میلیون ها نفر از Contigo بچه ها بطری های آب به یاد می آورد بیش از بالقوه خطر خفگی

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

بهداشت و درمان کانادا می گوید دیگر به یاد بیاورید صادر شده است برای تقریبا شش میلیون بچه ها بطری های آب فروخته شده در آمریکای شمالی بیش از یک پتانسیل خطر خفگی.

به یاد بیاورید که صادر شده توسط Contigo برای بچه های خود را Cleanable بطری آب به شرح زیر گزارش از حوادث چند با تعویض دریچه ای است که صادر شده در گذشته را به یاد بیاورید شش ماه قبل بیش از همین موضوع است.

در مورد 157,000 از محصولات فروخته شده در کانادا و بیشتر از 5.7 میلیون فروخته شد در ایالات متحده است. فراخوان تنها تاثیر می گذارد بطری به فروش می رسد در هر دو کشور از آوریل سال 2018 به Feb. 7, 2020.

ادامه مطلب: بیش از 150 ، 000 Contigo بچه ها بطری های آب به یاد می آورد بیش از خطر خفگی

با توجه به بهداشت و درمان کانادا هشدار, آب بطری “روشن سیلیکون اسپوت” می تواند جدا و در برخواهد داشت خطر خفگی برای کودکان با استفاده از آنها.

فراخوان تنها تاثیر می گذارد بطری های سیاه رنگ از دهانه پایگاه ها و پوشش می دهد از جمله جایگزینی پلک است که در ابتدا فرستاده شده قبلی را به یاد بیاورید در ماه اوت سال 2019.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در بیانیه ای که به Contigo وب سایت این شرکت گفت که آنها به طور داوطلبانه به یاد می آورد بطری های آب در همکاری با ایالات متحده در کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده.

تحقیقات نشان می دهد ارتباط بین مسائل تنفس و تمیز کردن محصولات

تحقیقات نشان می دهد ارتباط بین مسائل تنفس و تمیز کردن محصولات

از Feb. 17, 2020, Contigo دریافت 81 کانادا و 427 آمریکایی گزارش اسپوت جدا اما هیچ گزارشی از آسیب های تا کنون.

بطری که همه باید “Contigo” چاپ بر روی هر دو لبه و در پایین آمده در سه اندازه و چهار بطری رنگ. با توجه به بهداشت و درمان در کانادا, بطری فروخته شد هر دو به صورت جداگانه و در دو تا سه بسته.

ادامه مطلب: آجیل ‘N بیشتر بادام زمینی گسترش به یاد می آورد بیش از ليستريا نگرانی

این هشدار از آن زمان هشدار داد کسانی که با بطری بلافاصله پس از توقف استفاده از آنها و برای تماس با Contigo به بازگشت و به دست آوردن یک جایگزین آزاد.

دنبال دیوید لائوس در توییتر

david.lao@globalnews.ca

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>