MLB, NFL ممکن است در خالی استادیوم بیماری متخصص دکتر Fauci می گوید

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

NFL کمپین و مختصر از فصل بیس بال ممکن است اگر بازی ها را بدون طرفداران و بازیکنان در حال نگهداری در مستند رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو بیماری های عفونی مشاور گفت.

از آن شده است کمی بیش از یک ماه پس از NBA فصل بود ناگهان متوقف میان رمان شیوع کروناویروس با ورزش حرفه ای ترین زیر کت و شلوار ترک عرصه و استادیوم خالی گمانه زنی ها بیش از زمانی که زنده ورزش می تواند بازگشت.

“وجود دارد یک راه برای انجام آن است که: هیچ کس می آید به ورزشگاه قرار داده و آنها را [پخش] در هتل ها و هر کجا که شما می خواهید به نگه داشتن آنها را به خوبی surveilled,” Anthony Fauci پیشرو در ایالات متحده متخصص بهداشت گفت: در اسنپ چت ،

“مطمئن شوید که آنها نمی وزش نسیم تا آلوده کردن هر یک از دیگر و یا خانواده خود و اجازه دهید آنها را بازی فصل است.”

Fauci که به نظر می رسد در ماه گذشته در یک Instagram زنده مصاحبه با رزمندگان طلایی امور خارجه star Steph کاری گفت: توصیه ورزشکاران باید آزمایش تقریبا هفته ای یک بار بعد از بازی از سر گرفته شد.

NFL season میله میله برای شروع سپتامبر. 10

چشم انداز ورزش پیش رفتن بدون طرفداران ملاقات با برخی از انتقاد. لیگ اصلی بیس بال به تازگی میرا کردن بحث آن را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با بازیکنان رقابت در انزوا حباب.

ماه گذشته قبل از حرفه ای ورزشی متوقف شد, 16-زمان NBA all-star LeBron James به نام مفهوم بازی بدون نیاز به طرفداران غیر ممکن است.

“مردم می گویند” خوب, شما می دانید شما نمی توانید بازی بدون تماشاگر گفت:” Fauci. “من فکر می کنم شما احتمالا به اندازه کافی دریافت کنید خرید از افرادی که در حال مرگ هستند برای دیدن یک بازی بیس بال به خصوص من.

“من زندگی در واشنگتن ما قهرمان جهان اتباع واشنگتن, من می خواهم برای دیدن آنها را به بازی دوباره.”

NFL فصل به طور منظم است که به دلیل لگد کردن در سپتامبر. 10 اما هیچ تاریخ برای MLB برای شروع و یا برای NBA و NHL را از سر گرفت. لیگ برتر فوتبال گفت: در روز سه شنبه طرح خود را برای بازگشت در اواسط ماه مه بود که “بسیار بعید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>