میلیون ها نفر از کودکان و نوجوانان ممکن است از دست دادن را در وعده های غذایی رایگان به عنوان آنها بازگشت به مدرسه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است و مقاوم در برابر تماس به آن را آسان برای دهها میلیون نفر از دانش آموزان برای دریافت غذای رایگان در مدرسه در این سال حتی به عنوان دوران کودکی گرسنگی میزان افزایش یافته و به بالاترین سطح در چند دهه.

در طول بهار و تابستان به عنوان coronavirus بهداشت بحران منفجر شد به دولت اجازه داده اکثر خانواده ها به انتخاب کنید تا وعده های غذایی رایگان از کدام مدرسه نزدیک شد و یا راحت ترین و بدون اثبات آنها کم درآمد. اما این تلاش است در آستانه انقضای متحده به عنوان آماده سازی برای کودکان برای بازگشت به مدرسه و به عنوان سیستم مدرسه در حال هل دادن دولت فدرال به ادامه وعده های غذایی رایگان برنامه از طریق قرار می گیرند.

تا کنون رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشاورزی بخش نیست در هیئت مدیره با یک فرمت. رهبران مدرسه در حال حاضر درخواست کنگره به زور دست دولت به عنوان قانونگذاران دست و پنجه نرم کردن برای کار در آینده coronavirus بسته کمک.

“این غیر ممکن است. این دیوانه” گفت: کتی Wilson مدیر اجرایی شهری مدرسه غذا داد که نشان دهنده بزرگترین مدارس در این کشور از جمله کسانی که در نیویورک و شیکاگو و دالاس. “ما مناطق شده اند و فریاد در مورد آن. آنها وحشتزده.”

مدارس در حال حاضر فراوانی صورت چالش های لجستیکی به آنها تصمیم می گیرید که آیا به دانش آموزان در یادگیری آنلاین در کلاس های درس و یا در برخی از ترکیبی از هر دو این سقوط. گسترش وعده غذایی رایگان دسترسی نیز کاهش توده ای از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام میلیون ها نفر از کودکان انتظار می رود برای تبدیل شدن به تازگی واجد شرایط برای دولت یارانه و یا وعده غذایی رایگان برنامه.

اگر وزارت کشاورزی نیست و گسترش انعطاف پذیری از طریق سقوط, خانواده ممکن است قادر به دریافت مواد غذایی برای کودکان خود را تنها از مدرسه که در آن آنها در حال ثبت نام بعد از اینکه تلقی واجد شرایط برای کمک به یک تغییر که ایجاد موانع لجستیکی برای بسیاری از خانواده ها به خصوص کسانی که بدون اتومبیل و یا با پدر و مادر و کار و مشاغل متعدد.

کشاورزی منشی سانی Perdue گفت گروه او “به حداکثر رساندن خدمات و انعطاف برای اطمینان از کودکان و دیگران که نیاز به مواد غذایی می توانید آن را در طول این Coronavirus اپیدمی” در یک بیانیه سیاسی.

یک سخنگوی وزارت کشاورزی گفت: وزارت کار با نمایندگان آنها به عنوان توسعه بعدی coronavirus امداد بسته است. “این است [ناشناخته] خاک اما ما همچنان متعهد به حصول اطمینان از تمام کودکان باید مواد غذایی به غذا خوردن در طول این بیماری همه گیر” سخنگوی گفت.

این گروه نه به طور مستقیم پاسخ به پرسش های سیاسی در مورد اینکه آیا آن را پشتیبانی اضافی قدرت و یا بودجه جهانی برای وعده های غذایی رایگان در بسته کمک.

بنبست برجسته تضاد بین مجموعه برنامه های فدرال در نظر گرفته شده برای پر کردن معده خالی در کشور کلاس های درس و نیاز به کار در حدود مقررات سختگیرانه ساخته شده را به یک سیستم طراحی شده است که به کار در مدارس طرح میتوانست با یک بیماری همه گیر.

ویلسون اشاره کرد که لس آنجلس مدارس شروع آموزش آنلاین در یک ماده از هفته و نیاز به پاسخ از وزارت کشاورزی ایالات متحده در اسرع وقت به طوری که آنها می توانید برنامه.

“ما نیاز به انجام کاری متفاوت است. چگونه به خلاص شدن از بوروکراسی” ویلسون گفت:. “برای sakes خوبی! ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

فدرال مدرسه برنامه تغذیه اغلب شده اند و یک هدف سیاسی با منافع متفاوت مخالفت در مورد همه چیز از میوه و سبزیجات وعده به چه مقدار نمک می تواند در پیتزا. اما وعده های غذایی رایگان در بر داشت حمایت گسترده حداقل در طول بیماری همه گیر.

“این است که هنوز اورژانس و ما باید برای درمان آن راه است که گفت:” دایان پرات-Heavner یک سخنگوی تغذیه در مدرسه انجمن یک گروه به نمایندگی از بیش از 50 ، 000 رهبران محلی که اداره مدرسه برنامه غذا در سراسر کشور است.

این گروه در اوایل این ماه به خواسته وزارت کشاورزی ایالات متحده اجازه می دهد تا مدارس به اصل حفظ نظارتی طول و عرض آنها داده شده است. بخش پاسخ داده است و نه با توجه به هر تضمینی که مدارس می توانند انتظار همان سطح از انعطاف پذیری از طریق مدرسه سال پس از تغذیه گروه در حال حاضر فشار قانونگذاران به شامل زبان و بودجه برای وعده های غذایی رایگان در coronavirus بسته کمک انتظار می رود بعد از این ماه. قانون است که در آن کار می کند.

مدرسه تغذیه انجمن فعال آن شبکه گسترده محلی مقامات مدرسه به ارسال نزدیک به 20 ، 000 ایمیل به نمایندگان مجلس با درخواست از آنها برای فشار وزارت کشاورزی ایالات متحده برای تصویب باقی مانده چشم پوشی برای بقیه سال تحصیلی. هزینه لایحه در مجلس جانبی شامل زبان اصرار وزارت کشاورزی ایالات متحده عمل می کنند. نیز وجود دارد یک نامه گردش در سنا فشار دادن این مسئله است.

“ناهار رایگان و رایگان صبحانه کاملا راه رفتن گفت:” مت VanSchenkhof مواد غذایی خدمات مدیر یک مدرسه روستایی منطقه در زیبا دشت Kan., یک شهر کمتر از 700 نفر است.

VanSchenkhof است هزینه های زیادی از وقت اضافی بدانند چگونه با خیال راحت در خدمت وعده های غذایی این مدرسه در سال هنگامی که بچه های خود را در منطقه خواهد شد و به احتمال زیاد دوباره به مدرسه تمام وقت با یک گزینه برای کنترل از راه دور یادگیری است. تیم او در حال کار بر روی برنامه های به طور بالقوه قرنطینه برخی از تغذیه کارکنان در تمام اوقات به طوری که برنامه را مجبور به تعطیل اگر کسی که در معرض تبدیل شدن و یا آلوده. او همچنین دستور اضافی کافه تریا جداول بنابراین او می تواند بیشتر فضای کودکان و نوجوانان و ارائه صندلی در فضای باز در طول ناهار.

ترین کافه تریا مدرسه برنامه های در حال حاضر به صورت بسیار بالاتر مواد غذایی کار حمل و نقل و هزینه بسته بندی به عنوان آنها شده اند اساسا عامل اضطراری وعده های غذایی برنامه های در مقیاس ماه. تغذیه ارائه دهندگان تا به حال آمد تا با راه های خلاقانه برای هنوز هم خود را تغذیه دانش آموزان مدارس تعطیل. بسیاری از مناطق در حال حاضر عامل نوعی از غذا وانت و برخی از آنها حتی حذف وعده های غذایی در دانش آموزان’ خانه به طور منظم.

هنوز بسیاری از دانش آموزان هستند که واجد شرایط دریافت غذای رایگان یا ارزان قیمت وعده های غذایی آنها را در این بهار. برنامه ناهار مدرسه ملی, به عنوان مثال خدمت 28 درصد کمتر از وعده های غذایی در ماه مارس سال جاری در مقایسه با ماه مارس سال 2019 با توجه به داده های اولیه از وزارت کشاورزی ایالات متحده. داده های اخیر هنوز در دسترس نیست.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از دانش آموزان شده اند که با کمک گرفتن زیر چشم پوشی واجد شرایط بودن قوانین ممکن است قطع اگر قوانین سنتی بازگشت به اثر. تغذیه در مدرسه اپراتورها به سهم خود می گویند که اشتهای کمی به عقب برگردید و به یک سناریو که در آن کارکنان صرف زمان بدانند که کودکان و نوجوانان واجد شرایط هستند.

“ما در حال رفتن به رفتن از یک وضعیت که در آن ما فقط ارائه وعده های غذایی برای همه بچه ها بدون سوال پرسید … نیاز به پیگیری توسط دانش آموز نام و نام خانوادگی و وضعیت طوری که شما می تواند شارژ خانواده اگر آنها نمی واجد شرایط با ارسال رایگان و کاهش وعده غذایی برنامه” گفت: روزی کروگر, ورمونت مدیر کودک برنامه تغذیه.

“مدارس ما بسیار نگران در مورد چگونه است که رفتن به محل کار,” او گفت:.

کروگر گفت که او می خواهد برای دیدن کنگره و وزارت کشاورزی ایالات متحده با هم کار کنند برای ایجاد وعده های غذایی رایگان اتفاق می افتد برای همه مدارس. “بدیهی است که بزرگ بپرسید, اما آن را بسیار ساده همه چیز و آن را به اطمینان حاصل شود که بچه ها نمی افتد از طریق ترک,” او گفت:.

گروه های فشار برای وعده های غذایی می گویند که آنها لازم نیست که یک تخمین برای چه مقدار از آن هزینه در هر سال است. در سال 2018 ملی ناهار مدرسه برنامه که در خدمت یک مخلوط از رایگان, یارانه پرداخت می شود و وعده های غذایی به حدود 30 میلیون, کودکان, هزینه, کمتر از 14 میلیارد دلار. حدود 51 میلیون کودک پیش بینی شده برای ثبت نام در مدارس ابتدایی و دبیرستان در این پاییز.

گسترش دسترسی به غذا را تنها با پرداختن به بخشی از مدارس نگرانی. مدارس هنوز به توزیع مواد غذایی و تدارکات را تحت پوشش دولایه می توانید ایجاد موانع برای دانش آموزانی که نیاز به تغذیه می شود — به خصوص کسانی که در ثبت نام آنلاین-تنها کلاس های این سقوط و یا آنهایی که زندگی می کنند در مناطق شهری و تکیه بر حمل و نقل عمومی برای رسیدن به مدرسه.

برخی از فقر مدارس در حال حاضر در خدمت جهانی غذای رایگان تحت چه را به نام جامعه واجد شرایط ارائه چیزی است که موجود است به مدارس اگر یک درصد خاص از دانش آموزان خود را در حال حاضر واجد شرایط برای کمک به. حدود 30 درصد از دانش آموزان در مدارس با جهانی وعده های غذایی رایگان در 2019 سال تحصیلی.

جسیکا صدفی, مدیر دانشجویی خدمات ناهارخوری برای سینسیناتی مدارس دولتی گفت که او می خواهد برای دیدن وزارتخانه به شدت پرس غذای رایگان در این سال است.

“من نمی خواهم برای بررسی خالی,” شلی گفت. برخی از 84 درصد از 37,000 دانش آموزان در منطقه واجد شرایط دریافت غذای رایگان یا ارزان. “من میخواهم برای یک سال به عنوان ما در حال مرور این چالش آب. اجازه دهید به من کمک کند را به یک چیز ما خانواده های صفحات.”

صدفی گفت: او به یاد می آورد نشست پردو در مدرسه تغذیه در کنفرانس سال پیش. شعار او برای وزارت کشاورزی ایالات متحده “آیا راست و خوراک همه” گیر با او به عنوان یک پیام مهم است.

“من به یاد داشته باشید او گفت: به همه ما برای انجام درست و خوراک همه,” او گفت:. “من واقعا امیدوار است که وزارت کشاورزی ایالات متحده به رسمیت می شناسد که این شعار نیاز به آغوش و نه فقط توسط ما … بلکه توسط آنها. اگر آنها می خواهند ما را به انجام درست و خوراک همه آنها نیاز به کمک به ما انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>