MLB به در نظر با استفاده از universal DH در سال 2020: گزارش

در حالی که وجود دارد ممکن است کمتر بازی اگر و هنگامی که یک سال 2020 MLB فصل در نهایت آغاز می شود وجود پتانسیل را دارد که بیشتر جرم.

با توجه به یک گزارش ورزشی, بازیکنان MLB’ Association شده است در گفتگو با تیم های مورد استفاده تعیین شده hitter وظیفه در لیگ ملی حداقل برای سال 2020 فصل است. این گزارش می گوید هر دو طرف باز هستند به “ایده های نامتعارف” اگر فصل می شود در جریان است.

با توجه به آخرین گزارش بهار آموزش می تواند راه اندازی مجدد در برخی از نقطه در ماه ژوئن با یک کوتاه فصل برای شروع در اوایل ماه جولای. فصل تشکیل شده می تواند در هر نقطه از 78 تا 82 بازی با گسترش حذفی میشه.

در حالی که لیگ آمریکا برقرار تعیین شده hitter وظیفه در سال 1973 NL کاهش یافته است به استفاده از ابزار تهاجمی — در به طور منظم فصل بازی شامل دو NL باشگاه — که در آن پارچ یا بازیکن دیگر می تواند جایگزین طول در خفاش.

این گزارش نشان می دهد که بیس بال و مدیران در حال حاضر با توجه علاوه بر این از DH در NL طول 2021 یا 2022 فصل اما مایل به اجرای این تغییر حتی پیش از آن.

به دلیل فهرستی از ساخت و ساز لس آنجلس داجرز متس نیویورک و میلواکی Brewers در نظر گرفته شود و تیم های که سود بیشتر از جهانی DH اگر اجرا شود در سال 2020 در کوتاه مدت متوجه این گزارش نشان داده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر