MLB کمیسر ‘به نوبه خود بیش از هر سنگ’ در تعقیب مرحله بندی فصل

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

راب مانفرد می خواهد لیگ اصلی بیس بال می شود در موقعیت به زمینه هر زمان که دولت و مقامات بهداشت به رفتن پیش.

“من فکر می کنم آن را خدمتى به نوبه خود بیش از هر سنگ به سعی کنید به بازی این بازی در سال 2020 اگر وجود دارد هر راه ما می توانیم در محیط زیست” بیس بال کمیسر گفت: روز شنبه در مصاحبه با آسوشیتد پرس.

آموزش بهار متوقف شد مارس 12 به دلیل جدید کروناویروس همه گیر و فصل برنامه ریزی شده شروع در 26 مارس به تعویق افتاد. فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود تمام تجمعات از 50 نفر یا بیشتر قرار داده می شود از طریق اواسط ماه مه.

در میان برنامه های بیس بال در حال بررسی است پایگاه تمام 30 تیم در منطقه ققنوس و با استفاده از 10 بهار آموزش ballparks وجود دارد آریزونا دایاموند بکس’ تعقیب میشه و احتمالا کالج امکانات. بازی می تواند در خالی استادیوم; بازیکنان کارکنان و پخش خدمه و تکنسین نگه داشته می شود در محیط های کنترل شده مانند ballparks هتل ها و MLB-حمل و نقل.

“ما تلاش کرده اند به دقت و توجه در مورد تلاش برای رفتن بیش از حد به زودی بر اساس آنچه که بهداشت عمومی از وضعیت این است که” مانفرد گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی از خانه اش در ژوپیتر فلوریدا. “برای مردم به خارج وجود دارد گفت: ما قصد داریم به هر گونه ورزش در سال 2020, من فکر می کنم که رفتن راه دیگر. من فکر می کنم همه ما باید بدون توجه به آنچه شما تمایل به صبر کردن برای این وضعیت برای آشکار شدن بیشتر اطلاعات بیشتر به ما بدهید و سپس تصمیم گیری واقع بینانه در مورد آنچه ممکن است.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, تایید طرح در امتداد خطوط از آریزونا گزینه در مصاحبه روز شنبه با اسنپ چت.

“هیچ کس می آید به ورزشگاه. قرار داده و آنها را در هتل ها و هر کجا که شما می خواهید به بازی. نگه داشتن آنها را به خوبی surveilled,” Fauci گفت. “باید آنها را مورد آزمایش قرار هر هفته و مطمئن شوید که آنها نمی وزش نسیم تا آلوده کردن هر یک از دیگر و یا خانواده خود و اجازه دهید آنها را بازی فصل است.”

هیچ مهلت برای تصمیم گیری

آریزونا عبارتند از مزایای متعدد هتل ها از جمله حداقل هشت در منطقه ققنوس با 425 اتاق یا بیشتر. حدود 3000 نفر به احتمال زیاد نیاز به آزمایش می شود به طور منظم از جمله بازیکنان باشگاه هیات داوران و پخش مشروط.

هیچ مهلت برای تصمیم گیری و اگر وضعیت سلامت دیکته بیس بال می تواند حتی شروع در پاییز و استفاده از آب و هوای گرم در منطقه ققنوس.

“آستانه سوال این است که سلامت سوال و که در آن ما در حال صرف ترین زمان” مانفرد گفت.

در علاوه بر این به CDC راهنمای بسیاری از دولت های ایالتی و محلی را ممنوع اعلام رویدادهای عمومی. MLB صبر کنید برای تصمیم گیری در آن دوره به دلیل بزرگترین مسائل پزشکی نمی لجستیکی و یا اقتصادی.

“آنهایی هستند که بیشتر نگران کننده هستند که فراتر از کنترل ما” مانفرد گفت. “در حال حاضر بسیاری از مکان های که در آن ما خواهد بازی خواهد بود و نه مجاز و تحت قوانین و مقررات است که در حال حاضر در محل پس بدیهی است که کسانی هستند که نگرانی من بیشتر. چگونه کسانی که به در؟”

بهار آموزش ورزشگاه در Peoria, Ariz., می تواند یکی از چندین سایت مشابه میزبانی به طور منظم فصل بیس بال در سال 2020 است. (لنی Ignelzi/آسوشیتد پرس)

MLB و بازیکنان’ association توافق کردند که تیم در حال پیشرفت $170 میلیون ما از 4 میلیارد دلار در حقوق طریق ممکن است 24 در ازای بازیکنان به ادعای مانده از حقوق خود را اگر فصل است scrapped.

مانفرد گفت: حدود 40 درصد از درآمد ناشی از دروازه و دروازه های مرتبط با مناطق مانند لوکس سوئیت, اجاره, امتیازات, پارکینگ, علامت های و برنامه های فروش و تبلیغات. رفتن به جلو با یک طرح برای بازی در خالی استادیوم به احتمال زیاد منجر به یکی دیگر از مذاکره با اتحادیه اروپا به رهبری سابق all-star اولین baseman تونی کلارک.

در حالی که برخی از بازیکنان ممکن است تمایلی به جدا کردن در آریزونا ممکن است آن را تنها راه برای حقوق است که اجرای از $3,478 در هر بازی حداقل به $222,222 برای مایک ماهی قزل آلا و Gerrit کول.

“کار من این است برای کشف کردن بهترین راه ممکن برای بازی بیس بال هنگامی که ما می دانیم بیشتر در مورد محیط اطراف” مانفرد گفت. “ما قصد داریم برای رفتن به تونی و آن را شغل خود را برای کشف کردن آنچه که بازیکنان می خواهند به انجام است.”

نوآوری های جدید به ندرت مورد بحث

شده است وجود دارد بحث کمی در نوآوری مانند doubleheaders با هفت زمین باز یافته بازی گسترش hitter وظیفه تعیین شده برای لیگ ملی تصمیم گیری فوق العاده-زمین باز یافته بازی با یک صفحه اصلی اجرای دربی و گسترش برگشتی همه موضوع را به چانه زنی با اروپا ، مانفرد نظر کسانی که مسائل مربوط به “فهرست لباس های شسته شده شما در نظر بگیرید در این نقطه شما آماده برای تصمیم گیری.”

او بدست به یک روال منظم کنفرانس تلفنی میان ترکیبات: کنترل صاحبان در روزهای دوشنبه به طور کلی مدیران در سه شنبه تیم رئیس جمهور در روزهای چهارشنبه و MLB شورای اجرایی در پنج شنبه ها.

MLB ارشد گرفته ریاضتی و کاهش بودجه مجاز است به دفتر مرکزی می گویند آن را ادامه خواهد داد به پرداخت آن حدود 1,200 تمام وقت و پاره وقت کارکنان از طریق ممکن است. برخی از تیم های مشابه گرفته اند مواضع خود را با کارکنان اداری.

“من فکر می کنم این باشگاه فوق العاده است در مورد ساخت هر تلاش برای ادامه برخی از حمایت اقتصادی برای هر کسی که باعث می شود یک زندگی بیس بال گسترده تعریف شده است.” او گفت:.

مانفرد مفتخر است از MLB کارکنان تلاش. او گفت: ضربه به درآمد را فراتر از این سال است.

“وجود دارد هیچ سوال که چه خبر است در حال حاضر خواهد شد تاثیر بر ’21” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>