نظامی ممکن است نقش مهمی در خنثی کردن اعتراضات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه تهدید به اعزام فعال وظیفه نیروهای ایالات متحده اگر متحده حاضر به استفاده از گارد ملی حرکت که به طور چشمگیری تشدید فدرال در واکنش به تظاهرات خشونت آمیز که فوران در سراسر کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در کاخ سفید گفت او “به شدت توصیه می شود” هر ولایت به طور کامل استقرار گارد ملی در پاسخ به شورش. اگر یک شهرستان و یا دولت حاضر “من را اعزام ارتش ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها” گفت: با استناد به اقتدار خود را در زیر قیام عمل 1807.

“من رئیس جمهور شما از نظم و قانون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

قدرت Comitatus عمل میله استفاده از نیروهای فدرال برای اجرای قانون. اما با استفاده از این قیام عمل یک رئیس جمهور می تواند جایگزین پس Comitatus به سرکوب این قیام و حتی بدون رضایت صریح و روشن از یک دولت به دولت.

تهمت نیز به طور کامل فعال سی گارد ملی استقرار 1,200 نیروهای نظامی به خیابان های شهر را برای پاسخ به اعتراضات, به گفته یک مقام دفاعی ارشد. تهمت نیز درخواست نیروهای اضافی از کشورهای دیگر و 600 تا 800 Guardsmen از Delaware, New Jersey, New York, اوهایو و یوتا در حال انتظار برای ورود به این شهر امشب.

“به عنوان ما صحبت می کنند, من اعزام هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از شورش, غارت خرابکاری ضرب و جرح و گستاخ تخریب اموال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در ضمن فعال-سربازان وظیفه قرار داده شده است در “کوتاه وضعیت هشدار” در منطقه سرمایه ملی “به آنها اجازه می دهد به پاسخ سریع تر” اگر لازم است آنها نشده اند اعزام به منطقه ،

علاوه بر این دولت قصد دارد برای راه اندازی یک “فرماندهی مرکزی مرکز” است که شامل ستاد مشترک صندلی ژنرال علامت Milley وزیر دفاع علامت Esper و دادستان کل ویلیام Barr در رابطه با دولت های محلی و مقامات کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany گفت.

McEnany ساخته شده نظرات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از به گفته او قرار داده Milley “مسئول” از اعتراض و پاسخ صوتی به بیرون درز از یک تماس تلفنی با فرمانداران. McEnany به نظر می رسید نشان می دهد که Milley خواهد بود که در صورت تلاش و اشاره کرد که او “شده است در نقطه صحبت کردن در مورد گارد ملی.”

در طول مغلوب ساختن پیشی جستن تماس تلفنی با فرمانداران Milley با اشاره به مطالعات انجام شده نشان می دهد که “هنگامی که وجود دارد این است که قریب به اتفاق گارد ملی حضور آن در واقع deescalates وضعیت و علل کمتر ناآرامی های مدنی,” McEnany گفت.

طی تماس Esper شنیده می شود اصرار مقامات به “تسلط بر battlespace.”

“هر چه زودتر که شما توده و تسلط بر battlespace هر چه زودتر این ریزید و ما می توانیم به عقب بر گردیم به حق طبیعی” او گفت:.

همانطور که از دوشنبه فرمانداران در 23 ایالت و ناحیه کلمبیا به نام به حال بیش از 17,000 Guardsmen برای کمک به دولت و اجرای قانون محلی در پاسخ به ناآرامی های مدنی گسترش یافته است که در شهرستانها عمده در سراسر کشور. اما این Guardsmen پاسخ به فرمانداران و نه دولت فدرال.

با وجود گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن است وزن federalizing گارد که آنها را تحت کنترل خود به جای فرمانداران دولت اصرار جمعه این گزینه را روی میز.

Esper و Milley در ارتباط با گارد ملی و رئیس دفتر ژنرال جوزف Lengyel و چندین یاوران به طور کلی مورد حمایت خود را به کشورهای, به گفته یک مقام دفاعی. Milley ارائه شده به رئیس جمهور “بهترین مشاوره نظامی و مشاور” این مقام گفت.

روز دوشنبه دیابت ایسنا-ارک.) نام رئیس جمهور برای استقرار واحدهای نظامی با استناد به قیام عمل می کنند.

“اگر اجرای قانون محلی ضعف است و نیاز به پشتیبان گیری, بیایید ببینید که چگونه سختی این Antifa تروریست ها زمانی که آنها در مواجهه با لشکر 101 هوابرد بخش” پنبه توییتی. مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ در توییتر گفت: “100 ٪ درست است. با تشکر از شما تام!”

عمل گذشته بود استناد در سال 1992 در لس آنجلس شورش زیر رادنی کینگ محاکمه.

این تحولات به عنوان تعداد کل ملی Guardsmen فعال در سراسر کشور عبور تاریخی در آستانه این هفته است. همانطور که از صبح روز دوشنبه 66,700 سربازان گارد ملی و نیروی هوایی بوده است بسیج برای عملیات داخلی یک شکل است که منجر به برتری بیش از 51,000 که فعال در طول سال 2005 طوفان کاترینا پاسخ با توجه به گارد.

این تعداد شامل Guardsmen حمایت از Covid-19 پاسخ و در حال حاضر کمک به اجرای قانون محلی مقابله با شورش.

“ما در اینجا برای محافظت از جان و مال و حفظ صلح و نظم و امنیت عمومی” Lengyel گفت.

این نقطه عطف می آید در روز است که نشانه رسمی آغاز فصل طوفان. که واقع شده است از دست در گارد که صرف بخش عمده ای از تابستان برای آموزش و پاسخگویی به حوادث طبیعی با توجه به انتشار.

برای مثال پورتوریکو گارد ملی شروع به یک سری از میز تمرینات مارس 17 با استفاده از درس های آموخته شده از حوادث اخیر برای بهتر آماده شدن برای آینده شرایط اضطراری آزادی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>