لیگ بازیکنان را تصویب کرده اند جدید توافق دسته جمعی هموار کردن راه برای لیگ برای بازگشت به بازی.

MLS بازیکنان ارتباط تایید رای در CBA که اجرا خواهد شد یک سال اضافی از طریق 2025 فصل است. دو طرف توافق در یک توافق در ماه فوریه که رفت و از طریق 2024 بود اما هرگز به تصویب رساند.

تشکیلات خودگردان فلسطینی را ارائه نمی دهد, جزییات جدید CBA. MLS کمیسر دان گاربر برنامه ریزی شده بود به صحبت می کنند و بعد از چهارشنبه.

این بازیکن شد و بنا به گزارش ها در مواجهه با تحریم پس از دو طرف در بر داشت خود را در یک بن بست بیش از امتیازات اما موفق به رسیدن به یک توافق است.

“من افتخار می کنم بازیکنان ما ایم” مینه سوتا, ایالات هافبک اتان Finlay عضو MLSP اجرایی هیئت مدیره. “ما در ایالات هنگامی که مواجه با بزرگترین تهدید برای ما فرصت های شغلی. در حال حاضر اجازه دهید همان به اتحاد علیه نژادپرستی و بی عدالتی برای همه انسان ها است.”

این MLSPA گفت: رای “نهایی یک طرح برای از سرگیری 2020 فصل فراهم می کند و بازیکنان با اطمینان برای ماه های آینده. این اجازه می دهد تا اعضای ما به جلو حرکت می کند و همچنان به رقابت در بازی آنها را دوست دارم.

“اما ما می دانیم که ما همه در حال حرکت رو به جلو به عنوان بازیکن به عنوان طرفداران به عنوان جوامع به عنوان یک جهان به آینده ای که به نظر می رسد بسیار متفاوت از یکی از ما پیش بینی چند ماه پیش. مشکلات وجود دارد ما به صورت جمعی هستند که هر دو فوری تر و مهم تر از رقابت در این زمینه است. ما عزادار هستیم تغذیه ما انتظار تغییر و انتظار ما عمل است.

آموزش داوطلبانه

“این تغییر نمی خواهد در این زمینه آمده است اما آن را تا حدودی از طریق زور و عزم و اراده از همه کسانی که به دنبال عدالت و برابری. ما امیدواریم که بازگشت ما به میدان خواهد اجازه می دهد تا طرفداران یک لحظه آزادی و یک ظاهر عادی.

“ما متعهد به عنوان یک گروه برای انجام تمام است که ما می تواند هر دو به عنوان رهبران در ورزش ما به عنوان به خوبی به عنوان رهبران در جوامع ما — برای کمک به حمل ما کشور ما و جوامع ما در لیگ و ورزش ما رو به جلو است.”

بازیکنان از تورنتو FC, مونترال, تاثیر, ونکوور وایت کپس و دیگر بازارهای قلم آموزش دو روز گذشته که دو طرف باقی مانده است در تضاد است. TFC بازیکنان هم قطار صبح روز چهارشنبه.

در حالی که جلسات آموزشی در نظر گرفته داوطلبانه بازیکنان تا به حال شده است به طور معمول در نظر گرفتن بخشی قبل از دوشنبه.

MLS فصل شده است در خود نگه دارد از مارس 12 با توجه به جهانی همه گیر.

یکشنبه شب با بازیکنان ارتباط خود را اعلام کرد عضویت حال تصویب یک بسته برای سال 2020 فصل بازیکن از جمله کاهش حقوق و دستمزد و امتیازات اضافی. آن را ارائه نمی دهد اگر چه جزئیات این پیشنهاد شامل شرکت در یک تابستان مسابقات در اورلاندو است.

لیگ کاهش یافته اما گزارش ها به زودی پدید آمده است که آن را می خواستم امتیازات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net