مایک بلومبرگ می کشد چگونه به او کمک کرد تا با تهدید و ارعاب مردم سیاه و سفید با توقف و Frisk پلیس

Category: دیلی بیست Comments: No comments

وزن نسبی نژادپرستی مختلف نامزدها به امید ورود در انتخاب به عنوان به که کمترین آسیب را به رای دهندگان. در واقع این یک دلیل بزرگ چرا مایک بلومبرگ و ته خزانه جذب شده اند سیاه مردمی نگران اولین و مهمترین, با برکناری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که رئیس جمهور شد با توسل به خشم.

اما ضبط صدا از بلومبرگ تیراژ این هفته بود استارک یادآوری در مورد بلومبرگ را مغرور رویکرد به زندگی است. او توضیح داد که او تا به حال افسران پلیس سیل سیاه و قهوه ای و محله به دلیل “است که در آن همه جرم و جنایت است” در حالی که همچنین به دروغ ادعا که “95 درصد” از “قاتلان و قربانیان قتل” هستند و “مرد و اقلیت های 16 تا 25. این درست در نیویورک درست است که تقریبا در هر شهر است.”

برای نجات فرزندان ما تا به حال پلیس به آنها گفت: “شما فقط می توانید توضیحات زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس” از راه به درایو کردن خشونت اسلحه بود به پرتاب سیاه پوست و لاتین در نوجوانان—کودکان تحت اللفظی—”در برابر دیوار و frisk ’em.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>