میشیگان محافظهکاران نگران نیست’ در مورد COVID-19 بلوک آمبولانس در اعتراض اجتماعی فاصله

Category: دیلی بیست Comments: No comments

صدها نفر از مخالفان میشیگان اجتماعی فاصله اقدامات بسیج در اتومبیل های خود را در سرمایه دولت در روز چهارشنبه ، snarling ترافیک و حتی مسدود کردن ورودی بیمارستان در اعتراض به اجرایی منظور در نظر گرفته شده برای توقف گسترش این رمان coronavirus در دولت است.

“اتومبیل بودند مسدود کردن یکی از بیمارستان های ما تا یک آمبولانس به معنای واقعی کلمه نبود قادر به رسیدن به خلیج برای ده دقیقه” گفت: رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که ایالت اقامت در خانه سفارش باعث خشم بسیاری از راست-هافبک کنار و تهمت حامیان. منظور ممنوع ساکنان از سفر به خانه دوم, بسته های غیر ضروری کسب و کار و محدود فعالیت در فضای باز در یک تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“این نوع رفتار که گسترش نیاز برای اقامت در خانه سفارشات” Whitmer در یک مصاحبه تلویزیونی گفت شنبه. “بدترین چیزی که می تواند امروز اتفاق افتاده است.”

یکی Whitmer مشاور تشبیه و لانسینگ, میشیگان, تجمع در خارج از کنگره با لقب “عملیات ترافیکی” در یک Facebook دعوت—به MAGA تجمع با اشاره به فراوانی از آیات تشبیه Whitmer به نازی ها و همچنین نیمه تفنگ مؤتلفه نبرد پرچم و حداقل در یک مورد متفق نبرد پرچم مزین با تصویر از یک تفنگ نیمه خودکار. (میشیگان البته یک اتحادیه دولت است.)

Rallygoers fumed در آنچه آنها را به عنوان تناقضات در stay-at-home, منظور, مانند منع موتور-powered قایق که هنوز هم اجازه می دهد تا برای استفاده از بادبانی یا قایق.

“ما می توانید ما قایق در آب اگر آنها یک موتور” Rosanne Ponkowski یکی از اعتراض سازمان گفت: روزانه وحش قبل از این رویداد. “ما نمی توانیم خرید رنگ و به رنگ خانه ما.”

خشم بیش از این گسترده اجرایی جهت روت بشه تا حدی در آن بخشنامه که Michiganders حد بین دولت سفر و بستن صفحه اصلی-بهبود بخش از فروشگاه جعبه بزرگ است که در زیر به منظور محدود کردن دسترسی مشتریان به غیر ضروری و ادارات.

دستور مشابه—و در تمام احتمال سطوح مشابه هم بزنید-دیوانگی—برانگیخته اند چندین جنبشهای اعتراضی در کشورهای دیگر در سراسر کشور به عنوان ساکنان تقاضا که فرمانداران “بازگشایی” ایالات خود ایمنی عمومی سر در گم می شود.

“هنگامی که آن زمان برای رفتن خدا رفتن برای تماس با من صفحه اصلی” گفت: “اشلی اسمیت از مؤسسین “ReopenNC” یک گروه محافظه کار که به دنبال کاهش محدودیت های اجتماعی در کارولینای شمالی. “من فکر می کنم که به زندگی ذاتا به خطر. من نگران این ویروس بیشتر از من در مورد آنفولانزا.”

اما این نگرانی بودند مرکب در میشیگان به طور فزاینده ای توسط اتهامات بی اساس که ممنوعیت لوازم باغبانی بدان معنی است که ساکنان میشیگان نمی تواند همچنان در حال رشد مواد غذایی خود را که بسته شدن باغبانی بخش از Costco به مبلغ ممنوعیت خرید پرچم آمریکا.

محافظه کار و چهره های رسانه ها و مقامات منتخب از جمله بهداشت ، تد کروز (R-تگزاس) مگان مک کین و سابق مدیر کمپین جمهوریخواه آمریکا نامزد جان جیمز credulously گسترش آن شایعات—اگر چه بیشتر recanted پس از فرماندار چاپ “سوالات متداول” ضمیمه به منظور اجرایی روشن است که آن را منع نکرد مثلا فروش کودکان صندلی ماشین.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد Whitmer—چه کسی او را به نام “جوان… یک زن فرماندار”—و توییتی که در حالی که “من دوست دارم میشیگان… خود را فرماندار گرچن ‘نیم’ Whitmer است و راه در بیش از او سر او سرنخ ندارد. دوست سرزنش هر کس برای خود او نادانی! #ماگا”

Whitmer تا حد زیادی در پاسخ به انتقاد شدید و بی اساس شایعات با آرامش و استدلال مثبت. زمانی که سناتور. تد کروز ترجمه یک پست به دروغ ادعا که فرماندار به حال خودش شکسته اجتماعی فاصله دستورالعمل هنگامی که او امضا فرمان اجرایی او حساب رسمی پاسخ داد که “من می دانم که شما هرگز عمدا مردم را در طول یک بیماری همه گیر بنابراین من امیدوار هستم شما تصحیح این اشتباه در اسرع وقت” آرزوی او را “عید پاک مبارک از میشیگان” با تکان دادن دست از emoji.

به عنوان خروشان معترضان در خارج از ساختمان کنگره—از موازین اجتماعی-فاصله دستورالعمل و Facebook دعوت برای عملیات ترافیکی با نصب و راه اندازی بر روی ساختمان مقابل راه پله—Whitmer دفتر پاسخ داد که در حالی که اعتراض می توانید در ادامه آن را تا به حال به انجام این کار با خیال راحت.

“هر کس حق اعتراض و صحبت کردن. ما می دانیم که برخی از مردم عصبانی و نا امید, و این درست است. فرماندار همیشه در دفاع از همه حقوق مربوط به آزادی بیان گفت:” بابی Leddy, Whitmer معاون مطبوعاتی وزیر. “ما فقط می خواهیم کسانی را انتخاب کنید که در اعتراض به این دستور به انجام این کار در یک شیوه ای است که قرار نیست خود درمانی یا سلامت ما اولین پاسخ دهندگان در خطر است.”

“آن اساسا سیاسی تجمع” Whitmer گفت: در MSNBC در شب چهارشنبه که “پرواز در صورت از همه علم و همه از بهترین شیوه های اقامت-در-خانه جهت است که صادر شد.”

در حالی که Whitmer اشاره کرد که میانگین Michigander است که “انجام کار درست” در جلوگیری از گسترش ویروس—که آمار میشیگان سخت تر از هر دولت و خارج از شمال شرق—کسانی که مونتاژ که در نقض آشکار اجتماعی-فاصله دستورالعمل. معترضان فیلم برداری شد تجمع در گروه بدون ماسک توزیع آب نبات به کودکان با دست برهنه و brandishing سلاح.

“این یک تظاهرات سیاسی که در حال رفتن به مخاطره می اندازد مردم زندگی” Whitmer گفت: “به دلیل این است که دقیقا چگونه COVID-19 گسترش می یابد.”

برجسته محافظه کاران گفت: نقض آشکار دستورالعمل در نظر گرفته شده برای توقف عفونت بیشتر از یک ویروس است که ادعا کرده بیش از 27,000 زندگی آمریکایی بود که در نهایت Whitmer گسل.

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما بازی دیکتاتور برای روز” توییتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, جونیور, پسر رئيس جمهور. “شاید اگر رژیم صهیونیستی است. Whitmer متمرکز بیشتر در #میشیگان و کمتر در حال اجرا برای معاونت او می تواند نتایج بسیار بهتری برای او بزرگ تشکیل شده است.”

Whitmer خودش تا به حال استقبال opprobrium قبل از این رویداد گفتن محلی ABC News وابسته است که “آن را خوب به سرخوردگی شود آن را خوب شود.”

“اگر آن را می سازد شما احساس می کنید بهتر است آن را مستقیم به من که خوب بیش از حد” Whitmer گفت. “من پوست ضخیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>