رهبران نظامی فشار Esper به ممنوعیت مؤتلفه پرچم

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رهبران نیروهای مسلح در حال اعمال فشار خود, رئیس, وزیر دفاع علامت Esper به ممنوعیت نمایش عمومی از مؤتلفه پرچم در وزارت دفاع امکانات در میان مخالفت کاخ سفید با توجه به سه مقامات وزارت دفاع.

Esper است که در روزهای آینده به پرده سیاست برخورد با نمایش عمومی از لحاظ نژادی یا اجتماعی تفرقه نمادها در تاسیسات نظامی مردم گفت: POLITICO. در عین حال از آن است که هنوز مشخص نیست که آیا این سیاست به طور خاص شامل ممنوعیت مؤتلفه پرچم و یک DoD سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

اما Esper وزرای امور بخش های نظامی و روسای شاخه نظامی مورد بحث و بررسی این موضوع در جلسه روز چهارشنبه یک مقام دفاعی گفت. پیش نویس سیاست منتشر شد با بخش های نظامی که بازخورد ارائه شده است. آن است که در حال حاضر با کلی مشاوره و پرسنل و آمادگی دفاتر فرد گفت.

ارتش, منشی, رایان مک کارتی خاص است فشار Esper “سخت” به موضوع ممنوعیت مؤتلفه پرچم دو مقامات وزارت دفاع آمریکا گزارش شده است. مک کارتی به تازگی گرفته شده مراحل را با هدف از بین بردن ناخودآگاه تعصب در صفوف از جمله انجام دور با استفاده از عکس های رسمی به عنوان یک نیاز در ارتقاء هیئت مدیره فرایند برای افسران.

“هر چیزی که تفرقه نماد ما می خواهیم به کسانی که از ما تاسیسات و نگه داشتن آن نوع از چیزی که از ما تشکیل” مک کارتی گفت: در تماس با خبرنگاران در روز پنج شنبه. هنگامی که سوال او کاهش یافته است به می گویند به طور خاص آیا این سیاست شامل یک مؤتلفه پرچم ممنوعیت اما اشاره کرد که “ما را از هر گونه تفرقه نمادها در لیست پرواز ممنوع, اگر شما خواهد شد.”

سی ان ان برای اولین بار گزارش داد که پنتاگون بود با وزن کلی ممنوعیت تفرقه نمادها.

Esper گرفته مراحل در هفته های اخیر برای مقابله با مسائل مربوط به تنوع در صفوف. روز چهارشنبه منتشر شد یک یادداشت جدید سفارش چندین فوری اقدامات از جمله حذف عکس از نظر افسر ارتقاء تخته به روز رسانی وزارت فرصت های برابر و تنوع گنجاندن سیاست ها و بررسی مدل موهای و نظافت سیاست هایی برای جلوگیری از تعصب نژادی.

Esper همچنین تاسیس جدید 15-عضو هیئت مدیره در تنوع و شمول ملاقات کرد که برای اولین بار در روز چهارشنبه. این هیئت به ریاست نیروی هوایی, منشی, باربارا بارت و شامل وزارتخانه دفاع برای پرسنل و آمادگی متی Donovan; ارشد مشاور رئیس ستاد مشترک ارتش رامون, Colón-López; نیروی هوایی Brig. ژنرال Troy دونن و بیشتر افسران و پرسنل داوطلب خدمت سربازی.

علاوه بر این او به مدت طولانی دفاع در کمیته مشورتی به ارائه یک “مستقل و پایدار” بررسی تنوع و شمول در صفوف.

“اقدامات من کارگردانی هستند که لازم است در گام اول اما من هیچ توهم که این اقدامات اولیه را به طور کامل به آدرس نگرانی های بسیاری از ما می دانیم که من شخصا شنیده ام از بسیاری از خدمات اعضای” Esper در بیانیه ای گفت.

در عین حال Esper رو فشار از کاخ سفید را به شماره پتو ممنوعیت نمایش عمومی از مؤتلفه پرچم. مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته توییتی مخالفت خود را به تلاش برای حذف مؤتلفه نام از پایگاه ارتش فقط دو روز پس از مک کارتی و Esper باز درب به انجام این کار است. تهمت نیز با انتقاد از تصمیم نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم به عنوان نقض آزادی بیان است.

“من می دانم که افرادی که مانند مؤتلفه پرچم و آنها در حال فکر کردن در مورد برده داری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: CBS News’ کاترین Herridge در طول مصاحبه این هفته وقتی پرسیده شد که در مورد این موضوع به طور کلی. “من در نسکار. شما به نسکار. شما تا به حال کسانی که پرچم همه جا. آنها را متوقف و آن را. من فقط فکر می کنم آن را آزادی بیان, اینکه آیا این مؤتلفه پرچم یا سیاه و سفید زندگی می کند ماده و یا هر چیز دیگری شما می خواهم به بحث در مورد. آن را آزادی بیان.”

چند شاخه و دستورات گرفته گام به ممنوعیت پرچم خود را در چند ماه گذشته از جمله دریایی سپاه, نیروی دریایی و نیروهای آمریکایی و کره جنوبی. اما Esper گفت: این اداره به توقف این تلاش ها تا زمانی که او می تواند موضوع یک بخش گسترده ای از سیاست.

“من گمان می کنم او نمی خواهید برای دریافت بر روی رئیس جمهور طرف بد” یک مقام دفاعی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>