میشیگان بود یک بار برنی قیامت. در حال حاضر آن می تواند خود را دفن.

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آن آربور میشیگان — هنگامی که برنی ساندرز به ثمر رساند بزرگترین ناراحت از 2016 اصلی شکست هیلاری کلینتون در میشیگان پس از اواخر نظرسنجی نشان داد او از دست دادن دولت به طور متوسط 30 امتیاز او را جشن گرفتند آن را به عنوان یک نقطه عطف در مبارزات انتخاباتی.

آن مطمئن بود. نه فقط به دلایل ساندرز فکر می کردم.

که در آن سناتور ورمونت دیدم ناگهانی ناگهانی حمایت خود را از شورشیان نامزدی—یک روایت ثابت کرد که مقاومت برای بسیاری از رسانه ها—دموکرات ها بر روی زمین در میشیگان دیدم چیزی بسیار متفاوت است. آنها را دیدم نگران کننده پایین مردم در انتخابات. آنها را دیدم کلینتون شکست به انرژی سیاه و رای دهندگان. آنها را افراد جوان و مستقل شورش در برابر جبهه دموکراتیک-دونده. آنها را دیدم سفید طبقه کارگر رای دهندگان ترک و حزب در اعداد است که یک بار ژرف.

به عبارت دیگر آنها را دیدم یک پیش نمایش دزدکی حرکت کردن از نوامبر 2016.

کلینتون از دست دادن به ساندرز در میشیگان شبیه یک غول غربال-شکل پرچم قرمز است. او برنده تنها 28 درصد از خود توصیف مستقل. او انجام می شود فقط به عنوان dismally در میان افراد جوان برنده 32 درصد از رای دهندگان زیر سن 45. او مورد ضرب و شتم در مناطق روستایی و exurban شهرستانهای سراسر کشور دست دادن سفیده بدون مدرک دانشگاهی 15 درصد است. حتی کلینتون 40-نقطه پیروزی در میان رای دهندگان سیاه نمی تواند را تشکیل می دهند برای این کسری به دلیل سیاه مردم در انتخابات—به عنوان دموکراتیک مردم در انتخابات در سراسر هیئت مدیره شد به طوری underwhelming. (وجود دارد 130,000 بیشتر آرا در توافق اولیه یک واقعیت دموکرات شانه ای بالا انداخت و در آن زمان است.)

ساندرز تیم به مدت طولانی بوق و کرنا خود را میشیگان پیروزی به عنوان شواهدی از توانایی های خود را به جمع آوری منحصر به فرد ائتلاف و شکست دموکراتیک استقرار. اما یک نگاه دقیق تر در آن مسابقه گرفته شده در این زمینه در سال جاری نتایج اولیه نشان می دهد که ساندرز نقاط ضعف خود هستند و در مورد قرار بگیرد. و که به نوبه خود به معنی برنده میشیگان خواهد شد به مراتب سخت تر این زمان در اطراف. نه تنها حزب خودی انتظار دموکراتیک مردم در انتخابات خواهد سنبله در میان گروه های نامطلوب به او—سیاه پوستان و حومه پیدا کرده اند به طور خاص—اما او اکنون در برابر یک حریف در جو بایدن که می آید به دولت با یک سر از بخار که سود حاصل از دموکراتها تمایل به یکی شدن پشت یک جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهد شد که رقابت به صورت مستقل و طبقه کارگر سفید پوستان در راه کلینتون هرگز.

این امکان وجود دارد ساندرز می تواند جبران این پویایی و این جمعیتی headwinds توسط گالوانيزه شکستن رکورد تعداد افراد جوان برای رای دادن. او تاکید کرد تا آنجا یکشنبه شب در طول rock-star تجمع در دانشگاه میشیگان. با حدود 10 ، 000 نفر در حضور شلاق به دیوانگی توسط ace جانشین اسکندریه Ocasio-کورتز—ساندرز اذعان کرد که میشیگان اصلی این است که تمام توپ از موم در روز سه شنبه و پیش بینی برنده شدن در قدرت از جوانان خود را-لنگر ائتلاف.

اما شانس هستند به طور فزاینده ای انباشته در برابر او در اینجا و در سراسر کشور است. اگر او نمی کند جلو و دیگری میشیگان معجزه—اگر او از دست می دهد در کج مد به عنوان بسیاری از دموکرات ها در اینجا در حال حاضر انتظار—دولت مسئول خود 2016 قیامت می تواند علامت خود را در سال 2020 بود….

“این سخت است برای دیدن بایدن برنده شدن در اینجا و راحت حاشیه” گفت: Adrian Hemond جانباز دموکراتیک استراتژیست است که بی طرف در اصلی. “او یک پایگاه پشتیبانی در جامعه و در حالی که شاید او ندارد و درخواست تجدید نظر به غیر کالج تحصیل سفیده مثل مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و او نمی سمی به آنها مانند هیلاری بود. برنی تنها مزیت واقعی است با رای دهندگان و آنها را روشن نمی کردن به هر حال.”

با توجه به رای دهندگان سریع تجدید در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران دیگری وجود دارد که جمعیتی برای تماشای از نزدیک اینجا جمعه. آنجلا Vasquez-ژیرو یک دموکراتیک عمل که مشغول به کار در دادستان کل دانا Nessel برنده 2018 کمپین گفت: حوزه است که می تواند خفه ساندرز—به طور بالقوه تبدیل شکست به یک فوران چاه نفت است—حومه زنان است. آنها انتقادی به پیروزی دو دانشجوی سال اول دموکرات کنگره الیسا Slotkin و هیلی استیونس که بدبختانه قرمز ولسوالی در سال 2018 است. آنها همچنین طراحی کمپین انتخاباتی فرماندار گرچن Whitmer که آن اتفاق می افتد را شکست داد و با مشخصات بالا ساندرز حامی, Abdul El-Sayed با 22 امتیاز در سال 2018 اولیه. (Whitmer, Slotkin و استیونس همه تایید بایدن هفته گذشته است.)

“این در واقع مرا به یاد بسیاری از این فرماندار اولیه” گفت: Vasquez-ژیرو. “وجود دارد یک فاصله در رای گیری و هیچ کس نمی دانست که آیا به آن اعتماد و سپس در روز های اولیه بعد او خرد او. بنابراین من نمی بینم که چگونه آن را با این نسخهها کار برای برنی در بخشی به دلیل من نمی توانم او را گرفتن تقریبا به اندازه کافی از آن حومه زن رای دادن. ریاضی فقط وجود ندارد.”

چشم انداز تحقیر آمیز در اینجا از دست دادن غیر قابل تصور بود فقط هفته پیش. ساندرز و تیم خود را به مدت طولانی صعودی در شانس خود را در سراسر غرب میانه مشاهده میشیگان به طور خاص به عنوان یک backstop به دست آوردن شتاب در صورت ضرر و زیان در سه شنبه. بسیاری از مبارزات انتخاباتی خود را با زیرساخت های این کشور را به سطح مردمی باقی مانده است در محل پس از سال 2016. این سازمانی لبه و شلوغ زمینه از نامزدها که نشان داد هیچ نشانه ای از بالابر به حال بسیاری از دموکرات ها در اینجا شرط بندی بر روی یک ساندرز به عنوان برنده از دو هفته پیش. اما سریع تحکیم حمایت بایدن—با رقیب سابق پیت Buttigieg Amy Klobuchar و مایک بلومبرگ همه حمایت او قرار داده و معاون سابق رئیس جمهور در فرماندهی و موقعیت.

آن را نشان داد در سه شنبه زمانی که بایدن انجام 10 از 14 متحده که رای دادند و با ظهور یک نماینده رهبری است که تنها اعداد و ارقام به رشد است. (کالیفرنیا هنوز هم جدول بندی نهایی آن نتایج.) بایدن قدرت در میان حومه پیدا کرده اند آفریقایی-آمریکایی ها و رای دهندگان بیش از 50 شد به اندازه کافی قاطع برای منحرف کردن اذهان از ساندرز خود تسلط میان Latinos و افراد جوان است. این مشکل برای ساندرز در حال حاضر این است که دو نفر از سه نماینده غنی متحده با بزرگ لاتین جمعیت کالیفرنیا و تگزاس در حال حاضر رای دادند و سوم فلوریدا است خانه را به تعداد زیادی از کوبا و آمریکای جنوبی emigrés با تار انداز سوسیالیسم.

با توجه به این که ساندرز استفاده با Latinos کمتر می شود مربوط عمیق تر دموکرات ها به نامزدی تقویم وجود دارد به احتمال زیاد یکی از آخرین امید برای مبارزات انتخاباتی خود را به باقی می ماند مناسب: تاریخی بی سابقه توده بسیج رای دهندگان جوان تبدیل در انتخابات مقدماتی پیش رو است. آن را فوق العاده سنگین بلند. و آن شروع می شود در میشیگان.

“ما تا به حال این زمین بازی در اینجا برای برنی تن از مردم canvassing و تلفن-بانکی. آن را بسیار بهتر مبارزات این زمان بسیار حرفه ای تر بسیار بهتر تامین می شود. اما آن را هنوز هم به رفتن به پایین آمدن به millennials جوان مردم گفت:” بروس Fealk یک دیرین مترقی و فعال ساندرز سازمان در میشیگان. “در برخی از ایالت آنها معلوم شد در کشورهای دیگر آنها را نداشته باشند. بنابراین شما می دانید, من را تشویق به دیدن بسیاری از آنها داوطلبانه در اینجا با ما, اما بدیهی است که آنها نیاز به در واقع رای. اگر آنها برنی می توانید برنده شوید. اگر آنها نمی, بایدن برنده است.”

با حزب دموکرات نامزدی مسابقه کاهش به انتخاب دودویی—بین خارجی ساندرز و خودی حمایت حزب اصلی رای دهندگان—تشابه به 2016 واضح است. بزرگترین تفاوت زیست محیطی است. پس از هشت سال از برگزاری کاخ سفید ایجاد دموکرات ها در حال حاضر اعتراف آنها راضی در سال 2016 کمرنگ جلوه دادن هر دو تهدید ساندرز در اولیه و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ، که دیگر مورد.

“ریسک بسیار بالاتر در حال حاضر و مردم درک کنند که. دموکرات ها شده اند در انتظار برای کسی که برای متحد کردن اطراف و هنگامی که شما نگاه کنید در اعداد undecideds در حال شکستن در 2-برای-1 نسبت به سمت بایدن” گفت: Lon جانسون رئیس سابق میشیگان حزب دموکرات و بایدن حامی. “چهار سال پیش در مصاحبه اعتراض به رای دادن به حرکت حزب چپ بود یک لوکس. اما آن را نه یک لوکس دموکرات ها در این زمان در اطراف.”

ساندرز است احساس متفاوت حس فوریت. شناخت کامل و پیامدهای شکست در میشیگان سناتور لغو سفر برنامه ریزی شده خود را به دیگری مارس 10 ایالت می سی سی پی رفت و همه در اینجا. ساندرز لمس هر منطقه از کشور در 96 ساعت قبل از اولیه روز—تمرکز بر روی آفریقایی-آمریکایی در دیترویت و سنگ چخماق ابتلا متنوع مقطع از رای دهندگان در Grand Rapids, وحدت جهان عرب و جامعه آمریکا در دیربورن و بسته شدن با یک کالج تجمع در آن آربور پردیس از دانشگاه میشیگان. (این ممکن است یک قدم اشتباه استراتژیک. نیمی از U M دانشجویان دوره لیسانس در خارج از کشور, دانش آموزان, بسیاری از آنها ثبت نام برای رای دادن در اینجا; Michigan State بزرگتر ثبت نام به طور کلی و به مراتب بالاتر در صد بومی دانش آموزان است.)

بایدن برای صرف کسری از زمان است که در اینجا. او با استفاده بسیار از هفته گذشته به کمپین در سایر مارس اولیه متحده اعزام عملیاتی را به میشیگان از طرف او بیش از آخر هفته در نهایت قبل از رفتن در اینجا خود را روز شنبه برای حوادث در گرند رپیدز و دیترویت. برخی از دموکرات سوال که استراتژی باور او یک فرصت برای قرار دادن بوت ساندرز گردن با برنده شدن در اینجا. اما که ممکن است فقط یک نکته: به دلیل میشیگان به معنی مراتب بیشتر به ساندرز از آن را به بایدن, بهترین روش ممکن است دور ماندن—ساخت پیروزی همه بیشتر خرد کردن.

“این برنی مردم باید نگران—بسیار نگران است. من فکر می کنم آنها در حال رفتن به دریافت clobbered گفت:” علامت گذاری Grebner دموکراتیک خلق مشاور و Ingham county کمیسر شده است که بی طرف در اصلی اما در حال حاضر برنامه ای برای رای بایدن. “در انجام برخی از مراکز رای دهی در بخش های مختلف دولت و به دنبال در برخی از کراس تب ها و وصله و همه چیز با هم روشن شده است وجود دارد تغییر در نحوه رای دهندگان مشاهده این مسابقه است.”

او افزود: “این چیزی است مانند 2016. برنی نبود یک تهدید پس از آن ما نیست که یک رئیس جمهور تهمت بلندی بیش از ما مردم به او رای دادند. اما در حال حاضر ما باید برای خلاص شدن از مغلوب ساختن پیشی جستن. و این ایده است که برنی رفتن به پیچ که تا مردم نیست داشتن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>