از دست رفته رم: یک سوراخ در کانادا افزوده

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در 61 سال گذشته تولد من به Calgary Stampede برای اولین بار در زندگی من است.

در این سال همراه با شماری دیگر کانادایی, من گم شده آن را عمیقا.

که واقعیت است و من زمزمه های قدیمی جونی میچل آهنگ تاکسی زرد بزرگ.

“آیا آن را همیشه به نظر می رسد که شما نمی دانید که آنچه شما کردم تا وقتی که آن را رفته است,” او نوشت.

چیزی که بسیاری از ما همیشه برای اعطا گرفته است به طور ناگهانی و جبران ناشدنی رفته سکوت برای هم بودن.

برای اولین بار پس از آن تبدیل به یک رویداد سالانه در سال 1923 این عجیب ویترین فرهنگ غربی و کشاورزی زندگی متوقف شده است.

سازمان دیده بان | زنده 2019 Calgary Stampede:

بطور منظم احساس هیجان و قلب توقف عمل از 2019 Calgary Stampede. 1:14

Calgary Stampede جان سالم به در جنگ جهانی دوم رکود بزرگ و عظیم سیل 2013, اما این بیماری همه گیر به زمین مال فروشان و همراه آن نیمه راه متوقف شد.

“این قطعا عجیب و غریب بودن در اینجا در کلگری و نه به پوشش رم در برخی از فرم برای اولین بار در نزدیک به سه دهه” گفت: CBC پخش داگ Dirks که سالانه خواستار chuckwagon نژادها و شاهد بی حد و حصر لرزش و جنجال در طول سال.

“این یک انبار بزرگ از کشاورزی چشم انداز و خیلی بیشتر از یک بازار مال فروشان گفت:” سه بار زین bronc قهرمان در لگد کوب Zeke Thurston از دره علتا.

“برای بسیاری از مردم آن را به رفتن به لمس و رفتن. بیش از هر چیز بازار مال فروشان است که چگونه ما را در ما زندگی می کنند اما آن را نیز راه ما از زندگی است. مردم در تمام طول سال برای این رویداد و آن را به اتفاق می افتد… نوع یک بد شانسی است.”

به یاد ماندنی نبود

رم غیاب مقدار به بیش از یک پر نشده تاریخ در تقویم. برای میلیون ها نفر از مردم در کانادا, شمال امریکا, و در سراسر جهان آن را یک تکه از این کشور شخصیت است که نه تنها منحصر به فرد اما ئی بر اساس طولانی-برگزار سنت و اتصال به زمین.

“مهم نیست که اگر شما یک رقیب یا یک فن Calgary Stampede یک قطعه بنیادین غربی پارچه که ما عشق و زندگی” mused در پیج لارنس از خانه اش در Stevensville, منت.

لارنس مطرح شد در یک مزرعه در کندی, Sask., و رقابت به عنوان یک بشکه مسابقه قبل از تبدیل شدن به یک المپیک در جفت اسکیت در 2014 بازی ها در سوچی. پدر جیم حرفه ای گاو سوار و پیج ازدواج دو همجنس برنده در رم به نام ریچموند قهرمان.

سازمان دیده بان | در هر بشکه مسابقه زمان بندی همه چیز است:

او می داند که چقدر عمیق این ریشه اجرا کنید.

“هیچ چیز هرگز تکرار و یا جایگزین Calgary Stampede.”

اگر چه او را یک آمریکایی توسط, تولد قهرمان نیز احساس از دست دادن و بودن قادر به اتصال با کانادا گنج در این زمان از سال است.

“همیشه از کابوی کریسمس اجرا به پایان رسید و من تا به حال احساس که چیزی گم شده بود,” او گفت:.

“من می دانم که چون من در کلگری. من از دست این احساس در حال اجرا به عرصه در باز nodding سر من در مسابقات قهرمانی دور بودن بخشی از این جامعه شگفت انگیز اگر تنها برای چند روز. کلگری همیشه جایگاه ویژه ای در قلب من است.”

‘بوی دود کباب’

برای 22 سال تحسین عکاس خبری بین Hennel است و ماجراهای رم برای کلگری خورشید و اخیرا کلگری هرالد. او صرف تابستان در مزرعه خانواده در نزدیکی Stettler آلتا., و همواره شیفته دشت چشم انداز و آن فرهنگ.

مقدار قابل توجهی از کار خود را که او منعکس شده منتشر شده مجموعه ای از عکس همراه جبهه غرب را احاطه کرده اند و آن centrepiece بازار مال فروشان.

تصاویر او را دستگیر کرده است که به تازگی به نظر می رسد در maclean’s مجله آشکار بومی روروک مخصوص بچه ها اسب مؤمن و دعا کابوی, زنانی که سوار سمت زین در لباس رسمی, جوانان و کسانی که سعی می کنید به اهلی اذیت کننده هدایت و استارک پرتره از تقابل بین انسان و حیوان است.

کیسی مارتین اسلاید در گل در هدایت کشتی, قهرمانی در سال 2016 Calgary Stampede. (فرستاده شده توسط Leah Hennel عکاسی)

“حتی اگر آن را به نظر می رسد همان — و بوی همان — هر سال حتی اگر این حوادث به ندرت تغییر آن همیشه متفاوت… و من به این معنی نیست که تنها در یک راه خوب” Hennel بازشناخت.

“من آن را از دست همه. جمعیت, چراغ میدوی بوی کباب و دود حتی روز طولانی و sweatiness پس از ساعت ها به دنبال یک عکس جواهر. همه ما دیدن اوج عمل از بازار مال فروشان برندگان, اما من می خواهم به ساقه در پشت صحنه است که در بیشتر قسمت ها از طرفداران.”

شما می توانید حس خود را نه فقط عمل Hennel نتواند. از آن مردم است.

“این یکی از زمان های مورد علاقه من از سال است و من هر روز با کسی جدید. برای من که بهترین بخش است.”

عکاس خبری بین Hennel اسناد رقیب آماده سازی در طول یک Calgary Stampede. (فرستاده شده توسط Covy مور)

باب Tallman جدید نیست به اند. اگر چه او را خواستار شده است این بازار مال فروشان در کلگری 40 سال گذشته به نظر می رسد صدای او طنین انداز است در اینجا بسیار طولانی. شاید حتی برای همیشه.

صحبت از مزرعه خود در نزدیکی فورت ورث تگزاس با علامت تجاری خود را کلاه کابوی مخفیگاه آنان را پشت سر خود و تجربه با زوم برای اولین بار در زندگی خود Tallman کردم احساسی که در مورد خواسته خاموش کردن مورد علاقه خود رویداد.

“من آماده نیست برای این کار. یک دقیقه به من بده” او آهی کشید.

اشک welled در چشم او.

“من آن را بسیار دست. بسیاری” او موفق به دریافت کنید.

“این بوده است که 40 سال از زندگی من است. من فقط صحبت کردن در مورد یک بازار مال فروشان گوینده است. من صحبت کردن در مورد Alberta, تورنتو, CBC Sports, the Calgary Stampede این مزرعه در هانا که برخلاف اسب و سه نسل از مردم که من شناخته ام. بدون رم زندگی من رو دور گرفته شده است.”

سازمان دیده بان | Calgary Stampede از طریق سال:

COVID-19 لغو این سال رویداد سالانه بنابراین ما تصمیم به عقب نگاه را از طریق سال به ما را پر کنید. 1:12

اما شجاعانه و درست به مرز روح که Calgary Stampede همواره حمایت, Tallman قول داد که خالی از این تابستان یک روز پر شود.

“این تهدید نیست… این یک واقعیت است. من به عقب خواهد بود و خواهد شد تا Calgary Stampede,” او گفت: در یک بشارتی بدم.

“ما دوباره آن را انجام دهد. از آن خواهد شد به عنوان بزرگ و یا بزرگتر است. از آن خواهد شد به عنوان بزرگ و یا بیشتر است. این نوع از چیزهایی بایگانی تاریخ, خاطرات و لحظات عظمت است. یک روز به زودی خواهیم بود به عنوان برکت به عنوان ما می تواند به انجام Calgary Stampede.”

آن را بسیار بیشتر از یک بازار مال فروشان.

این ملی اتفاق می افتد.

برخی حتی تا آنجا که به آن می گویند این بزرگترین نمایش در فضای باز بر روی زمین است.

Calgary Stampede است که در نهایت یک جماعت است که طول می کشد محل در کانادا انجامید.

و برای اولین بار در مدت زمان طولانی — همه ما باید برای انجام این کار بدون آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>