مونکتون آتش ادعا می کند زندگی زن در 50s

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به مونکتون آتش نشانی می گوید یک زن در 50s مرده است به عنوان یک نتیجه از صبح زود در آتش سوزی خانه در نزدیکی Salisbury جاده ها است.

آتش نشانان اعزام شدند به خانه نانسی خیابان در سرما و املاک در 4:04 صبح روز شنبه گفت: جوخه رئیس چارلی Melanson. خانه بود “به طور کامل درگیر” با آتش زمانی که آنها وارد شدند.

RCMP officers and Moncton fire investigators attend the scene of a fatal fire at a mobile home on Nancy Street in Moncton Saturday morning.
افسران RCMP و مونکتون آتش محققان حضور در صحنه مرگبار آتش سوزی در یک خانه تلفن همراه در نانسی خیابان در مونکتون صبح روز شنبه. Callum اسمیت / اخبار جهانی

فرد دیگر در خانه یک مرد ساخته شده آن را Melanson گفت: اما بود به بیمارستان منتقل می شود برای درمان “جزئی سوختگی و استنشاق دود.”

“من از خواب بیدار شدم به غم صبح می گوید:” همسایه اموزش بورژوا. “شعله های آتش عکسبرداری از آسمان در مورد من فرض کنید 20 یا 30 پا در هوا … مردم hollering.”

ادامه مطلب: پاسخ اضطراری’ تغییر شغل در صورت بیماری همه گیر کوروناویروس

بورژوا می گوید: او دوستان با مردی که فرار از آتش برای حدود 12 سال است. اما همسایگان بگویید اخبار جهانی را نیز از دست داده و مادرش, ساعت قبل, در یک نامربوط تصادف.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این بود که مادر خود را که در اینجا زندگی می کردند می گوید:” مارجوری Aubé. “مادر او کشته شدم شب قبل در یک تصادف. … این واقعا غم انگیز است.”

“[مادرش] بیمار بود به طوری که او نگران خود را به طوری که آنها با او در آنجا ماند و من را سرزنش نیست او دوست داشت مادرش می گوید:” بورژوا. “این وحشتناک است. منظورم این است که شما از دست دادن مادر خود و همسر خود را همه در همان روز؟”

یک RCMP سخنگو می گوید: به زور نمی توان شناسایی یک تصادف قربانی. پلیس هم گزارش یک خودرو تصادف ماشین در حدود 7 p. m. در Rte. 465 در Beersville N. B. شنبه و گفت: 69 ساله مونکتون زن درگذشت.

“آن را غم انگیز” بورژوا می گوید. “این واقعا یک روز غم انگیز در اینجا در خیابان های ما.”

ادامه مطلب: RCMP می گویند دو نفر مرده پس از جدا تصادفات جاده در نیوبرانزویک

“آن را تکان داد تا همه است که آنها را می دانستند,” او می گوید. “من فقط دعا می کنم در حال حاضر که مردم دلسوز نسبت به او و کمک به او را چرا که او به آن نیاز دارید.”

“آنها مردم زیبا” بورژوا می گوید.

Ruth Bourgeois, a neighbour, says knowing about the fire and separate car crash makes for an extremely difficult time for the community and says people need to support the man.
اموزش بورژوا همسایه می گوید دانستن در مورد آتش و جداگانه تصادف باعث می شود برای یک زمان بسیار دشوار برای جامعه و می گوید مردم باید برای حمایت از انسان است. Callum اسمیت / اخبار جهانی

آتش نشانان مانع از این آتش سوزی از گسترش به همسایه خانه اگر چه حداقل یکی در زمان آسیب حرارتی.

هیچ کلمه ای وجود دارد که چگونه این مرد در حال انجام است.

علت آتش سوزی همچنان تحت بررسی است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>