پس از اقامت نسبتا آرام در سراسر خانه را استیضاح تحقیق دیابت میت رامنی در حال حاضر می یابد خود را در وسط به طور فزاینده ای تلخ بحث در حزب خود.

یوتا جمهوری خواه شده است باز به شنیدن از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و دیگر شاهدان در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه یک موقعیت به اشتراک گذاشته شده توسط سنسور. سوزان کالینز (R-مین) و لیزا Murkowski (R-آلاسکا). سه نفر برای جستجو یک چهارم حیاتی رای را به نفع اکثریت اما تا یکشنبه کسانی که تجدید نظر به نظر می رسید به هیچ جا.

در عین حال پس از نیویورک تایمز گزارش که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت بولتون که یخ زده اوکراین کمک خواهد بود بازسازی و تنها اگر مقامات در اوکراین اعلام کرد رسیدگی به جو بایدن و پسر رامنی فشار برای شاهدان برخی از زندگی و برخی از جمهوریخواهان ناراضی هستند.

رامنی “ساخته شده قوی زمین” برای شاهد در طول یک بسته-درب ناهار از جمهوری خواهان مجلس سنا در روز دوشنبه با توجه به خواهان آشنایی با نشست. در ضمن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) خواست همکاران خود را به صبر کنید تا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم خود را پس از اتمام ارائه و بینالمللی از طریق طولانی پرسش و پاسخ جلسه برای تصمیم گیری در چه تبدیل شدن به بزرگترین مسئله از محاکمه.

اما رامنی در حال حاضر در حال ساخت خود را حرکت می کند. و هر چند او در خدمت در جمهوری شلاق تیم رامنی در حال حاضر به طور موثر کار در برابر رهبران حزب و استدلال به همکاران است که راه مناسب برای تست هر طرف مشاجره این است که به شنیدن از مردم به طور مستقیم درگیر در اوکراین حماسه.

“به آن اشاره شده است تا کنون توسط هر دو مجلس و مدیران و همچنین دفاع است که شده است وجود ندارد شواهد مستقیم طبیعت از آنچه رئیس جمهور گفته اند ممکن است و یا چه انگیزه خود بودند و یا آنچه او” رامنی گفت: در روز دوشنبه. “مقاله ای در نیویورک تایمز من فکر می کنم آن را بسیار روشن است که [بولتون] دهکدهای برخی از اطلاعات است که ممکن است مرتبط است. و من می خواهم برای شنیدن اطلاعات مربوطه قبل از من ساخته شده یک تصمیم نهایی است.”

رامنی فشار برای بولتون به شهادت می رسم مقاومت از برخی از همکارانش با به تازگی منصوب بهداشت ، کلی Loeffler (R-Ga.) تصریح می کند او می خواهد به “دلجویی از سمت چپ.” Loeffler و همسرش بورس نیویورک رئیس جفری Sprecher, اهدا بیش از 1.5 میلیون دلار به یک سوپر پک که حمایت رامنی 2012 در کاخ سفید اجرا شود. اما در حال حاضر Loeffler انتظار می رود که به صورت یک چالش برای او صندلی از ایران تشکر. داگ کالینز و او را مشتاق به نشان دادن وفاداری خود را به ناروا با در نظر گرفتن گاه به گاه منتقد رئیس جمهور است.

هنوز رامنی قصد ندارم کامل مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت: او می داند که گروه خود را نمی تواند در بولتون به تنهایی و بدون enraging برخی از همکاران خود را. بنابراین هر تلاش موفق به شنیدن جدید شهادت نیز به احتمال زیاد باید شاهد آنها تهمت می خواهد به حکم بیش از حد.

“انتظار من این است که وجود دارد به این باشد که شهادت از آقای بولتون که وجود دارد خواهد بود شهادت از کسی که در دفاع کنار و همچنین به منظور رسیدن به برخی از 50 به علاوه مردم به توافق برسند” رامنی گفت. “من قصد ندارم به شمارش بینی که به چه کسی حمایت یا پشتیبانی نمی کند که در این مرحله اما من ممکن است پایین جاده ها است.”

فرماندار سابق ماساچوست 2012 ریاست جمهوری نامزد و تاجر ثروتمند 72 ساله رامنی باعث می شود بعید است دانشجوی سال اول سناتور. اما او را بیشتر متناسب با همکاران خود را — حتی میزبانی حزب رسمی شام روز دوشنبه با helpings از Chick-fil-A.

در عین حال رامنی دریافت افزایش از جمهوری خواهان زمانی که او با چالش های رئیس جمهور است. رامنی اوباما و همکاران او را به یاد لفاظی علیه مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مبارزات انتخاباتی 2016 هر چند تنش ها را زوال یافت و در جریان چهار سال گذشته.

“من می خواهم به جای او نیست” فشار برای شاهدان گفت: سناتور. جیم Inhofe (R-Okla.). “او نیست که نزدیک به دولت است. … من نمی با او به توافق برسند.”

از سوی دیگر ، دیوید پردو (R-Ga.) در مقایسه با رامنی به “جف پوسته پوسته شدن بر روی استروئیدها” و سناتور. ریک اسکات (R-Fla.) اظهار داشت در پاییز گذشته که رامنی “فکر می کند که بدترین رئیس جمهور است.” مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به نام رامنی یک “پرشکوه کون” زمانی که او ابراز نگرانی در مورد درخواست کشورهای دیگر برای بررسی جو بایدن.

یک مقام ارشد دولت رسمی اذعان بولتون کتاب می تواند صدمه دیده است روحانی در تلاش برای جلوگیری از شهادت شهود اما گفت به این خاطر نبود که از هر چیزی رامنی در حال انجام است.

“او انجام آنچه او در حال حاضر انجام می دهند. آن شخصی” بین او و مغلوب ساختن پیشی جستن ،

رامنی هر چند به ندرت درگیر در هر گونه توهین و یا حفاری در او. در مورد خواسته Loeffler را دوشنبه دیس رامنی ستایش با نام تجاری جدید سناتور و گفت که او خوشحال بود که او را در خدمت.

“او یک رهبر” گفت: سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.) از رامنی. “من احترام به نظرات او نیست که من با او موافق همه زمان ها است.”

رامنی پیشنهاد شامل رئیس جمهور شهود همراه با هر دموکراتیک ترجیح داده شاهدان مانند بولتون شده است اغلب مورد بحث در میان جمهوری خواهان اخیرا در روز دوشنبه. سناتور. پت Toomey پنسیلوانیا بود که در میان جمهوری خواهان اما این ایده هر چند که به نظر نمی رسد ابتلا به آتش در گسترده تر سنا GOP.

“من فکر نمی کنم که برای رفتن به هر نقطه. من واقعا فکر نمی کنم” گفت: سناتور. مایک براون (R-Ind.). “من فکر می کنم آن را به نقطه که در آن شما یک چند با توجه به آن.”

اکثر جمهوری خواهان مشتاق به انصراف با مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه و استدلال کرده اند که در آوردن شاهدان می تواند کشیدن آن را برای هفته اگر مسائل اجرایی امتیاز مطرح شده در دادگاه.

سنا توافق رهبران اذعان کرد که رامنی است فشار موقعیت خود را اما تا کنون آنها برای عموم استدلال پویا در داخل حزب جمهوری خواه کنفرانس تغییر نکرده است با وجود بولتون آیات.

“این یک موقعیت جدید برای [رامنی]. او شده است در این موقعیت برای مدتی گفت:” از سوی دیگر ، جان Barrasso از وایومینگ, شماره 3 جمهوری خواه مجلس سنا. “او نمی گویند هر چیزی جدید در ناهار که او نیست گفت: قبل از.”

اگر این تلاش به حکم بولتون حرکت رو به جلو رهبران جمهوری خواه پاسخ خواهد داد با خود مواد منفجره فشار به تماس هانتر بایدن و یا دیگر شاهد مورد علاقه کاخ سفید است. دیگر تهمت متحدان نیز انعکاس این خط اعلام کرد که اگر بولتون نامیده می شود و سپس “floodgates باز شوند.”

“من نمی بینم که نیاز به بیشتر شاهدان مگر اینکه ما باید خیلی بیشتر از شاهدان گفت:” سناتور. کوین کرامر (R-N. D.). “من نمی دانم آنچه کشور را از به دست آوردن آن است.”

رامنی ارسال امواج شوک از طریق کنگره زمانی که او گفت: صبح روز دوشنبه که آن را “به طور فزاینده ای به احتمال زیاد” که بیشتر جمهوری خواهان در آغوش تماس خود را برای شهود.

در میان سناتورها به احتمال زیاد برای پیوستن به رامنی کالینز و Murkowski هستند Toomey لامار الکساندر از تنسی راب پورتمن از اوهایو و یا بیل کسیدی از لوئیزیانا با توجه به GOP منابع. اما هیچ یک در نظر گرفته شده اند عمومی شیرجه رفتن.

Barrasso گفت: شاهد آرا — تنظیم برای جمعه — “هنوز هم می توان دید. آنها نیاز به چهار. و من از دیده می شود نیست کسی تغییر است.”

رامنی گفت: بعد از دوشنبه شب که او پایگاه خود را در بیانیه های قبلی در هر اینتل در داخل. او فقط فکر می کند که اگر بولتون حاضر به بحث منطقی جمهوری خواهان باید مایل به گوش دادن.

“احساس من این بود که بر اساس این واقعیت است که وجود دارد ظاهرا اطلاعات مربوط به مواد و اطلاعات است که دیگران می گویند: ‘Yeah, OK, که می تواند جالب به شنیدن اگر ما می تواند'” رامنی گفت.

هدر Caygle و ماریان LeVine کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im