنگام شهادت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار شده است بررسی نایک گفته فاسد پرداخت به بازیکنان است.)

من اصلا به این بچه ها.

مایکل Avenatti به گفته یک شاهد در دادگاه

در ضمن آورباخ یک صنعت سرگرمی اجرایی و دوست فرانکلین شهادت داد که او پیشنهاد مربی تماس Avenatti به دلیل شهرت خود را به عنوان یک سخت مذاکره در Daniels حقوقی درام.

آورباخ بود که در بخشی از گفتگو با Avenatti و فرانکلین گفت: هیئت منصفه که Avenatti هرگز مجاز به تهدید نایک با یک رسانه شور—یا به تقاضای سنگین پرداخت برای خودش. او به نام Avenatti طرح “واقعا مضر ضد شهودی و زیان آور گری به اهداف” و افزود: “شما فقط نمی تهدید مردم شما در حال جعل و تلاش برای ایجاد یک رابطه با.”

سرگرمی اجرایی گفت: او شوکه شده بود که Avenatti ارسال شده مرموز وضعیت در توییتر با یک لینک به یک کالج بسکتبال فساد محاکمه مربوط نایک رقیب آدیداس به دنبال یک صدای جیر جیر با برنامه های خود را “به افشای عمده دبیرستان/کالج بسکتبال رسوایی مرتکب شده @نایک.”

زمانی که فرانکلین در زمان ایستادن او گفت: او می خواست Avenatti به مذاکره با نایک برای بازگرداندن تیم خود را سالانه حمایت امن $1 میلیون برای حل و فصل برنامه های خود را و هشدار نایک به rogue مدیران که ساخت پرداخت های غیر قانونی. فرانکلین شهادت او “هرگز می خواستم برای رفتن عمومی و یا هر گونه کنفرانس مطبوعاتی در همه” به دلیل آسیب آن می تواند به بازیکنان جوان و خانواده و تیم خود را.

“من اعتماد او را به عنوان وکیل من. این است که چگونه من می خواستم همه چیز به کار گرفته شده,” فرانکلین گفت.

Avenatti را دیرین مدیر دفتر جودی Regnier شهادت داد که شرکت او بوده و خارج از آن $50,000-یک-ماه فضای اداری در نیوپورت بیچ باعث او و دیگر کارکنان به محل کار از خانه های خود در ماه مارس 2019. در اطراف این زمان او بود ملاقات با نایک Avenatti گفت Regnier او سایه زنی یک طرح به “پاک کردن بدهی و شروع یک شرکت جدید.”

Avenatti به نظر می رسید برای دیدن “نور در انتهای تونل” Regnier به یاد می آورد در دادگاه گفت که وکیل به او گفت: “او قادر خواهد بود به زندگی می کنند زندگی خود را به عنوان او می خواست به زندگی می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>