میانه های بستن صفوف اطراف بایدن در آستانه سه شنبه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

متوسط و استقرار دموکرات ها به سرعت در حال coalescing در اطراف جو بایدن پیش از سه شنبه با یورش تاییدیه از معاون سابق رئیس جمهور که هواداران در حال شرط بندی ایجاد خواهد شد دو فرد مسابقه بین او و برنی ساندرز.

Ctq آخرین در یک لیست طولانی به پشت بایدن. مینه سوتا سناتور گفت: کارکنان امروز او حذف از مسابقه خواهد بود و حمایت او.

بایدن انتخاباتی تایید کرد که Klobuchar به او ملحق خواهد شد در یک رویداد در دالاس دوشنبه شب. او تصمیم یک روز پس از خروج از پیت Buttigieg که کمک به تحکیم بیشتر حمایت بایدن در اطراف. مشاوران به Buttigieg باید گفت که او در حال برنامه ریزی برای حمایت بایدن به عنوان به خوبی.

فراتر از آن است که فشار در حال رشد بوده است در پشت صحنه برای میلیاردر مایک بلومبرگ به رها کردن از هفته گذشته زمانی که نظر سنجی شروع به نشان دادن بایدن حال گسترده تر سرب خود را در کارولینای جنوبی است.

با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل بلومبرگ هنوز به کتاب تبلیغات تلویزیون پس از سه شنبه.

یک منبع با آگاهی از این گفتگو گفت: مذاکرات رخ داده در سطح کارکنان بین بایدن و بلومبرگ مبارزات از هفته گذشته. یک منبع جداگانه گفت: در سطح بالا اهدا شده بودند را متقاعد به عقب نگه بایدن زیر ویرانگر و زیان در آیووا و نیوهمپشایر آغاز شده بود عقب هل دادن گفتن ایسنا اعضای تیم آنها به احتمال زیاد به تغییر به عقب به بایدن.

بایدن مشاور ارشد آنیتا دان گفت: سیاسی در روز دوشنبه که مبارزات انتخاباتی نمی کنم آن را در یک موقعیت برای گفتن نامزدهای دیگر چه باید بکنید.

او افزود: “با توجه به اعلام هدف به این مسابقه بود که به نامزد حزب دموکرات است که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و نه حرکت حزب بیش از حد به سمت چپ به نظر می رسد مانند انتخاب بسیار روشن است بین دو نامزد” دان گفت. “[عصر ایران] یک مرد ساخته شده است که ساخته شده و ثروت خود را در متریک و واضح است کسی که قاضی می تواند معیارهای خود را.”

بایدن فوق العاده PAC اعلام کرده آشکار است که بلومبرگ نامزدی است که افزایش Sanders.

“بلومبرگ است 500 میلیون دلار در تبلیغات است که اساسا در خدمت به عنوان برنی ساندرز فوق العاده PAC تقسیم سهم بزرگی از رای دهندگان دموکرات که نمی شناسایی در سوپر لیبرال لین حزب” یادداشتی از متحد کردن کشور pro-بایدن PAC متحده است. “کل استدلال برای وجود جو بایدن سکندری — و پس از چهار متحده آمریکا جو بایدن دریافت کرده رای بیشتر از هر کسی. شهردار بلومبرگ باید تصمیم بگیرید که به زودی اگر او می خواهد به همین دلیل برنی ساندرز است که نامزد حزب است.”

به عنوان بلومبرگ آماده به خبرنگاران در روز دوشنبه مشاور گفت که او در نظر گرفته شده به آنها بگویید که “او رو به رای دهندگان برای اولین بار فردا و به دنبال به جلو به آن است.”

کمک های مالی به طور ناگهانی ریختن به بایدن را در بسته های پول در مبارزات انتخاباتی. یک کمپین گفت: او 10 میلیون دلار در دو روز گذشته و انتظار می رود gusher به ادامه رفتن به سه شنبه. که جدا از آنچه بایدن فوق العاده PAC گرفته شده است در پس خود قاطع کارولینای جنوبی پیروزی.

این همه نشان دهنده یک تغییر کیفی برای بایدن که تا به حال تمام شده است اما شمارش از دو هفته پیش. با وجود بایدن دوم-محل نمایش در نوادا خود را جمع آوری کمک مالی کند بود و او فاقد زیرساخت های کلیدی در سه شنبه متحده است. اما بایدن تبدیل چهره با عملکرد خود در کارولینای جنوبی که در آن او نشان داد قریب به اتفاق مردم آمریکا پشتیبانی می کند.

سابق رهبر اکثریت سنا هری رید که همچنین دارای یک رابطه نزدیک با الیزابت وارن و بهداشت ، Tammy Duckworth ایلینوی نیز پشت بایدن روز دوشنبه.

“این باران تاییدیه در حال حاضر از هر گوشه ای از کشور به طوری که آن را مانند نوشیدن از یک firehose ما بررسی صلاحیت دستگاه است که با داشتن یک زمان دشوار نگه داشتن” یک بایدن مشاور سیاسی گفت.

ساندرز که جوش در کالیفرنیا همچنان به رهبری سنجی کلی سه شنبه نماینده شمارش و جذب انبوهی از هواداران در تظاهرات در دولت است.

و هنوز هم در مخلوط وارن که به تازگی اعلام کرد که او در مبارزات انتخاباتی مطرح شده 29 میلیون در ماه فوریه به تنهایی. وارن همچنین دارای یک جداگانه super PAC که صرف به شدت در سه شنبه متحده است. یادداشتی از مدیر کمپین گفت که او انتظار می رود نماینده مسافت در روز سه شنبه.

Buttigieg حمایت از بایدن است به احتمال زیاد به زودی می آیند.

“من انتظار او را به حمایت جو بایدن. هنگامی که? من نمی دانم. اما او می خواهد آن را به حساب” گفت: Sean شاو Buttigieg بالا آفریقایی-آمریکایی کمپین جانشین سابق نماینده دولت از تمپا, فلوریدا زد برای دولت و دادستان کل در سال 2018 است.

“جو بایدن نیاز به نشان می دهد او می تواند نامزدی برنده با برنده شدن در کارولینای جنوبی و او برنده بزرگ” شاو گفت. “پیت می خواهد برای جلوگیری از برنی ساندرز. این نیست که در مورد او. آن را در مورد آینده کشور ما و نامزدی.”

مارک Caputo, کریستوفر Cadelago و مایا پادشاه کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>