از دست ندهید تماشای ورزش ؟ کریکت نهایی رفتن زندگی می کنند — در وانواتو در

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

آنها آماده برای رفتن زندگی می کنند در وانواتو.

یک جزیره گرمسیری در اقیانوس آرام جنوبی است که به احتمال بسیار زیاد به تنها محل در جهان میزبانی یک رقابت کریکت نهایی در روز شنبه به عنوان بین المللی ترین ورزش باقی می ماند توقیف در سراسر جهان است.

وانواتو انجمن کریکت اجرایی شین Deitz دعوت هر کسی که گم شده زندگی می کنند اقدام به اتصال به جریان زندگی می کنند.

“این یکی از تنها زندگی ورزشی در سراسر جهان در حال حاضر است. ما می توانیم ویترین یک بیت از کریکت برای هر کسی که در قفل کردن” Deitz آسوشیتدپرس گفت.

خسته ورزشی طرفداران او اضافه کرد: “می توانید ببینید چیزی کمی متفاوت است. ما ارائه می دهیم برخی از سرگرمی — این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام.”

این Tafea Blackbirds و قدرت کوسه ها در حال بازی کردن در صبح در زنان, مسابقه با برنده بازی Mele بولز در لیگ داخلی نهایی.

فشرده مردان نمایشگاه بازی شروع می شود در ساعت 11 صبح به وقت محلی با زنان نهایی به دنبال در یک ورزشگاه Deitz خواستار V. C. G — وانواتو کریکت زمینه در پایتخت پورت ویلا در جزیره Efate. آنها در حال راه اندازی چهار دوربین و تفسیر به صورت آنلاین جریان در وانواتو کریکت را در Facebook سایت.

دوره نقاهت بعد از طوفان

وانواتو رفت و مستند در اواخر ماه گذشته به عنوان یک اقدام احتیاطی در طول coranavirus همه گیر شد و پس از آن ضربه توسط یک مخرب طوفان در مارس 6.

بنابراین در حالی که آنها در حال جشن بازگشایی — یک مستند و بسته مرزها به معنای وجود دارد موارد گزارش شده از COVID-19 در وانواتو وجود دارد کار انجام می شود در بخش هایی از این جزیره مجمع الجزایر است که در حال بازسازی در پی طوفان هارولد.

سازمان ملل متحد هفته گذشته منتشر شد 2.5 میلیون دلار ما را از آن اضطراری بشردوستانه صندوق برای کمک به هزاران نفر از مردم که تحت تاثیر طوفان محصل در وانواتو بزرگترین جزیره Espiritu Santo قبل از ضربه زدن به جزایر سلیمان فیجی و تونگا.

در وانواتو در U. N. بشردوستانه دفتر گفت: گزارش اولیه نشان می دهد تا آنجا که 90 درصد از جمعیت در Sanma ترین آسیب دیده استان خانههایشان را از دست دادهاند و بیش از نیمی از تمام مدارس و تقریبا یک چهارم از مراکز درمانی آسیب دیده بودند. محصولات کشاورزی نابود شدند و بسیاری از جوامع قطع شد و از کمک به دلیل جاری شدن سیل و شسته و جاده ها.

کریکت کمک به جمع آوری کمک های مردمی

کریکت انجمن کمک به جمع آوری کمک مالی برای تلاش های امدادی در سانتوس که در آن یک دفتر و بسیاری از بازیکنان مشتاق.

کریکت یک ورزش جدی در وانواتو است که تقریبا 80 سلیمان و جمعیت نزدیک به 300,000. آن واقع در شرق استرالیا و غرب فیجی و شمال نیوزیلند.

در گذشته Deitz گفت: ستاره ها از جمله سابق استرالیا کاپیتان استیو واو و سریع کاسه مرو هیوز بازدید پورت ویلا.

پس از یک دهه بازی کلاس اول کریکت برای, South Australia, Deitz نقل مکان کرد و به مربیگری در ابتدا در نیوزیلند پس از آن در بنگلادش و زندگی می کردند به مدت پنج سال در وانواتو در جایی که او ساخته شده خود را در اولین حضور بین المللی به عنوان یک بازیکن در سال 2018 است.

هدف او این است که به نگه داشتن در حال توسعه بازی ها و امکانات, امید به وانواتو یک مقصد برای باشگاه و تیم ملی و تیم های تاریخ را برای تمرین و بازی.

زنان ملی تیم در رتبه 28 جهان و بسیاری از بازیکنان در تیم ملی خواهد شد در روز شنبه.

در میان آنها خواهد بود Selina Solman که کاپیتان تیم ملی. او دارای نشان بین المللی کریکت شورای توسعه جهانی تیم ملی و لیگ برتر کریکت برای Deitz قدیمی باشگاه مناطق جنوبی Stingrays در آدلاید, استرالیای جنوبی.

پوشش برای Mele خواهد بود Valenta Langiatu, سخت, ضربه, باز بت و پتانسیل های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>