MLS نشان می دهد 26 امتیاز مثبت COVID-19 آزمون قبل از جام جهانی به سبک مسابقات

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

با کمی بیش از یک هفته باقی مانده قبل از آن را برمی گرداند به عمل MLS یکشنبه اعلام کرد که لیگ 26 مثبت COVID-19 آزمون از 668 گرفته شده در میان بازیکنان و کادر.

وجود 24 مثبت آزمایشات قبل از تیم رفتن به ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در نزدیکی اورلاندو فلوریدا., برای MLS برگشت مسابقات را با دو مثبت یک بار تیم آغاز شده و پس از رسیدن به جام جهانی به سبک مسابقات است.

آزمون آغاز شد و در میان بازیکنان و کادر زمانی که تیم بازگشت و به آموزش کامل در 4 ژوئن. اعداد برابر با 2.7 درصد مثبت نرخ نسبت به 5.3 درصد رای برای بازیکنان NBA پیش از آن در لیگ بازگشت در اواخر ماه جولای.

دو نتایج مثبت در اورلاندو بودند از 329 آزمون میان پنج تیم در شهرستان تا کنون: Columbus Crew, FC Dallas, مینه سوتا, ایالات, اورلاندو, شهرستان SC و زلزله سن خوزه. هیچ یک از بازیکنان یا کارکنان که تست مثبت شناخته شدند.

سازمان دیده بان | جزئیات MLS’ از سرگیری طرح:

تمام 26 تیم را در یک تورنمنت برگزار می شود ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در والت دیزنی جهانی توچال در منطقه اورلاندو آغاز ژوئیه 8. 1:37

کسی که تست مثبت خواهد شد نقل مکان کرد به یک هتل جداسازی منطقه برای دریافت مراقبت های پزشکی و آزمایش پیگیری تا دریافت یک برسد.

MLS هیچ برنامه ای که هنوز به لغو یا به تعویق انداختن این مسابقات که برگزار خواهد شد در میان 26 تیم در لیگ. گروه بازی خواهد شد و پس از مرحله حذفی.

این مسابقات تنظیم شده است به پا زدن کردن جولای 8, با اورلاندو شهر رو به گسترش بین میامی FC. مرحله نیمه نهایی برگزار خواهد شد Aug. 5-6 پس از نهایی on Aug. 11.

هر MLS تیم بازی کرده بود فقط دو بازی که در این فصل بود به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>