میت رامنی درست, حتی اگر آن را باعث خواهد شد که او مقدار زیادی از مسخره و غم و اندوه و حتی اگر رای خود را نمی خواهد به اندازه کافی برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

پس از شاهد بی شماری اعمال نامردی این چند سال این بود, نشاط بخشی, برای دیدن کسی (به معنای واقعی کلمه یک نفر) در حزب جمهوری خواه انجام کار درست است. ما را به پیروزی های کوچک که در آن ما می توانید آنها را دریافت کنید. ما را الهام بخش که در آن ما پیدا کردن آن. مهم نیست که چقدر اعتماد به نفس شما همه ما تمایل به ما نشانه های از مدل های نقش این که آیا آن ایستاده تا قلدر و یا ایستاده به رئیس جمهور. اگر میت می توانید آن را انجام دهید ما در حال حاضر می گویند شاید من می توانم بیش از حد ؟

درست است که رامنی ثروت insulates او را از نگرانی در مورد از دست دادن شغل خود. درست است که او برای انتخابات مجدد در سال 2020 است. و البته او را تحسین کرد از یک دولت است که ممکن است او را ببخش. اما اینها هم درست است از دیگر جمهوری خواهان که نمی تواند جمع اوری شجاعت ایستادگی در برابر تهمت آشکار سوء استفاده از قدرت و یا حتی برای گوش دادن به عنوان همکار خود ایستاده بود تا به نگاهی است که ایستاده است.

“من فکر می کنم در این مورد ساخته شده بود,” او گفت: در یک طبقه سخنرانی که خود را جمهوری خواه و همکاران چپ طبقه سنا به دست, تنها چند ساعت قبل از رای خود را به ناچار تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من معتقدم که تلاش برای فاسد در انتخابات برای حفظ قدرت است در مورد به عنوان فاحش حمله به قانون اساسی را می توان ساخته شده است” رامنی گفت: “و به همین دلیل آن است که یک جرم و بزه و من هیچ چاره ای تحت سوگند که من در زمان اما به بیان است که نتیجه گیری.”

بنابراین رامنی رای خواهد داد را محکوم به تهمت و سوء استفاده از قدرت است. و جمهوری خواهان سعی خواهد کرد تا وانمود کند که این هرگز اتفاق افتاده است.

“این است که آنچه در آن است” شانه ای بالا انداخت جاش Hawlsey.

اگر آنها باید صحبت می کنند آنها می گویند که رامنی است کینه توز. که او عصبانی است که او هرگز رئیس جمهور شد. که او عصبانی تهمت نمی توان او را وزیر امور خارجه. این سخت است برای قضاوت در مورد یک فرد انگیزه اما در خطر ابتلا به صدایی ساده و بی تکلف من آن را نمی بینیم. تماشای رامنی سخنرانی به نظر می رسد مانند او دست و پنجه نرم با جدیت از رئیس جمهور ، مورد او گذاشته در برابر تهمت بود منطقی و واقعی و نه احساسی. حدس من این است که impugning رامنی انگیزه هستند و به سادگی تنها راه برای اخراج این واقعیت است که آخرین عربستان حامل استاندارد فقط رای به حذف یک جریان است.

رامنی در حال حاضر به دست بگریبان شدن با شخص غیر قابل قبول در یک مهمانی که پر از تهمت زامبی. بلند پروازانه جمهوری که می مکیده اند تا او چند سال پیش در حال حاضر می گویند که او نا امید شده.

مغلوب ساختن پیشی جستن تعریف اولویت های ما است. در انتخابات مقدماتی سال 2008 و 2012 من یکی از رامنی شدیدترین منتقدان محافظه کار شارژ او با اینکه به اندازه کافی محافظه کار (به یاد داشته باشید “RomneyCare”?). امروز او شاید تنها جمهوری خواه در کنگره من را می احترام. که مهم تر.

شخصیت در نهایت خودش را نشان میدهد. شما هرگز واقعا می دانم که ممکن است این قهرمان شما نیاز دارید تا زمانی که زمان می آید. امروز نام خود را به میت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de