MLB نهایی زمین می تواند نزدیک به کریسمس از هالووین

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

اگر گام نهایی از سال 2020 فصل بیس بال در می آید و نزدیک به کریسمس از هالووین که خوب با بازیکنان است.

لیگ اصلی بیس بال صاحبان تصویب 17-صفحه توافق با اتحادیه روز جمعه در پی بیماری همه گیر کوروناویروس با بازیکنان حاضر به تمدید فصل به عنوان طولانی به عنوان مورد نیاز برای پوشش به عنوان نزدیک به یک برنامه کامل به عنوان ممکن است.

حتی اگر آن را شامل خنثی سایت در گرم آب و هوا شهرستانها و گنبد. حتی اگر آن را شامل بازی در خالی ballparks. حتی اگر آن را شامل بسیاری از روز به شب doubleheaders.

و اگر آن را به معنی گسترش برگشتی از 10 تیم خوب است.

“بازیکنان می خواهند به بازی. این چیزی است که ما” گفت: اتحادیه سر Tony Clark, سابق همه ستاره اول baseman. “قادر به عقب بر گردیم در این زمینه و قادر بودن به بازی حتی اگر این بدان معناست که طرفداران خود را در حال تماشای در خانه, اما قادر به بازی برای طرفداران خود را چیزی است که همه آنها ابراز تمایل و علاقه انجام دهید و برای انجام این کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

معامله را فراهم می کند برای $170 میلیون به ما در پیشرفت از حقوق است که در مجموع بیش از 4 میلیارد دلار و تضمین خدمات هم به بازیکنان و حتی اگر هیچ کدام از بازی ها در این سال است. این بدان معناست که Mookie بتی, جورج, Springer, مارکوس بود Trevor بائر و J. T. Realmuto باقی می ماند بر روی آهنگ به صورت رایگان آژانس بعدی خارج از فصل است.

در این فصل این بود که شروع به پنج شنبه و بازی 7 از سری جهانی بود که در مسیر بود Oct. 28. با باز کردن بعد به تعویق افتاد تا اواسط ماه مه در اولین گام نهایی آمده می تواند به عنوان سرد برفی شروع به ظاهر. دو طرف مورد بحث و یک فصل به طور منظم گسترش به ماه اکتبر و پس از فصل در ماه نوامبر.

بزرگتر حذفی مسابقه در نظر گرفته خواهد شد

“ما می خواهیم بازی به عنوان زمانی که ما احتمالا می تواند. بدیهی است که آب و هوا می شود یک چالش به بعد شما می توانید در تقویم سال” کلارک گفت. “اما ما می توانید به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها که ممکن است بدون در نظر گرفتن زمانی که ما شروع می شود.”

بزرگتر حذفی زمینه در نظر گرفته خواهد شد.

“این یک سال که در آن تلاش چیزهای مختلف می تواند از بهره مند شوند و این یکی از چیزهایی است که در یک سال محاکمه می تواند یک سود” کلارک گفت.

زمانی که فصل شروع می شود که فراتر از کنترل MLB و اتحادیه. اگر بازی در حال از دست رفته بازیکنان را دریافت خواهد کرد سرشکن سهام از حقوق خود را.

“هر یک از طرفین باید در ایمان خوب به عنوان به زودی به عنوان عملی شروع بازی و کامل کمال 2020 قهرمانی فصل و پس از فصل است که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است” این توافق می گوید. باید وجود داشته باشد هیچ محدودیت قانونی در جرم جمع آوری و سفر و تعيين بازی “مطرح نیست بی دلیل ریسک بهداشت و ایمنی به بازیکنان کارکنان و یا تماشاگران است.”

در یک معامله بین لیگ اصلی بیس بال و اتحادیه بازیکنان تیم به دست آورد حق قطع تازه کار, پیش نویس از آن معمول 40 دور به عنوان چند به عنوان پنج در سال 2020 است. (جان Raoux/آسوشیتد پرس)

MLB توافق با این اتحادیه برای استفاده از “بهترین تلاش را به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است در حالی که با در نظر گرفتن بازیکن ایمنی و بهداشت, تغییر زمان نیاز رقابتی و ملاحظات ورزشگاه در دسترس بودن و امکان سنجی اقتصادی از گزینه های مختلف.”

بازیکنان را در نظر waiving حکومت در برابر بازی بیش از 20 روز در یک ردیف. هنوز معلوم نیست چه تعداد حداقل های مورد نیاز برای یک فصل خواهد بود.

مشخص نیست که آیا همه ستاره بازی برگزار خواهد شد

“ما نمی مورد بحث و بررسی دقیق شماره” کلارک گفت.

بازیکنان تصویب این قرارداد پنج شنبه شب. آنها را به حقوق و دستمزد خود را پیشرفت اگر هیچ بازی در سال 2020 و چشم پوشی خود را ادعا می کنند به حقوق اضافی اگر فصل است scrapped.

MLB تهدید به متوقف کردن کار پیش نویس و بین المللی تازه کار, خریدهای, که حساب برای حدود 400 میلیون دلار پاداش سالانه. تیم به دست آورد حق قطع پیش نویس از آن معمول 40 دور به عنوان چند به عنوان این پنج سال و به عنوان چند به عنوان 20 در 2021. امضای پاداش برای بازیکنان در پیش نویس و به صورت بین المللی آماتور خواهد بود یخ زده در سال 2019 از طریق 2021.

“این است ایده آل نیست” کلارک گفت. “بازیکنان بودند متعهد به حفظ ورود در بعضی از فرم که کاملا متفاوت از آنچه بود که به نمایندگی از طرف دیگر.”

هنوز معلوم نیست که آیا این همه ستاره بازی در ورزشگاه طفره زن در لس آنجلس برگزار خواهد شد در جولای 14.

“بدیهی است که این تقویم در حال رفتن به دیکته بسیاری از آنچه که می توانید و نمی تواند انجام شود” کلارک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>