مایکل تامپسون برنده 3M باز 2 سکته مغزی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مایکل تامپسون birdied دو سه سوراخ یکشنبه برای 4-تحت 67 و دو زمانه پیروزی در 3M باز در پایان دومین PGA Tour برنده هفت سال پس از اولین.

آدم های طولانی در زمان دوم پس از 64. Richy Werenski که به اشتراک گذاشته شود با تامپسون بعد از هر دو روز جمعه و شنبه به حال 70 برای بدترین دور از مسابقات و حل و فصل برای یک راه برای بستن سوم-سه سکته مغزی بازگشت.

تامپسون به پایان رسید در 19-تحت 265 در TPC شهرهای دوقلو.

تونی Finau به پایان رسید و در مقام سوم گروه هم پس از 68. او تنها یکی از پنج جهان بالا-30 بازیکن در این زمینه برای رسیدن به آخر هفته outperforming همکار با مشخصات بالا همسالان داستین جانسون بروکس Koepka تامی فلیتوود و پل کیسی.

مایکل Gligic از Burlington, Ont., — تنهاست کانادا برای رسیدن به آخر هفته — اخراج 65 به پایان 26th در 11 زیر.

هیچ کس در طول باد می وزد و هوای گرم در هفته در مینه سوتا بود و استوارتر از تامپسون که وارد هفته 151st در فدرال اکسپرس, جدول رده بندی جام جهانی و پرورشی تا 39 در راه به تنسی برای مسابقات جهانی گلف رویداد.

سازمان دیده بان | مایکل تامپسون برنده 3M باز:

مایکل Thompsn برنده 3M باز با دور نهایی از 4-تحت 67. 1:07

او ماهرانه سازی در اطراف آب خطر در 18 فرود رویکرد خود را در پشت سبز در 15 فوت است. با طولانی در محل باشگاه وانجمن پس از بازی پنج گروه پیش رو تامپسون به حال دو putts را به نفع خود. او نیاز به تنها یک خم به عقب و thrusting هر دو از سلاح های خود را مستقیما در هوا پس از توپ کاهش یافته است در جام در یک جشن رام کمی با عدم حضور تماشاگران با توجه به همه گیر.

تامپسون بهترین های قبلی در پایان این متوقف و دوباره شروع سال 2020 فصل بود و یک کراوات برای هشتم در مسافران قهرمانی در کانکتیکات و او از دست رفته قطع در گذشته خود را در شروع روز کاری خیریه باز در اوهایو دو هفته پیش. برای این پیروزی او نه تنها امن یک نقطه در ایالات متحده باز است اما یک جایزه $1,188,000 نزدیک به 12 درصد از درآمد حرفه ای در تور.

Finau تنها در کشاکش این آخر هفته که می خواهم در حال حاضر امن ایالات متحده خود را در نقطه باز به لطف خود هفتم-پایان محل در فدرال اکسپرس, جدول رده بندی جام جهانی سال گذشته و شماره 16 جهان و رتبه بندی در 15 مارس زمانی که coronavirus باعث گسترش این سه ماه قابل تامل است. USGA نورد قوانین ویژه ای برای شرکت در rescheduled سپتامبر. 17-20 عمده در بالدار در نیویورک پس از همه گیر از بین برود به طور منظم مقدماتی.

در بازی سکته مغزی بیش از گذشته چهار فصل Finau به پایان رسید در 35 دوره در داخل سه صفحه تا کنون بیشتر بدون پیروزی در تور بیش از این کشش. تامی فلیتوود (20) است و دوم بیشتر است.

زمانی که نیاز به مرغک دوم خود را به آخرین سوراخ در دور دوم در روز جمعه فقط برای رسیدن به تعطیلات آخر هفته از دست رفته قطع بر سه از پنج شروع می شود از مکث. او به ضرب گلوله 63 در شنبه نمره کم برای این مسابقات بود که همسان پنج بار دیگر بیش از چهار دور شده و هشت birdies در روز یکشنبه. او دیو در par-3 17th ایستاده بود ترک اول توپ کوتاه اما او برداشت دوم موجود نقطه در ایالات متحده باز با خود به مکان دوم را به پایان برساند.

دفاع از قهرمان متی ولف بود در فاصله قابل توجه پس از مرغک در 14 اما او به دنبال سه مستقیم پارس با شش زمانه دیو در 18. او توپ را روی گوه شات به خوبی گسترده ای از fairway و چهارم خود را سعی کنید از دسترس نیست سبز است. ولف به پایان رسید و در 14 زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>