منهای McDavid, روغن صنعتی’ ثانویه گلزنان مرحله به ضرب و شتم Blackhawks

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

لئون Draisaitl ثابت کرد در روز سه شنبه او نیاز ندارد کانر McDavid در کنار او به سرب لیگ در نقاط.

Draisaitl تا به حال یک گل و سه پاس گل را به او بدهد 89 امتیاز در این فصل و Kailer Yamamoto تا به حال یک جفت از اهداف به عنوان Edmonton Oilers برنده بدون کاپیتان خود را در صف شکست Chicago Blackhawks 5-3.

رایلی Sheahan و رایان Nugent-هاپکینز نیز به ثمر رساند برای Oilers (30-20-6) خواهد شد که بدون McDavid برای دو تا سه هفته با یک چپ چهار آسیب است.

“او با ما در حال رفتن به نمره پنج گل هر شب” Draisaitl گفت. “اما شما فقط باید برای پیدا کردن راه هایی برای پیروزی در بازی هاکی. این که آیا آن را 7-6, 5-3, 2-1, 1-0, شما باید برای پیدا کردن یک راه به دو نقطه در بانک ما بعد از بازی و ما که امشب.”

سازمان دیده بان | Draisaitl آگهی McDavid-کمتر Oilers گذشته Blackhawks:

لئون Draisaitl در زمان کمر در ادمونتون را 5-3 برنده شدن بیش از Blackhawks. 1:28

ادمونتون موفق به کسب دو راست بازی.

“این یک اعتماد به نفس افزایش برای تیم ما است. هر زمان شما می توانید بدون بهترین بازیکن در worldΓǪ” گفت: Yamamoto که شگفت زده در Draisaitl توانایی پر کردن جای خالی با McDavid در قفسه. “این دیوانه است. ما دو تا از بهترین بازیکنان در جهان است.”

براندون سعد جاناتان Toews و آدم Boqvist پاسخ برای Blackhawks (25-23-8) که از دست داده اند و چهار در یک ردیف از جمله 5-2 شکست خود را آغاز پنج بازی سفر جاده ای در وینیپگ.

“آره, آن را به سختی شروع به سفر” گفت: شاهین به جلو پاتریک کین. “ما تا به حال یک شروع عالی در اولین دوره شب دیگر بدیهی است که ما نمی باید یک شروع عالی امشب. برنده هر دو بازی و شما را با هیچ امتیاز. آن را قطعا خسته کننده است.

سازمان دیده بان | آنچه باید Oilers بدون انجام McDavid?

با Oilers از دست دادن بهترین بازیکن در این سیاره راب پیزو به نظر می رسد آنچه در پیش روست برای این تیم است. 1:17

Sheahan را باز کرد به ثمر رساند 73 دوم به بازی هنگامی که پس از یک زاک Kassian شات بیرون آمد و به او در مقابل. Sheahan سپرده خود را هدف هفتم از فصل قبل شاهین دروازه بان رابین Lehner قادر به عقب بر گردیم در سراسر چین.

شیکاگو کشیده حتی شش دقیقه به باز کردن قاب به عنوان کین به اطراف چرخید قبل از ساخت یک پاس استادانه به سعد که ضرب و شتم Oilers استارت مایک اسمیت برای 17th از مبارزات انتخاباتی.

Toews لعنتی یک تایمر گذشته اسمیت در کوتاه-دست دو-در-یک فرصت دادن Blackhawks سرب با شش دقیقه مونده به بازی در.

کانادا سفر جاده

ادمونتون atoned با قدرت-بازی بازی هدف سه دقیقه بعد به عنوان Yamamoto خانه فرستاده ارتجاعی از یک Alex Chiasson شات.

کین برداشت دوم خود را با کمک دو دقیقه به دوره دوم به عنوان او ساخته شده یکی دیگر از خوب تغذیه برای تنظیم یک هدف Boqvist.

Yamamoto برداشت جن در مقابل خالص در دوم تلاش 3:38 به دوم دوم خود از مسابقه و پس از آن ساخته شده آن را 4-3 در بازی قدرت 72 ثانیه پس از که به عنوان Nugent-هاپکینز funnelled در یک جهش در تنگ است.

Toews آمار میره در سومین اما ادمونتون قادر به قرار دادن این بازی را برای خوب با Draisaitl خالی خالص هدف با سه ثانیه باقی مانده است.

این Blackhawks بازی سومین بازی از پنج بازی کانادا سفر در ونکوور در روز چهارشنبه. Oilers شروع یک بازی جاده نوسان در خلیج تمپا در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>