MLS آسانسور توقف اجازه می دهد تا تیم کامل آموزش

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

یک روز پس از اعلام مقابله با آن بازیکنان در کانون به سر نجومی با یک مسابقه در فلوریدا, لیگ برتر فوتبال می گوید تیم ممکن است به رزومه های آموزشی.

MLS می گوید هر بازیکن و عضو هیات باید دو آزمون برای coronavirus 24 ساعت از هم جدا 72 ساعت پیش از شروع آموزش. هر بازیکن همچنین باید یک تست برای آنتی بادی و فیزیکی.

پس از آموزش شروع می شود و بازیکنان و مربیان و برخی از کارکنان باید آزمایش این ویروس هر روز دیگر. فردی که تست مثبت خواهد بود جدا, آزمایش دوباره حداقل 24 ساعت بعد و تمام تماس نزدیک خواهد بود تست شده است. در معرض خطر افراد باید پاک به شرکت توسط تیم پزشکی رئیس در مشاوره با MLS پزشکی کارکنان.

تست برای آنتی بادی را در هر سه ماه. آزمون دهندگان باید مجاز توسط FDA یا بهداشت کانادا.

سازمان دیده بان | MLS بازیکنان تصویب توافق جدید بازگشت-به-بازی بازی های طرح:

لیگ بازیکنان را تصویب کرده اند جدید توافق دسته جمعی که شامل بازگشت به بازی برنامه. 1:25

اتاق آموزش و ورزشگاه خواهد بود محدود به حداکثر پنج نفر و قالبهای باید به فاصله حداقل 10 فوت از هم جدا. درب باید باز گذاشته شود.

مواد غذایی محدود شده است به فرد آماده وعده های غذایی و به صورت جداگانه پیچیده ظروف و 10 پا از فاصله لازم است در حالی که غذا خوردن.

کارکنان به استفاده مناسب از تجهیزات حفاظت شخصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>