مایکل بنت قطره از انتخابات ریاست جمهوری

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کلرادو بهداشت ، مایکل بنت پایان ریاست جمهوری خود را اجرا پس از یک عملکرد بدون زرق و برق در نیوهمپشایر اولیه.

کلرادو از حزب دموکرات تلاش برای شکستن در با وزش رای دهندگان در حزب 2020 اولیه اما او به ندرت ثبت نام در نظر سنجی و قادر به ایجاد هر یک از کمیته ملی حزب دموکرات را پس از بحث اولیه ،

بنت به حال 0.3 درصد آرا در نیوهمپشایر با حدود یک پنجم از حوزه گزارش.

بنت انتخاب شده است و دو بار در ایالت کلرادو یکی از کلیدی نوسان متحده از دهه گذشته و او استدلال او در طول مبارزات انتخاباتی که نامزدهای دیگر — به خصوص کسانی که به سمت چپ خود را درک کنند که چگونه برای برنده شدن در میدان نبرد نشد.

او همچنین در مورد DNC پس از گرفتن خارج از بحث خواستار آن معیارهای ورود به مطالعه را “غیر دموکراتیک” و گفت: آن و رئیس تام پرز شد “پاداش مشهور” و “خفقان مناظره” با رای گیری و جمع آوری کمک قوانین.

مسلما بنت از دست رفته خود را, افراد مشهور, کمپین لحظه با داشتن آن خیلی زود است. در طول تعطیلی دولت در ماه ژانویه 2019 معمولا پایین کلید سناتور منفجر شد به کارهایی بیهوده گویی در برابر تد کروز سناتور. (R-تگزاس) که یک رکورد به عنوان C-SPAN پربیننده ترین فیلم که تا کنون در توییتر در زمان.

بنت را جذب یک تعداد انگشت شماری از جان سخت طرفداران در مبارزات انتخاباتی از جمله Gary Hart سابق کلرادو سناتور که نصب شده یک خارجی چالش برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در سال 1984. اما این کافی نیست برای بنت را به یک چلپ چلوپ در سال 2020 مسابقه.

بنت پیوست انتخابات ریاست جمهوری در اواخر ماه آوریل پس از گرفتن یک پاک سلامت از لایحه پس از تشخیص سرطان. اما او در اواخر ورود ماه پس از بسیاری از دموکرات مخالفان قرار داده و او را به مراتب پشت سر بقیه زمینه در همه چیز از جمع آوری کمک های مالی به مبارزات ساختمان زیرساخت در اوایل اولیه و حزبی متحده است.

اما بنت تلاش برای حک کردن یک نسیم خط برای خود را به عنوان او در رقابت با چند تن از دیگر مشخصات بالاتر نامزدهای مهمترین سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg و همکار سناتور. ctq. بنت هفتم سناتور به پرش به 2020 زمینه — و در حال حاضر چهارم به رها کردن پس از Sens. Cory Booker, کریستن جیلیبرند و کامالا هریس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>