مینه سوتا بر روی لبه: “من رای دادند دموکرات تمام زندگی من است. آن را سخت تر شدن’

Category: پلیتیکو Comments: No comments

ELY, Minn. — در لبه یک بیابان وسیع حلقه دار توسط دریاچه ها و جنگل کشف شگفت انگیز ارائه شده نادر تکان خوردن از خوش بینی برای یک مبارزه معدن شهر در حال حاضر شناخته شده به طور عمده به عنوان یک مقصد نخست برای canoers: عظیم ذخایر نیکل و مس — مواد معدنی است که برق باطری ماشین و تلفن های هوشمند — دروغ در زیر زمین است.

بسیاری از جايزه ساکنان Ely و در نزدیکی شهرهای در حال حاضر حلق آویز امید خود را به یک طرح برای ساخت یک معدن تسهیلات زیر یک پچ از جنگل ملی زمین که پرتاب یک سنگ از یکی از سرسبز ترین منابع آبی در جهان است. اما این پروژه باعث افزایش خطر اسیدی زباله های آلوده در منطقه دریاچه ها و رودخانه ها. گروه های زیست محیطی نصب شده به خوبی تامین فشار در برابر این پروژه است. دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب شروع به اعتراض بیش از حد: برنی ساندرز مایکل بلومبرگ و الیزابت وارن متعهد به توقف این پروژه است. جو بایدن هنوز به یک موقعیت.

و این که مردم مجبور به در Ely و مینه سوتا آهن محدوده منطقه دوباره به فکر می کنم در مورد کسانی که خود را محافظ و مدافع.

جایی که یک بار به دموکراتیک بومی پسران هوبرت هامفری و Walter Mondale 4:1 رأی حاشیه و معتقد اواخر بهداشت ، پل Wellstone یک قهرمان محلی را آغاز کرده است برای در آغوش رئيس جمهور که خرس شباهت کمی به آنها جز این که او معکوس “بی عدالتی” از اوباما-دوران که آورده اند نیکل-مس پروژه به 20 سال وقفه. در بالا از آن بودند 25 درصد تعرفه مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال خارجی ترین جراحی ارائه شده است که اولیه افزایش به 5000 معدن هنوز شاغل در منطقه متعدد آهن-معادن سنگ است که در خدمت به عنوان ستون فقرات به اقتصاد منطقه.

همه که قرار Ely در وسط یک تحول سیاسی است که باعث می شود مینه سوتا رئیس جمهور هدف بالا میان کشورها را از دست داد در سال 2016 و به طور بالقوه به یک نقطه محوری در سال 2020 ریاست جمهوری. مغلوب ساختن پیشی جستن از دست دولت توسط یک حاشیه 45,000 آرا در سال 2016 یک شاهکار قابل توجهی با توجه به تثبیت دموکرات شده اند در دولت است.

“محدوده آهن بازگشته است در کسب و کار” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک سخنرانی در مینیاپولیس در ماه اکتبر گذشته.

این منطقه در حال رشد میل نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن را فراهم می کند یک مطالعه موردی در چگونه به رئیس جمهور آورده یقه آبی رای به پاشنه با ترکیبی از فرهنگ و اقتصادی وعده داده است. اما نه هر کس حاضر به صرفنظر کردن از شهر و منطقه به جمهوری خواهان. حتی برخی که مانند تهمت معدن سیاست ساییدگی در لفاظی. هنوز هم دیگران ابراز نگرانی در مورد تهدید به محلی آبراه و بیابان. اما همه توافق دارند که تغییرات اقتصادی بلندی بیش از این منطقه ایجاد یک مخلوط کردن سیاسی خورش است که در آن Trumpism شناور بیشتر به راحتی به بالا.

“امید استراحت با مغلوب ساختن پیشی جستن است که در آن مردم رفت و … این امید. مردم می خواهند امید برای آینده ای بهتر” گفت: Ely شهردار چاک نواک خود توصیف هامفری دموکرات که انداخته است حمایت خود را از رئیس جمهور برنده دور دوم. او یک حامی سرسخت جدید پروژه معدن.

“این است که روش های قدیمی از سیاست,” او اضافه شده است. “شما را به مراقبت از خود را به اقتصاد و مردم خود را.”

***

پنجاه مایلی غرب در امتداد محدوده آهن در معدن شهر که خالی مغازه تعداد میله ها و بانک ها و پیتزا و مفاصل و اتحادیه های کارگری در حال دست و پنجه نرم کردن با واقعیت سیاسی.

هر زمان Chris Johnson جمع آوری خود United Steelworkers محلی 2705 در سالن در Chisholm, Minn., اتحادیه حدود 600 معدن کارگران که در کنار سنگ آهن از هیبینگ Taconite معدن باید یک سوال: چرا رهبری خود را رفتن همه در مغلوب ساختن پیشی جستن?

این یک سوال جانسون یک بار یک کارگر معدن خود و در حال حاضر محلی جمهور در تلاش برای پاسخ به رتبه و فایل. او به شدت از نیکل معدن مس اما نمی تواند غلبه بر دهه دموکراتیک پشتیبانی که به رهبری او را به آغوش Wellstone Amy Klobuchar, Al Franken و دیگر لیبرال قهرمانان.

مغلوب ساختن پیشی جستن “نه طرفدار کار است و تنها پیام ما واقعا باید برای آنها” او گفت:. “او اساسا به سرقت برده اتحادیه پیام است و با استفاده از این, اما به هسته خود او را باور نمی کند هر یک از چیزهایی که ما انجام دهد اما او می داند که او را در گرفتن رای برای آن است.”

جانسون تخمین می زند که حدود 75 درصد از عضویت در پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست تجدید نظر به را فراموش کرده اید “مردم” است و طنین انداز با یک جمعیت که دیده است آهن-صنعت استخراج سنگ از طریق دهه از رونق-رکود که منجر به اخراج توده های کاهش جمعیت و رشد حس survivalism.

در اواخر 1970s صنعت استخدام 15000 نفر. که در پایین به حدود 5000 است. منطقه هرگز بهبود آن معدن شغل پس از اخراج های دسته جمعی در سال 1981 به عنوان ایالات متحده در صنعت فولاد تحت تغییرات و اتوماسیون در زمان نگه دارید.

محیط زیست اولویت های دموکرات ها در یک دولت ملی و سطح در حال تغییر پشتیبانی در مکان هایی مانند آهن محدوده که در آن حتی طرفدار کار اعضا به طور فزاینده ای احساس بیگانگی با یک پلت فرم مناسب تر به یک حزب سیاسی است که به سرعت در حال تبدیل شدن بیشتر شهرنشین.

جانسون بازگو جلسه سال گذشته در واشنگتن با تشکر. Ilhan عمر یک دموکرات از مینیاپولیس. او گفت: مجلس به او گفتم راه زندگی در محدوده آهن در حال رفتن به تغییر.

“ما یک بخش حیاتی از تمام محصولات ساخته شده در این کشور و خارج از کشور و برای او فقط نشستن وجود دارد و می گویند “نگاه شما بچه ها می خواهید به یادگیری مختلف صنعت’ doesn’t go over, خوب,” او گفت:.

“من رای دادند دموکرات تمام زندگی من است. آن را سخت تر شدن گفت:” استیو Bonach رئیس جمهور United Steelworkers محلی 1938 اتحادیه برای حدود 1200 كارگر در منطقه بزرگترین معدن.

او گفت که او را متمایل به سمت حمایت از برنی ساندرز. “من آرزو می کنم من می تواند قرار داده دست من بر تحول در رفتن در اطراف در اینجا او گفت:” از اتحادیه هال در ویرجینیا, Minn. یک ساختمان پیچیده شده در یک نقاشی دیواری از نظامی زن و مرد.

St. Louis County, که شامل Ely از دست 20000 نفر بین سالهای 1980 و 1990. شهرستان, که همچنین شامل دریاچه شهرستان بندر Duluth نه واقعا دیده می شود جمعیت آن دوباره بجای اول برگشتن از آن زمان.

دیوید Bednarczak یک کارمند شهرستان بود که از معدن کار در سال 1981 گفت که او نمی تواند رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل دیدگاه های خود را بر روی مهاجران و زنان را به رسمیت می شناسد که کشش از حزب دموکرات پایانی در این منطقه است.

او تنها فرد از حوزه رای گیری در هیبینگ به نشان می دهد تا به اواخر فوریه جلسه شب برای دموکرات شناخته شده در مینه سوتا به عنوان دموکرات-کشاورز-حزب کارگر. لاشی جمعیت از 35 نفر به نمایندگی از 10 حوزه در شهر 16,000 نشان داد تا به این رویداد است.

“ما از دست ما آینده ما از دست ما شور و شوق برای زندگی است. ما از دست رفته است که پر جنب و جوش گروه از افراد جوان که در شرکت اقتصاد” گفت: Bednarczak بود که در حمایت از Sanders. “ما هرگز واقعا بهبود نه در مردم و نه در اقتصاد.”

در حالی که محدوده آهن کاهش یافته است, شهرهای دوقلو از مینیاپولیس و سنت Paul رونق ترک برخی به فکر می کنم که حزب دموکرات به زودی می تواند به کاهش ضرر و زیان خود را در اینجا.

چالش حفظ دموکراتیک حمایت از مناطق روستایی و شهر های کوچک رای دهندگان است که ارزش حقوق تفنگ و منابع فشرده صنایع رشد کرده است و حتی سخت تر است. که حتی سخت تر در منطقه ای که در آن کارگران معدن می تواند در هر نقطه بین $80,000 به 100.000 دلار در هر سال است. صنعت ادعا می کند هر طور مستقیم معدن مشاغل پشتیبانی از حداقل دو مطلب غیر مستقیم شغل.

قبل از coronavirus بحران, معدن, کارگران در این منطقه تا به حال لذت می برد برخی از منافع روشن از رشد اقتصادی در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. به طور کلی اشتغال در St. Louis County رشد تنها 0.7 درصد از سه ماهه سوم سال 2016 به سه ماهه سوم سال 2019 (تازه ترین داده های موجود) در مقایسه با 4.2 درصد رشد در منابع طبیعی و معدن اشتغال در شهرستان است. اما دستمزد در منابع طبیعی و معدن افزایش یافته و قوی 31 درصد در این شهرستان در مقایسه با 5 درصد رشد دستمزد در سراسر مینه سوتا.

“هنگامی که شما برخی از رادیکال در دولت و حزب دموکرات در تلاش برای فشار زیست محیطی در دستور کار کمی بیش از حد, که زمانی که مردم در حال رفتن به عقب براند” گفت: جان Lamusga یک حقوق بگیر کارگر معدن که پشتیبانی مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات است.

او به نام بیل کلینتون خوب جمهور و ستایش Wellstone به عنوان “یک انسان” اما گفت: مردم فقط خسته از استقرار سیاستمداران است.

“من فکر می کنم اکثر مردم رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن قطعا نه به این دلیل که او قرار بود به یک فرشته در اتاق و نه به این دلیل که آنها فکر می کردند او برای رفتن به یک ناجی” او گفت:, جرعه جرعه آبجو پس از پیچش یا حلقه زنی بازی در هیبینگ پیچش یا حلقه زنی ، “من فکر می کنم اکثر مردم رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا به دلیل آنها بسیار با تغذیه های سیاسی در هر دو طرف است.”

***

صحبت از تنوع اقتصادی در محدوده آهن است که معمولا در ملاقات با یک تکان سر و شانه را بالا انداختن شانه ها. هیچ یک شرط بندی در منطقه و تبدیل شدن به یک تکنولوژی hub و یا حتی یک مرکز غیر معدنی تولید. حتی رهبران محلی واگذار که کشیدن مواد معدنی را از زمین چیزی است که مردم در اینجا انجام دهید.

سنگ آهن کشف شد در منطقه در اواسط 1800s. مهاجران از اروپای شرقی و بالکان و اسکاندیناوی را به منطقه در امواج به کار در حال رشد معادن. در نهایت نرم و درجه بالا سنگ معدن یافت در نزدیکی سطح خسته بود و معدن آغاز شد انفجار عمیق تر و عمیق تر برای استخراج taconite پایین-درجه سنگ است که تبدیل به گلوله و انجام شده توسط قطار به بنادر در دریاچه سوپریور جایی که آن را حمل به فولاد ساخت گیاهان در میشیگان و اوهایو و ایندیانا است.

اما این صنعت است که در ادامه به تغییر. برخی از open pit mines که در آن سنگ معدن استخراج شده است در حال شروع به دیدن سپرده اجرای نازک است. صنعت فولاد نیز در حال تحول به عنوان شرکت های سرمایه گذاری در روش های جدید به فلز تغییر از کوره های انفجار که تکیه بر این منطقه taconite سنگ به جدیدتر کوره های قوس الکتریکی است که در درجه اول ذوب قراضه به فولاد های جدید.

ایالات متحده جراحی Corp. اعلام کرد در اواخر سال گذشته است که آن را به شاتر آن دریاچه های بزرگ با این نسخهها کار کوره عملیات در نزدیکی دیترویت تخمگذار کردن بیش از 1500 نفر از کارگران. ایالات متحده عمل جراحی بزرگترین عملیات استخراج در محدوده آهن.

نامشخص سرنوشت آهن-سنگ صنعت است دامن زدن به این بحث بیش از نیکل معدن مس است که نفوذ مکالمات در کل محدوده است.

دوقلو, فلزات, مینه سوتا, یک شرکت تابعه از شیلی معدن غول پیکر, Antofagasta, پیشنهاد معدن منطقه برتر ملی جنگل برای نیکل و مس و به طور بالقوه مواد معدنی دیگر است.

“این است که چگونه شما تنوع بخشیدن به اقتصاد در اینجا. آن را به مواد معدنی بر اساس” گفت: باب Vlaisavljevich شهردار نزدیکی Eveleth, Minn. “اگر مس پایین شما رو سه نفر دیگر از مواد معدنی است. که در آن شما کسانی که نرخهای نه قله ها و دره ها که در آن مردم در حال از دست دادن خانه های خود را در حال حرکت به دور. تا آنجا که تنوع این که چگونه از آن خواهد بود.”

دوقلو فلزات شرکت گفت: 100 هکتار سایت نمی مطرح ریسک زیست محیطی است که مردم از ترس. این شرکت اصرار دارد آن روش پردازش معدن زباله نمی اندازد اطراف دریاچه ها و آبراه. طرفداران نقطه به نقطه زیرزمینی نیکل-مس معدن در عملیات در میشیگان بالایی شبه جزیره به عنوان یک مدل برای صنعت در شمال مینه سوتا است.

محیط زیست اصرار دارند در غیر این صورت. آنها می گویند نیکل-معدن مس فرایند مهم نیست که چگونه فن آوری های پیشرفته را در معرض خطر شسته شدن اسید سولفوریک فلزات سنگین و سولفات به اطراف حوضه. یک ایالت نظرسنجی ماه گذشته منتشر شد نشان داد که اکثریت Minnesotans مخالف این پروژه در نزدیکی Ely.

“جوامع ما ساخته شده است در راه ما از زندگی در اطراف بیابان. این نظرسنجی روشن می سازد که اکثریت Minnesotans ایستاده با ما در حمایت از ملت ما بزرگترین قایق رانی کشور بیابان” گفت: بکی رام ملی صندلی از کمپین برای نجات آبهای مرزی.

با اینحال دوقلو فلزات پروژه هنوز در برنامه ریزی و اجازه فاز تخمین زده شده است که به طور مستقیم استخدام 700 نفر و ایجاد 1,400 spinoff شغل برای این منطقه است. و آن را تنها نیکل-مس پروژه در این منطقه است. یک شرکت معدنی به نام PolyMet واز همه از آن مجوز برای یک شبیه معدن در نزدیکی Hoyt دریاچه, Minn., اما این پروژه گره خورده است تا در دادخواهی پیچیده.

مغلوب ساختن پیشی جستن جراحی تعرفه ها و محافظ تجارت و سیاست را تنها در سمت چپ منطقه طولانی وابسته به معدن در اینجا مایل و حتی بیشتر. رئیس جمهور با اعمال 25 درصد تعرفه در بسیاری فولاد وارداتی در سال 2018 اما اکثر مردم نمی برجسته سیاست به عنوان منجی تهمت سیاهی آن می شود. در حالی که قیمت فولاد در ابتدا به ضرب گلوله آنها حل و فصل به پایین به ایالات متحده در صنعت فولاد همچنان به تحت تا حدودی دردناک تحول است.

“وجود دارد مطمئن شوید که هیچ رونق در اینجا” گفت: Gary Skalko. پس از نه نظر به عنوان شهردار این شهر از کوه آهن, Minn., خود توصیف “هیپی” و سابق, معلم مدرسه ایستاده است پایین. او یک حامی قوی از صنعت و معدن اما او حواس تغییر در فرهنگ است.

“من یک طرفدار انتخاب ، من هنوز هم نگران از دست دادن من متمم اول قانون اساسی حقوق من نیست متمم دوم حقوق. من احساس [تهمت] باید به اعدام محکوم شده است برای آنچه که او بود,” او گفت:. “چرا من افرادی را نشان میدهد که لازم نیست همان ارزش? وجود دارد خیلی نفرت در هر دو طرف است.”

حفظ “راه ما از زندگی” تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی در منطقه است. Rep. پیت Stauber سابق دلوت افسر پلیس که پس از بازی حرفه ای هاکی بدبختانه این منطقه هشتمین کنگره منطقه به قرمز در سال 2018 midterm. او با استفاده از این عبارت در مبارزات انتخاباتی خود.

Stauber است “نه در حال اجرا مبارزات سیاسی او را در حال اجرا یک کمپین فرهنگی و آن را شکست ناپذیر تا آنجا که من نگران هستم” گفت: Aaron Brown یک نسل پنجم آهن رنجر که می آموزد در هیبینگ کالج و می نویسد: تفسیر در مسائل محلی.

این همه پایین می آید به یک تعادل فرهنگی است که همچنان بلاتکلیف و “تقریبا یک حس حقارت می آید که از بالا و پایین اقتصاد,” او گفت:.

“رئیس جمهور آمده اند و رفته اند. کلینتون و بوش و اوباما و در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت قهوه ای است. “بسیار متفاوت سیاست اما این جایی است که خیلی تغییر نکرده است و من فکر می کنم وجود دارد چیزی در مورد شناسایی در خارج از شهرک های صنعتی این منطقه است که ما احساس می کنیم که دیگر هیچ کنترل بیش از ما خود سرنوشت و من فکر می کنم که فقط تغذیه به ما سیاست است.”

* * *

همان رکود در باز گودال معدن و ایالات متحده در صنعت فولاد که در حال سوخت رسانی برای حمایت از نیکل و مس معدن را موجب شک و تردید در برخی دیگر از آهن ساکنان محدوده – کسانی که شروع به فکر می کنم در مورد این منطقه از زیبایی های طبیعی به عنوان یک منبع است که می تواند برای کسب درآمد. و زیبایی های طبیعی بر خلاف ذخایر معدنی می شود هرگز tapped out.

سو Schurke به نظر می رسد در اقتصاد متفاوت تر از بسیاری از همسایگان خود است. خانه او مشرف به دریاچه است که نشسته است در پایین دست از پیشنهاد دوقلو فلزات نیکل و معدن مس. Schurke و پل سود برده از غنای طبیعی این منطقه است. او در استخدام افراد است که طراحی و تولید لباس. زن و شوهر نیز عمل dogsled تسلیم از سال 1980s جایی که آنها خود را یک بسته 60 دوستانه اما بیش فعال Inuit با سورتمه حمل کردن سگ در آورده از شمال کانادا است.

“Ely است نه مرگ یک شهر” گفت: مقابله با این استدلال که اقتصاد گردشگری نمی تواند حفظ این شهر است. “من یک کسب و کار تولید و وجود دارد اتاق را برای بسیاری از کسب و کار خوب در این شهر است که پایدار است.”

Ely نشسته در دروازه میلیون هکتار مرز آب قایق رانی منطقه بیابان ها دریاچه ها و جنگل که امتداد مرز کانادا است. آخرین آهن-سنگ عملیات در شهر زیرزمینی پیشگام معدن بسته شده در سال 1967. در موفقیت دهه, جمعیت تبدیل به ترکیبی از افرادی که هنوز هم کار در معادن شهرهای نزدیک و کسانی که مهاجرت کرده اند به این منطقه را به استفاده از تفریحات اقتصاد است.

پل Schurke گفت pro-معدن طرفداران در شهر هستند که “hoodwinked.”

“اگر آنها نمره مجوز آنها نشسته و آنها را تا زمانی که بازار را بهبود می بخشد و تا زمانی که گران معدن نیروی انسانی جایگزین شده توسط robotics,” او گفت:. “من همدردی با مردم تقاضاهای مصرانه برای بالا پرداخت mining jobs, اما آن را غم انگیز برای دیدن آنها در حال بهره برداری توسط خارجی plutocrats و مغلوب ساختن پیشی جستن پوپولیستی” ،

در یک پیچ و تاب و جالب این Schurkes دعوت شده بودند به کاخ سفید در سال 2018 برای دولت سالانه “ساخته شده در امریکا” ویترین محصول, که در آن او رنگارنگ کیف های مسافرتی و کت گرفتار چشم از Melania Trump.

سو می گوید او هیچ چیز در برابر سنگ آهن صنعت شده است که در اینجا برای بیش از 100 سال است. بسیاری از کارکنان از معادن خانواده هایی که پشتیبانی نیکل-مس پروژه. اما او ترس از تاثیر معدن جدید ممکن است در خانواده کسب و کار و محیط زیست است.

“من فقط احساس می کنم مثل تهمت آمد و اساسا در را باز کرد برای مردم,” او گفت:. “استخراج از معادن خود است تاریخچه … آنها رفت و با مغلوب ساختن پیشی جستن زیرا او از باز کردن درب آن است.”

تیلور توماس میلر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>