MLB تعهد 1 میلیون دلار به حمایت از ballpark کارکنان از کار

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

لیگ بیس بال تیم های متعهد شده اند 30 میلیون دلار آمریکا برای ورزشگاه کارگران که از دست دادن درآمد به دلیل تاخیر به فصل ناشی از کروناویروس جدید.

کمیسر راب مانفرد اعلام کرد روز سه شنبه یک روز پس از هل دادن به عقب باز روز به اواسط ماه مه در اولین.

“بیش از 48 ساعت گذشته من شده اند با نزدیک شدن توسط نمایندگان تمام 30 باشگاه برای کمک به کمک به هزاران نفر از ballpark کارکنان تحت تاثیر تاخیر” مانفرد در بیانیه ای گفت. “انگیزه های تمایل به کمک برخی از با ارزش ترین اعضای بیس بال جامعه هر باشگاه متعهد $1 میلیون نفر است.”

بسیاری از ballpark کارکنان پرداخت می شود بازی کند و نمی خواهد که این درآمد در طول تاخیر. اگر برنامه کاهش درآمد خود را به احتمال زیاد کاهش خواهد یافت.

سیاتل اعلام کرد که ایجاد یک صندوق برای حمایت از دریانوردان رویداد کارکنان.

“فرد باشگاه اعلام خواهد شد جزئیات بیشتر در اطراف این حمایت تلاش خود را در جوامع محلی” مانفرد گفت. “زمان از این اطلاعیه ها متفاوت خواهد بود به دلیل نیاز به هماهنگی با قوانین ایالتی و محلی و همچنین چانه زنی جمعی تعهدات در تلاش برای به حداکثر رساندن مزایای متوجه شدم با هر گروه از کارکنان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>