مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است “بسیار متمرکز” در کار با متحده به دقت بازگشایی اقتصاد و آوردن آن به قبل از coronavirus سطح اقتصادی وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز یکشنبه گفت.

“رئیس جمهور می خواهد به کار در ایالات متحده با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد, بنابراین ما می توانید با خیال راحت مردم را به بازگشت به کار” Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

دولت با نظارت بر بازگشایی اقتصاد “به دقت” دولت با دولت Mnuchin گفت: برای کمک به “کارگران آمریکایی اعتماد به نفس به بازگشایی در یک دقیق و سنجیده در راه است.”

ظاهر می شود بعد در CBS “چهره ملت” کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett تکرار Mnuchin خط در بازگشایی اقتصاد است.

“ما در حال تماشای از نزدیک چه اتفاقی می افتد به آن کشورها دریافت اقتصاد خود را تا نسبتا به سرعت,” او گفت:. “آیا باز از دولت منجر به شیوع جدید این بیماری؟”

فردا میزبان Chris Wallace اشاره کرد که نرخ بیکاری است که به سرعت نزدیک شدن به رکود بزرگ-عصر سطوح. نرخ بیکاری رسمی آمار 14.7 درصد در ماه آوریل یک علامت است که شامل نمی شود, میلیون نفر از کارگران که در جستجوی شغل یا “بیکار.”

“اینها تعداد زیادی از آنجا که اقتصاد خوب بود و نه این تعداد زیادی از آنجا که ما تعطیل اقتصاد” Mnuchin گفت: استدلال بالا بودن نرخ بیکاری یک نتیجه مستقیم از coronavirus بیماری همه گیر.

این حزبی دفتر بودجه کنگره پیش بینی کرده است 9.5 درصد نرخ بیکاری در پایان سال 2021. اما Mnuchin استدلال خود را شماره نیست “گلگون” — و نه او پیش بینی کرد این گزارش اعداد “احتمالا” رفتن به بدتر قبل از دریافت آنها بهتر است.

“شما در حال رفتن به بسیار بد سه ماهه دوم و پس از آن من فکر می کنم شما در حال رفتن به یک جستن به عقب از پایین نظر” او گفت:.

آمریکا را “بهتر از سه ماهه سوم سال,” او گفت:. “ما باید بهتر از سه ماهه چهارم و سال آینده است برای رفتن به یک سال بزرگ.”

در ضمن Mnuchin گفت: دولت هنوز هل دادن مالیات بر حقوق و دستمزد در کنگره بعدی بسته محرک اقتصادی که اجازه می دهد کارگران را به خانه بیشتر از حقوق خود را.

از آن خواهد شد “یکی از اجزای” او پیش بینی کرد.

هنوز هم نه همه جمهوری خواهان مجلس سنا را در آغوش تقاضا با برخی از این استدلال این امر تاثیر امنیت اجتماعی است و این امر هیچ چیز برای میلیون ها نفر از مردم آمریکا بیکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر