وزیر آماده برای اقامت در شمال B. C. برای مرطوب’suwet’en مذاکرات تا زمانی که آن را طول می کشد’

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

کانادا وزیر تاج-بومی روابط مایل به اقامت در شمال B. C. “به عنوان طولانی به عنوان آن را می گیرد” برای رسیدن به یک راه حل با مرطوب’suwet’en ارثی روسای بیش ساحلی GasLink خط لوله اختلاف با کارکنان خود در روز جمعه گفت.

کارولین بنت سخنگوی ساخته شده نظرات به اخبار جهانی به عنوان وزیر و B. C. همتای اسکات فریزر در دومین روز از مذاکرات در Smithers با سران و احزاب دیگر برای و در برابر این پروژه است.

وزیران بعد از تایید آنها ماندن در Smithers یک شبه و برنامه ریزی برای ادامه صحبت کردن در صبح روز شنبه. اما ارثی ستاد خواهد شد و به احتمال زیاد در دسترس باشد تا در روز بعد آنها گفت: با استناد به تشییع جنازه آنها حضور دارد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

روز جمعه در دیدار رفت و در اواخر شب با همه طرف ماندن در گذشته از خروج از آخرین پرواز به خارج از شهر — تضمین وزیران خواهد بود ماندن حداقل تا شنبه شب.

کسانی که در داخل سالن گفت: مذاکرات سازنده و خوب پیش رفت اما بدون دیدگاه ارائه شد پس از آن گروه به خانه رفت شب دیگر از گفتن به هیچ قطعنامه رسیده بود.

بنت سخنگو گفت: نظر به احتمال زیاد ارائه می شود صبح روز شنبه پیش از دور بعدی مذاکرات.

ادامه مطلب: مرطوب’suwet’en ارثی ستاد پاسخگویی به 2 روز با فدرال بیش از خط لوله اختلاف

پیش از روز جمعه در جلسه فریزر گفت که او نیز مایل به چوب آن را تا زمانی که یک معامله می شود که رضایت بخش برای همه طرف.

“ما در حال آماده به رول تا آستین ما و شروع به کار بر روی چیزهایی که ما اختلاف نظر دارند, در,” او گفت:.

وزیر امور خارجه در روز دوم از مذاکرات با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد

وزیر امور خارجه در روز دوم از مذاکرات با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد

روز جمعه جلسه همچنین شامل برخی از matriarchs از انتخاب گروه شوراهای درون مرطوب’suwet’en کشور که در حمایت از این خط لوله که اجازه داده شد به جلسه روز شنبه پس از اعتراض خود را به خروج.

زنان و دیگر خط لوله حامیان خواندن اظهارات از طرف اکثریت مرطوب’suwet’en اعضای که می گویند این خط لوله را رونق اقتصادی به جامعه خود.

ادامه مطلب: مرطوب’suwet’en matriarchs مدتها در انتظار صندلی در جدول با ارثی ستاد وزیران

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیست انتخاب گروه شوراها در طول 670 کیلومتر مسیر ساحلی GasLink خط لوله را امضا توافق نامه با شرکت از جمله پنج تن از شش باند در داخل مرطوب’suwet’en خود را.

اما ارثی ستاد می گویند تنها آنها می توانید تصمیم بگیرید چه اتفاقی می افتد در قلمرو سنتی خود را از جمله منطقه اطراف Morice رودخانه در نزدیکی هوستون, B. C., که در آن خط لوله است به صلیب در راه خود را به یک LNG صادرات تسهیلات در Kitimat. گروه شوراهای روسای می گویند فقط باید اقتدار بیش از ذخایر خود را تحت هندی عمل می کنند.

مرطوب’suwet’en ارثی ستاد دیدار با جلالی وزیران برای دومین روز

مرطوب’suwet’en ارثی ستاد دیدار با جلالی وزیران برای دومین روز

ارثی ستاد خواست نخست وزیر جاستین ترودو و B. C. برتر جان هرگن به پیوستن به آنها را در جدول و در روز جمعه بنت چپ درب باز است که امکان در آینده است.

“ما می خواهیم هر ملاقات با نخست وزیر و نخست وزیر به یک جلسه خوب است و بنابراین ما باید برای انجام این کار,” او گفت:.

اما هرگن روز پنجشنبه گفت که او هیچ برنامه ای برای سر به Smithers در آینده نزدیک اضافه کرد او با قرار دادن اعتماد خود را در این وزرا برای پیدا کردن یک راه حل صلح آمیز و “یک راه رو به جلو است.”

برتر با اشاره به جلسات گذشته و سفر به سرزمین در سال گذشته به عنوان اثبات او مایل به خود را در دسترس است.

ادامه مطلب: بومی پلیس در’suwet’en خاک می تواند ‘همه چیز آرام,’ Kahnawake رئیس می گوید:

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جلسات دیده می شود توسط این ستاد به عنوان یک “گام اول” در حل و فصل اختلاف است که منجر به هفته راه آهن محاصره و تظاهرات در سراسر این کشور برای همبستگی با خط لوله مخالفان.

تظاهرات رسیده زمین تب پس از RCMP بازداشت 28 نفر در Morice منطقه رودخانه در حالی که اجرای یک دستور از طرف ساحلی GasLink که قادر به دسترسی به یک کار مهم سایت در این منطقه به دلیل محاصره توسط مرطوب’suwet’en اعضای.

سابق B. C. MP ناتان کالن که منصوب به عنوان یک رابط بین دولت و ارثی ستاد گفت: پیدا کردن یک قطعنامه به اختلاف موظف است به گرفتن برخی از زمان و خوشحال است مذاکرات را آغاز کرده اند.

مرطوب’suwet’en ارثی سران و وزرای دولت ملاقات در شمال B. C. بیش از خط لوله اختلاف

مرطوب’suwet’en ارثی سران و وزرای دولت ملاقات در شمال B. C. بیش از خط لوله اختلاف

“این همیشه برای رفتن به یک میز برای حل این,” او گفت: پیش از روز جمعه نشست. “آن را که قرار بود به اتفاق می افتد در محاصره است. آن را به اتفاق می افتد در یک اعتراض. آن بود که همیشه رفتن به یک مکالمه بین رهبری و من فکر می کنم این واقعیت است که ما در اینجا مثبت است.

“برای آن دسته از مردمی که در انتظار کامل و نهایی حل و فصل این موضوع پس از یک روز و نیم از مذاکرات, من فکر می کنم که بسیار بسیار بالا انتظار را داشته است. من فکر می کنم با مسائل تاریخی است که وجود دارد که یک سخت قادر به جلو و در این چند شماره از ساعت.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

—با فایل های جهانی از سارا مک دونالد و کانادا مطبوعات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>