Mikael Granlund به ثمر رساند نهایی بازی برنده و همچنین اضافه شده یک کمک در پنجشنبه منجر به نشویل شکارچیان به 3-2 پیروزی بر شعله کلگری.

پس از کمک در بستن هدف در اولین Granlund ساخته شده است که سه راست اهداف برای بازدید کنندگان در 9:06 دوم مجبور ارتجاعی پس از مخفی تالبوت متوقف شده بود اولیه انفجار از این خروس بزرگ, خود توسط رومی Josi.

قدرت-بازی بازی های هدف در آمد شکارچیان’ مرد تنها مزیت این بازی است.

دانته Fabbro و کایل Turris نیز به ثمر رساند برای نشویل (26-20-7) که موفق به کسب چهار نفر از آن پنج به صعود در یک نقطه از شعله های آتش برای دومین نقطه کارت های وحشی در کنفرانس غرب. شکارچیان برگزاری دو بازی در دست است.

سازمان دیده بان | Josi راهنماهای Preds گذشته شعله های آتش:

شکارچیان کاپیتان روم Josi تا به حال یک جفت از کمک به نشویل شکارچیان برگزار شد به ضرب و شتم Calgary Flames 3-2. 1:19

به 2-0-0 شروع سومین جلوگیری از نشویل چهار-بازی سفر جاده ای است که شنبه شب در ادمونتون.

سام بنت و Rasmus اندرسون تا به حال این اهداف برای کلگری (27-22-6). پس از از دست دادن هر سه بازی خود homestand شعله های آتش سر را در چهار بازی سفر جاده ای آغاز می شود که شنبه شب در ونکوور.

کلگری بود بدون کاپیتان علامت جوردانو (همسترینگ) اولین بازی از دست رفته به دلیل مصدومیت از فوریه 2015. شعله های آتش کاپیتان است هفته به هفته با. در شرایطی که باشگاه یخ-زمان رهبر تراویس Hamonic شروع به پریدن کرد به بالا جفت شدن برای پیوستن به TJ برودی. که جفت شد بر روی یخ برای هر سه شکارچیان اهداف است.

Juuse Saros ساخته شده دوم خود را راست شروع شد و دوباره تیز. پس از 33-صرفه جویی در عملکرد روز سه شنبه در وینیپگ او ساخته شده 37 متوقف می شود به بهبود به 9-8-4. بهترین متوقف شد و یک پد ذخیره کردن متی Tkachuk به عنوان کلگری موفق به تبدیل اواخر دوم-دوره دو در یک است که باید آن را.

مخفی تالبوت در اولین حضور خود را پس از او انداخته بود از بازی روز شنبه در برابر ادمونتون پس از مبارزه خود را با مایک اسمیت ساخته شده 32 موجب صرفه جویی در. رکورد او می افتد به 7-8-1.

کلگری رو به شروع سریع با بنت خوراکی در 12 بازی بدون گل خشکسالی فقط 33 ثانیه به بازی. اسکیت سخت به بالای چین او وارد شده فقط در زمان برای تغییر مسیر یک محور عبور از تراویس Hamonic.

سرب کوتاه بود با Fabbro بستن آن در 1:49 قدم زدن به شکاف بلامنازع و پاره شات بیش از دستکش از تالبوت.

شکارچیان در زمان منجر شود 10 دقیقه بعد وقتی Turris در سست جن در طول یک تقلا در مقابل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de