لیگ اصلی بیس بال است که انتظار می رود به ارائه یک اقتصاد پیشنهاد به بازیکنان انجمن در روز سه شنبه, با توجه به گزارش های متعدد با پتانسیل 82-بازی فصل حلق آویز در تعادل است.

در حالی که گزارش ها نشان داده اند صاحبان ترجیح می دهند 50-50 تقسیم 2020 نجومی درآمد بازیکنان به نظر می رسد به نفع درآمد سرشکن حقوق و دستمزد بر اساس بازی های انجام شده.

بازیکنان مانند بلیک اسنل از Tampa Bay Rays نولان Arenado از رشته کوه های راکی کلرادو و برایس هارپر از اتباع واشنگتن در حمایت از کاهش پرداخت کمتر از آن چه در حال حاضر شده است و مذاکره در قراردادهای موجود.

بدون طرفداران در غرفه حداقل برای شروع یک خلاصه فصل درآمد برای تیم انتظار می رود را به یک ضربه. تیم می تواند از دست دادن به سمت بالا از $600,000 ما در خانه بازی بازی های برگزار شده در این فصل با توجه به MLB بر اساس یک آسوشیتد پرس گزارش.

گزارش ها نشان می دهد MLB می تواند رزومه بهار آموزش در ماه ژوئن احتمالا با هر تیم در خانه خود ورزشگاه پیش از تاخیر نجومی. کوتاه فصل آغاز خواهد شد در اوایل ماه جولای و به دنبال آن گسترش یافته حذفی میشه.

MLB تحویل طولانی عملیات دستی به این اتحادیه روز جمعه به عنوان یک منحصر به فرد 2020 فصل روش. در میان آیتم های دقیق بودند برنامه ای برای coronavirus برنامه تست یک استراتژی اجتماعی فاصله و تحریم تنباکو در یک تقسیم و دانه آفتابگردان.

سازمان دیده بان | مانفرد اعتماد به نفس در مورد رسیدن به توافق با بازیکنان:

لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد می گوید سی ان ان در روز پنج شنبه او با اعتماد به نفس لیگ اصلی بیس بال را در رسیدن به یک توافق با لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط به بازگشت به اقدام در این فصل است. 1:09

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de