MLS اجازه می دهد تا داوطلبانه فردی بازیکن تمرینات تحت دستورالعمل های دقیق

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

لیگ برتر فوتبال است و کاهش آن آموزش محدودیت اجازه باشگاه خود را به استفاده از زمینه های عملی, اما فقط برای تمرینات فردی و تحت قوانین سختگیرانه.

تیم آموزش امکانات بسته شده اند و دیگر برای تایید نوتوانی پس از لیگ برتر به حالت تعلیق در بازی مارس 12 با توجه به جهانی همه گیر.

در دادن چراغ سبز جمعه به تمرینات فردی لیگ گفت: آنها خواهد بود داوطلبانه خواهد بود و باید برای دیدار با بهداشت عمومی محلی رسمی و یا سیاست های دولت.

لیگ نیز تحمیل یک لیست از الزامات مورد نیاز از جمله بازیکنان تکمیل “غربالگری ارزیابی نظرسنجی” قبل از هر ورود و متوسط چک به محض ورود در تاسیسات.

دستورالعمل ها را به دنبال داشته باشد

بازیکنان را مجبور به پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی از پارکینگ به آموزش درست و برگشت. کارکنان نیز به پوشیدن “مناسب تجهیزات حفاظت فردی” در طول آموزش در حالی که حفظ حداقل فاصله 10 فوت (3.1 متر) از بازیکنان در تمام زمانها.

بازیکنان و کارکنان را برای رسیدن و ترک در مبهوت بار با تعیین فضاهای پارکینگ برای حفظ حداکثر فاصله بین وسایل نقلیه.

زمینه را می توان به تقسیم حداکثر چهار ربع در هر زمینه است. تنها یک بازیکن در هر ربع مجاز است بدون تجهیزات به اشتراک گذاری و یا بازی (عبور تیراندازی) بین بازیکنان است.

تیم هنوز کار به انجام آن را به اتفاق می افتد. آنها را به آمده تا با یک طرح که ارضا هم مقامات محلی و لیگ.

‘این یک چیز خوب است’

“ما در حال کار بر روی آن” گفت تورنتو FC مربی گرگ Vanney. “این یک چیز خوب است.”

Vanney می گوید او و کارکنان مربیگری خود نمی تواند به طور مستقیم درگیر در تمرینات که جزئیات را به احتمال زیاد خواهد بود ارسال پیامک به بازیکنان شب قبل از. مربیان خواهد نظارت بر جلسات و اطمینان از قوانین به دنبال دارد.

“از آن نوع را می دهد بچه ها یک بیت از یک فضای امن را برای خود آماده کار” گفت: Vanney. “آنها در واقع امن انجام آن وجود دارد از آنها در هر نقطه دیگری است.

تورنتو FC سر مربی گرگ Vanney صحبت می کند به رسانه ها در طول یک پایان فصل در دسترس بودن در 2019. پس از لیگ برتر فوتبال کاسته آموزش فردی محدودیت در جمعه Vanney گفت: این اجازه می دهد تا یک “فضای امن” برای بازیکنان برای آماده شدن برای بازگشت به عمل است. (کریس جوان/کانادا مطبوعات)

“در بسیاری از پرتال تخصصی اولی که ما را مجبور به پرش از طریق مطمئن شوید که است که می تواند اتفاق می افتد, اتفاق می افتد و با خیال راحت. اما من حس می کنم برای همه حداقل در باشگاه یک گام نسبت به برگشت بر روی زمینه. ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از مراحل است که باید انجام شود قبل از ما در واقع بازی اما این اولین بار است که یک.

“و آنها را قادر به انجام این کار, آن می تواند در کوتاه کردن هر چه پیش فصل فاز ممکن است که ما پیدا کردن یک روز امیدوارم به زودی که ما می آیند.”

یک لیگ توقف در گروه های کوچک و کامل آموزش تیم باقی مانده در محل از طریق مه 15.

لیگ تمدید تعلیق آن از بازی به حداقل 8 ژوئن. آن را در ابتدا اعلام کرد 30 روز تعلیق از بازی در مارس 12 — دو هفته را در فصل به طور منظم.

لیگ کاوش در گزینه های برنامه ریزی

یک هفته بعد با استناد به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل های آن توسعه یافته آن فصل وقفه با هدف بازگشت به تاریخ مارس 10. بود که پس از آن تحت فشار قرار دادند پشت به ماه ژوئن است.

لیگ می گوید که در ادامه به بررسی گزینه های برنامه ریزی برای اتصالات در کل فصل از جمله هل دادن به عقب MLS Cup “را در ماه دسامبر و یا بعد از آن.” در این سال MLS Cup برنامه ریزی شده بود Nov 7.

لیگ نیز در بحث و گفتگو با بازیکنان خود را در مورد دستمزد با توجه به تاثیر مالی خاموش شدن در لیگ.

MLS گفت: تنظیم تمرینات فردی اجازه می دهد تا باشگاه “به ارائه یک محیط کنترل شده است که تضمین پایبندی به پروتکل های ایمنی و اجتماعی فاصله اقدامات برای بازیکنان و کادر.”

فرد بازیکن تمرین پروتکل اجازه نمی دهد دسترسی به تمام امکانات باشگاه با قفل-اتاق و برخی مناطق دیگر هنوز خارج از محدوده. تیم ورزشگاه و آموزش اتاق هنوز هم ممکن است تنها توان توسط بازیکنان دریافت پس از عمل و درمان توانبخشی به عنوان کارگردان این باشگاه افسر ارشد پزشکی.

تیم باید به لیگ برنامه های خود را برای تسهیل تمرینات فردی. که باید شامل محدود کردن دسترسی به ضروری کارکنان و همچنین به عنوان مایع و ضد عفونی برنامه (از جمله توپ و مخروط اهداف).

تمام برنامه ها باید مورد بررسی و تایید شده توسط باشگاه کارکنان پزشکی و محلی متخصص بیماری های عفونی قبل از ارسال به لیگ.

ICYMI | TFC می شود برای اولین بار در کانادا باشگاه به افراشتن MLS Cup:

پس از از دست دادن در سال گذشته MLS Cup final به سیاتل 5-4 در ضربات پنالتی تورنتو avenged خود را شکست 2-0 پیروزی بیش از سیاتل در مسابقات قهرمانی مسابقه برگشت 1:56

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>