MLA شانون فیلیپس و دیگران واکنش نشان می دهند به قوس از دست دادن استانی بودجه از سوی دولت-دستور تفتیش

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

روز پنج شنبه دولت آلبرتا اعلام کرد این امر می تواند کشیدن تمام اعطای کمک های مالی از قوس در Lethbridge پس از ممیزی اشاره کرد “بودجه دستبرد غیر مطابق با موافقتنامه اعطای [و] نامناسب حکمرانی سازمانی و عملیات.”

قوس عامل شده است در Lethbridge از سال 1986 شروع تحت نام Lethbridge HIV اتصال. آن را از تکامل یافته است به ارائه طیف وسیع تری از خدمات از جمله نظارت مصرف سایت (SCS) واقع شده در 1016 1 Ave. S.

گزارش کامل و پس زمینه را می توان در اینجا یافت نشد.

ادامه مطلب: Lethbridge نظارت دارو مصرف سایت بیش از انتظارات: گزارش

با توجه به دولت کانادا وب سایت SCS به طور معمول در مناطق که در آن وجود دارد عمومی استفاده از مواد مخدر و نزدیک به تاسیس غیر قانونی مواد مخدر بازار. اما Lethbridge محل نزدیک به چند فروشگاه از جمله دوچرخه خدمات فروشگاه ساز فروشگاه و شرکت فرش.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همیلتون فرش یکی از سهام کوچه و خیابان با این سایت و صاحب داگ همیلتون می گوید: افتتاح آن نهفته است کسب و کار خود را.

“من شده اند در مورد مدیریت نظارت مصرف سایت برای برخی از زمان در حال حاضر,” او گفت: اخبار جهان در ایمیل. “که گفت: من بسیار نا امید به اختلاس و عدم پاسخگویی مالی که صورت گرفته است با [قوس].”

دیو Khallilمدیر در و McQuade گفت که اگر چه خود فروشگاه واقع در مجاورت نزدیک به SCS تاثیر نبوده است به عنوان منفی او انتظار می رود.

“آن را نمی ما تاثیر منفی آن را به عنوان می تواند داشته باشد,” او گفت:. “من فکر می کنم ما درس گروه است که احتمالا چیزی است که رنج می برد بیشتر با آن است.

“وجود دارد [در حال] افراد هستند که نه تنها راحت پایین آمدن در اینجا پس از یک ساعت.”

Khallil اضافه شده است که او مطمئن نیست اگر سایت بسته خواهد بود مثبت یا منفی برای جامعه در حال حرکت به جلو است که جزئیات بیشتر مورد نیاز هستند.

“ما شده اند آمار به عنوان سخت به عنوان برخی از کسب و کار دیگر در منطقه” او اشاره کرد.

ادامه مطلب: آلبرتا دولت ممیزی آرک-اجرای نظارت مصرف سایت در Lethbridge

Lethbridge-غرب MLA شانون فیلیپس بوده است مشتاق حامی SCS و در دسترس بود برای مصاحبه جمعه. او صدور بیانیه در مورد این موضوع.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“سهم من از جامعه را عمیق ناامیدی در این سوء مدیریت از پول مالیات دهندگان” بیانیه خوانده شده در بخش. “مانند MLA ناتان نودرف من همچنان به این باور است که تحت نظارت مصرف کمک می کند تا نگه داشتن Lethbridge امن تر به عنوان بخشی از یک طیف گسترده ای از خدمات بهداشت عمومی.

“من مصرانه از دولت استانی بلافاصله پس از تعیین یک متولی به طور مستقیم نظارت بر عملیات به طوری که این خدمات را می توانید در ادامه شفاف و پاسخگو باشد.”

در یک ایمیل به اخبار جهانی بعد از ظهر جمعه یک نماینده از طاق گفت: هیئت مدیره “نمی خواهد بود قادر به ارائه به روز رسانی امروز به عنوان آنها هنوز هم در انتظار اطلاعات از آلبرتا دولت است.”

“آنها گفته شده است انتظار می رود ارتباط مستقیم در اوایل هفته آینده و متعهد به ارائه به جامعه با یک به روز رسانی که در آن زمان. “

این بیانیه در ادامه می گویند قوس “ادامه خواهد داد برای حمایت از کارکنان در طول این زمان به طوری که آنها می تواند به حفظ مراقبت برای مشتریان.”

قوس جواب نداد هر گونه سوال بیشتر مربوط به حسابرسی و یا سایت را در زمان عملیات.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>