مایک Pompeo شروع تور آفریقا

Category: پلیتیکو Comments: No comments

داکار, سنگال — وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: برگ برنده دولت در حال کار برای تعیین سطح نظامی آمریکایی نیروهای مورد نیاز است در غرب آفریقا برای مقابله با افراطی خشونت در منطقه است.

در سخنرانی خود در پایان سفر خود به سنگال Pompeo گفت که او در مورد موضوع حضور نظامی آمریکا در غرب آفریقا با رئیس جمهور Macky Sall در میان گزارش که برگ برنده دولت در نظر دارد برای کاهش نیروهای نظامی در آفریقا است.

“ما بسیاری از گفتگو در مورد مسائل امنیتی در اینجا در مورد نقش امریکا را در آن. ما روشن ساخته است که وزارت دفاع است که به دنبال در غرب آفریقا به مطمئن شوید که ما نیروی سطوح حق” Pompeo به خبرنگاران گفت روز شنبه. “من در اینجا به عنوان مدیر سازمان سیا بنابراین من می دانم که این مسائل مربوط به امنیت بسیار خوبی است. ما حق آن را دریافت می کنیم آن را به سمت راست جمعی; من معتقدم که.”

Pompeo گفت: آمریکا با سنگال دیگر غرب کشورهای آفریقایی و فرانسه برای مقابله با تهدید روز افزون افراطی و خشونت است.

“ما باید یک تعهد به امنیت حق در اینجا در منطقه — آن چیزی است که اجازه خواهد داد به رشد اقتصادی و ما مصمم به انجام این کار” Pompeo گفت. “و من متقاعد شده است که هنگامی که ما در نقد و بررسی که انجام شده است ما باید یک گفتگو با نه فقط سنگال اما همه کشورهای منطقه … ما به شما ارائه یک نتیجه است که با این نسخهها کار برای همه ما است.”

سنگال با وزیر خارجه Amadou Ba تایید کرد که غرب آفریقا است که نگران افراطی و خشونت است که در حال گسترش است در غرب آفریقا.

“تروریسم هیچ مرزی, و آن را بسیار پر هزینه” گفت: Ba در کنفرانس خبری با Pompeo. او گفت که سنگال و منطقه می خواهد ادامه حمایت نظامی از آمریکا

“بله ما تحت تهدید” Ba گفت. “ما می خواهیم آنها (ایالات متحده) را به حال. ما امیدواریم که آنها همچنان به حمایت از امنیت مناطق. ما امیدواریم که آنها همچنان به حمایت از ما در آموزش و هوش. این بحث مطرح شد و با رئیس جمهوری.”

Pompeo آمد به سنگال برای شروع سفر خود را از آفریقا به ایالات متحده برای اولین بار کابینه رسمی برای بازدید در بیش از 18 ماه است. او در سمت چپ سنگال روز شنبه برای رفتن به آنگولا و پس از آن سفر به اتیوپی به عنوان برگ برنده دولت تلاش می کند برای مقابله با این علاقه رو به رشد چین و روسیه و دیگر قدرتهای جهانی در آفریقا و پررونق جوان جمعیت بیش از 1.2 میلیارد دلار رسید.

در آنگولا یک کشور نفت خیز که مردم فقیر باقی می ماند, Pompeo خواهد شد دیدار با رئیس جمهور جاو lourenço از, است که ساخت گام مبارزه با فساد از جمله اقدامات در برابر بستگان نزدیک رهبر سابق.

سپس Pompeo سر به اتیوپی, در آفریقای دوم-پرجمعیت ترین کشور با بیش از 100 میلیون نفر و مقر اتحادیه آفریقا.

اتیوپی کلیدی آمریکا امنیت متحد در شاخ آفریقا دستخوش چشمگیر اصلاحات سیاسی پس از صلح نوبل, برنده جایزه نخست وزیر Abiy احمد گرفت و در سال 2018 است. سست شدن اقدامات سرکوبگرانه شده است سوء استفاده برخی با طولانی-برگزار نارضایتی منجر به خشونت گاهی اوقات تنش های قومی است که تهدید یک انتخابات ملی بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>