Mnuchin خواستار نخبگان K-12 مدرسه به بازگشت فدرال وام های نجات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin خواستار نخبگان K-12 مدرسه خصوصی برای بازگشت وام دریافت کردند تحت اضطراری وام کسب و کار کوچک برنامه در میان گزارش هایی که در مدارس با حضور کودکان خود رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پسر پول دریافت کرده اند.

“در آن آمده است به ما توجه است که برخی از مدارس خصوصی با مهم اوقاف گرفته اند #PPP وام” Mnuchin گفت: در یک صدای جیر جیر جمعه با اشاره به چک حفاظت از برنامه. “آنها باید آنها را به بازگشت.”

برنت وود مدرسه در غرب لس آنجلس که در آن Mnuchin کودکان, دانش آموزان گفت: پدر و مادر است که آن را به حال امن وام دولت تحت برنامه لس آنجلس تایمز در گزارش روز پنج شنبه. مدرسه به این روزنامه گفت: آن نیاز به وام برای کمک به نشانی پتانسیل کاهش قیمت در ثبت نام و دادن خیریه در میان هزینه های دیگر.

“وزیر هیچ دانش اگر مدرسه گرفته است از یک PPP وام گفت:” مونیکا کراولی دستیار وزیر خزانه داری در امور عمومی در بیانیه ای. او افزود که Mnuchin دیدم گزارش در مطبوعات “که در مدارس خصوصی با اوقاف گرفته اند این وام و او فکر نمی کند که آن را مناسب است.”

سنت اندرو اسقفی مدرسه در پوتوماک, Md., جایی که بارون مغلوب ساختن پیشی جستن به مدرسه می رود نیز در میان نخبگان مدارس است که با دریافت وام های فدرال با توجه به گزارش نیویورک تایمز. کاخ سفید کاهش یافته است به نظر.

سیدول دوستان مدرسه ای در واشنگتن, آلما مادر از دختر سابق رئیس جمهور باراک اوباما و بیل کلینتون نیز دریافت پول از طریق وام برنامه با توجه به بار.

Mnuchin تماس برای نخبگان خصوصی K-12 مدرسه به بازگشت وام های فدرال بودجه است آخرین قسمت از واکنش به ثروتمند مدارس دریافت کمک های دولت تحت محرک قانون کنگره به تصویب رسید و مغلوب ساختن پیشی جستن امضا شده در ماه مارس است.

برخی از داد و ستد عمومی شرکت ها از جمله رستوران های زنجیره ای Shake Shack و Potbelly را زیر آتش برای گرفتن وام های کوچک کسب و کار برنامه. هر دو از این شرکت ها و دیگران پس از توافق برای بازگشت به پول است.

ثروتمند دانشگاهها از جمله دانشگاه هاروارد و پرینستون ییل و استنفورد اختصاص داده شد میلیون ها دلار از بودجه محرک تحت مراقبت در عمل آموزش عالی مفاد اما ضبط این پول پس از فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و برخی از نمایندگان کنگره خواهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>