MLB کمیسر اعتماد به نفس بازیکنان صاحبان خواهد کرد رسیدن به توافق برای بازگشت به عمل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد با اعتماد به نفس است صاحبان و بازیکنان موافق به بازگشت به کار و 82-بازی به طور منظم فصل برنامه.

اما کمیساریای هشدار داد هر گونه طرح ها وابسته به coronavirus همه گیر و جهانی بهداشت بحران هنوز تاب, ایالات متحده است.

مانفرد گفت: این هنوز روشن نیست که آن را امن برای بازیکنان و کارکنان برای بازگشت به کار.

مانفرد ساخته شده است این نظرات به عنوان بخشی از یک townhall جلسه در سی ان ان بحث COVID-19 و داخلی و تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در حالی که بازسازی اقتصاد خرد.

سازمان دیده بان | راب مانفرد بر اثرات اقتصادی همه گیر:

MLB کمیسر راب مانفرد می گوید CNN اثرات اقتصادی از COVID-19 می تواند “ویرانگر است.” 2:16

او گفت: “امیدوار ما خواهد شد برخی از لیگ اصلی بیس بال این تابستان” و مشخص اقدامات این لیگ است که مصرف آن را به عنوان امن که ممکن است در هنگام بازی هستند.

مالی بحث های بلندی هستند. مانفرد گفت: هیچ “مبارزه” در مورد تقسیم درآمد بدون در نظر گرفتن آنچه که به تصویر کشیده است. او گفت که بحث است که هنوز به آمده و انتظار حل سریع برای بهتر.

“هر زمان که وجود دارد بحث در مورد اقتصاد مردم مشخص آن را به عنوان یک مبارزه” او گفت:. “من اعتماد به نفس زیادی ما را در رسیدن به توافق با بازیکنان ارتباط … در ساخت آن امن برای بازگشت به کار و مسائل اقتصادی درگیر است.”

تست برنامه

یک آزمایشگاه در ایالت یوتا رسیدگی آزمون های متعدد در هر هفته برای هر بازیکن در یک معامله مستقیم با MLB. اگر یک بازیکن تست مثبت MLB نخواهد تعطیل مانفرد گفت. به جای این بازیکن را در قرنطینه می شود و تا زمانی که آزمایش منفی برای COVID-19 دو بار در 24 ساعت.

“کارشناسان ما مشاوره ما است که ما نمی نیاز به یک 14 روز در قرنطینه” مانفرد گفت. “مثبت فرد حذف خواهد شد از این گروه قرنطینه و سپس تماس با ردیابی فرد و نقطه مراقبت تست با افراد به حداقل رساندن احتمال وجود دارد که گسترش یافته است.”

ICYMI | عزیز ورزش:

CBC ورزشی با همکاری جان کلام را به طرفداران ارائه ورزش ها فیلم کردن تلفن خود را. همه ما از دست, ورزش و نمی توانید صبر کنید برای آنها را به عقب می آیند. 2:42

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>