کانادا Mikaël Kingsbury و جاستین دوفور-Lapointe سفر پنج نقره و برنز مدال تلاش در یوتا به بالای تریبون خودشان به مسابقات در روز شنبه مقتدر رویداد در دره آهو.

با بسیاری از جمعیت پیش بینی دیگری دوگانه بین Kingsbury و ژاپن Ikuma Horishima آن هرگز محقق پس از دوم سقوط کرد پیش از دوم پرش طول دور نیمه نهایی. مادری از Montagnes, Deux, Que., مبارزه Benajmin Cavet فرانسه و تحت سلطه.

Kingsbury که در حال حاضر 61 جام جهانی پیروزی های خود نامی حرفه ای گفت: این ویژه رقابت زیر چراغ.

“من skied قوی با یک استراتژی خوب من اجازه دهید بچه ها سعی کنید و گرفتن من. آن را به خوبی دریافت شماره 61 ، ” 27 ساله گفت: Freestyle کانادا.

در روز پنج شنبه Horishima برنده طلا با یک اجرا که شامل دو کامل تا بالا و چوب پنبه 10 در پایین به ثمر رساند او را 89.17 نقاط نمره که Kingsbury نمی تواند ضرب و شتم.

سازمان دیده بان | Kingsbury نمرات مقتدر نقره در روز پنج شنبه

Mikaël Kingsbury دوم به پایان رسید پشت, ژاپنی, اسکی باز Ikema Horishima در گوزن دره یوتا. 0:44

دوفور-Lapointe پر از اعتماد به نفس از موفقیت های اخیر افزایش به چالش در روز شنبه.

مونترال بومی بهره گرفت که در جام جهانی رهبر پررین Laffont حذف شد در اوایل دور. Laffont فرانسه تمدید کرده اند شکست خود را خط به پنج هفته گذشته در کلگری.

“برنده شدن در دره آهو است که بهترین احساس, همیشه,,” گفت: یک عاطفی دوفور-Lapointe. “هر کس می داند که این یکی از سخت ترین دوره های خارج وجود دارد در جام جهانی تور. این پیروزی به معنی بسیار است. ببر به عقب است.”

سازمان دیده بان | جاستین دوفور-Lapointe را بدست آورده و برنز در روز پنج شنبه:

جاستین دوفور-Lapointe سوم به پایان رسید در زنان مقتدر نهایی در FIS جام جهانی اسکی آزاد. 0:37

FIS جام جهانی تور شیفت به Tazawako ژاپن در فوریه. 22-23.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de