MLB رسمی فکر غارت مانفرد خواهد هیچ کس فرشته هرناندز برای جهان سری

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

لیگ رسمی شهادت او پیشنهاد فرشته هرناندز برداشته شود از نظر جهانی 2015 سری از آنجا که او فکر نمی کنم کمیسر راب مانفرد را تایید داوری به کار بیس رویداد برتر.

هرناندز شکایت کرد لیگ اصلی بیس بال در سال 2017 ادعا تبعیض نژاد و ذکر خود را شکست داده شود به مسابقات جهانی از سال 2005 و MLB شکست برای ترویج او را به خدمه ارشد.

اسناد و رسوبات از pretrial کشف شد ثبت اواخر شب جمعه و اوایل روز شنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه منهتن نیویورک به عنوان بخشی از هرناندز حرکت به صورت جزئی خلاصه قضاوت.

یک عضو از لیگ های کارکنان از سال 1993 کوبا متولد هرناندز کار کرده سری جهانی در سال های 2002 و 2005. او پس از برداشت جو توره استخدام شد و در سال 2011 به سر بیس بال ،

استیو پالرمو داوری استاد راهنما ارسال یک ایمیل on Oct. 16, 2015, به, Randy Marsh, مدیر umpiring توصیه هرناندز برای سریال های روز دنیا همراه با فیل Cuzzi, Gerry Davis, Marvin هادسون دیل اسکات, لایحه Welke و جیم گرگ. پالرمو کپی تره و پیتر Woodfork معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات بیس بال.

Woodfork ارسال ایمیل به مت McKendry مدیر ارشد از داوری عملیات و نوشت: در بالا: “چهار داوران و مرد در وسط بزرگترین افتضاح.”

Woodfork ارسال یک پیام متنی به توره رئیس بیس بال افسر در بعد از ظهر Oct. 16 که به عنوان خوانده شده: “فرشته است برای رفتن به یک هیچ به راب.”

غنی Rieker, مدیر داوری, توسعه, ارسال یک ایمیل به Woodfork بعد از آن روز بیان کرد: “من نمی دانم بالغ. آنها فقط پیشنهادات. قرار داده که شما و جو می خواهید از پیشنهادات. نگاهی به فرشته اگر شما می خواهید. هر ناظر و یا مدیر که گفت هر داوران در مورد هر فهرست باید منظم.”

Cuzzi هادسون, Welke و گرگ تا به حال کار نکرده یک سری جهانی. هرناندز بود که در یک بحث در سال 2013 زمانی که اوکلند را آدم روسالس اهدا شد دو پس از یک بررسی تصویری به جای یک خانه اجرا شود. پخش سیستم در حال استفاده در زمان ارائه نمی دهد به اندازه کافی روشن تصاویر جدید اتاق کنترل.

سازمان دیده بان | خواهد شد ورزش لیگ طرفداران پس از بازگشت؟:

CBC News’ جیمی Strashin گزارش ورزشی مهم لیگ’ برنامه ای برای بازگشت به اکشن بدون طرفداران در حضور. 2:32

Welke و گرگ بودند برداشت 2015 سری بین کانزاس سیتی و نیویورک متس همراه با همکار سری تازه وارد Mark Carlson. آنها پیوست توسط Gary Cederstom مایک Everitt آلفونسو مارکز و مایک زمستان.

در طول یک رسوب آخرین ژوئن 21, Woodfork شهادت او به یاد ندارد مانفرد گفتن به او نمی خواست هرناندز در جهان سری. Woodfork شهادت “من در زمان فرض بر این وضعیت است.”

اد مونتاگ یکی دیگر از داوری و ناظر توصیه می شود هرناندز برای سال 2012 جهان سری.

یک MLB سند اشاره شده در این مورد اظهار داشت: فقط 7 درصد از داوران اقلیت بودند. Woodfork شهادت توره که بازنشسته شد در ماه فوریه “بر رهبری” در خدمه ارشد تصمیم گیری به جای ارزیابی.

MLB کامپیوتر استفاده می شود ارزیابی داوران’ توپ و حملات تماس برای دو دهه بوده است. مانفرد شهادت دادند که در فرد ارزیابی داوران شد درخواست شده توسط جهان داوران انجمن در چانه زنی.

“ما رفت و همراه با آن به منظور رسیدن به یک معامله در ارزیابی سیستم اما من فکر نمی کنم کسی اماکن مقدار زیادی از وزن در آنچه که آنها به نوبه خود در” او گفت:.

‘فرشته به دست آورده است از این فرصت برای اجرای آن خدمه’

هرناندز بوده است به طور موقت crew chief اما نشده است به عنوان یک دائم سر. Kerwin danley می شد اولین آفریقایی-آمریکایی داوری خدمه ارشد در ماه فوریه و مارکز بالا بود برای اولین هیسپانیک خدمه رئیس متولد شده در خارج از ایالات متحده است. مارکز دوم به طور کلی پس از Richie گارسیا که متولد فلوریدا. مارکز برای اولین بار بود مکزیکی متولد داوری به کار در رشته های.

“فرشته ای به دست آورده است این فرصت را به اجرا که خدمه” Woodfork گفت. “در زمان وجود دارد هنگامی که فرشته با موفقیت انجام است که در, و وجود دارد, بار دیگر که در آن او به نظر می رسد به مبارزه.”

هرناندز کت و شلوار مدعی نقض حقوق مدنی قانون از سال 1964 در نیویورک و اوهایو قانون دولت و شهر نیویورک اداری کد. MLB کاهش یافته بود.

او اعلام کرد که برای کار در سال 2017 All-Star Game مدت کوتاهی پس از او شکایت کرد. او در مسابقات قهرمانی لیگ سری در سال 2016 و تقسیم سری در سال 2018 و 2019. در طول سال 2018 برگشتی او معکوس در سه چهار نقد فیلم زمانی که او مشغول به کار پایه اول در بازی 3 بین بوستون و نیویورک یانکیز.

سازمان دیده بان | Jamie Campbell فیلدینگ تماس از جیز طرفداران:

Jamie Campbell, میزبان Blue Jays مرکزی در Sportsnet شروع به ساخت دوستانه تلفن تماس به کانادایی ها در انزوا و در حال حاضر خواستار نوا Scotians پس از تیراندازی و کشتار در این استان است. 5:39

رسوبات نشان داد هرناندز جریمه شد برای تلاش برای به دست آوردن یک توپ بیس بال برای یک همکار که به نام هومر بیلی هیچ-hitter. مارش سابق خدمه رئیس شهادت او معلق به مدت سه روز برای یک جرم مشابه.

مارش همچنین شهادت داد که ریچی گارسیا اخراج شد به عنوان ناظر داوری در مارس 2010 بعد از یک موضوع در ارتباط با ویک Carapazza که umped خود را, اولین بازی لیگ یک ماه بعد.

“او پسر در قانون بود umpiring در جزئی لیگ در نظر گرفتن قوی برای ارتقاء به لیگ های برتر و به او گفته شد نه به تماشای کار او به دلیل اینکه مربوط به” مارش شهادت دادند. “او ادامه داد: برای انجام این کار است. او گفته شده بود به آن را انجام دهد و او ادامه داد: به انجام است.”

بسیاری از اسناد در زمینه مهر و موم همراه با بسیار redacted عمومی نسخه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>