این مقاله بخشی از گزارش ویژه اروپا را (پول) ،

لندن — پول حواله و ارز مغازه ها که نقطه اکثر انگلیسی, بالا خیابان نیروی حیاتی از جوامع مهاجر که ارسال بودجه خانه. اما در لندن هستند و نقش کلیدی را در باطل تجارت مواد مخدر و سوخت افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز.

تغییرات گسترده به انگلستان قوانین و مقررات بانکی در سال های اخیر تحت فشار قرار دادند بیشترین پول های کثیف در خارج از رسمی سیستم مالی. به عنوان بانک توسعه دقیق فرآیندهای جدید به منظور بررسی بودجه, پول launderers و جنایتکاران تبدیل شده است در جای دیگر به سپرده و حرکت سود خود را: رو به رشد صنعت کلبه از حواله و ارز مغازه های شناخته شده به عنوان پول خدمات کسب و کار و یا موسسات خدمات مالی.

در انگلیس در این مغازه ها “به ندرت از آنها بخواهید برای اثبات آدرس و منبع مالی” با توجه به پول شویی مشاور کار کرده است که به عنوان یک افسر پلیس برای 30 سال از جمله از 10 سال بر روی جنبه های مختلف مالی و جنایت و جرایم سازمان یافته است.

عدم هماهنگی حتی در میان اعضای بزرگ انتقال پول در شبکه های مانند وسترن یونیون و یا MoneyGram همچنین اجازه می دهد تا مجرمان را به چند کوچکتر نقل و انتقالات به همان مقصد کشف نشده بازنشسته افسر گفت.

این یک راه گریز است که به شدت مورد سوء استفاده قرار گیرد لندن خشونت باندهای مواد مخدر اجازه می دهد آنها را به سطح شیب دار تا فعالیت های خود را و منجر به نمایی افزایش جرم و جنایت با توجه به متعدد خودی با آگاهی از این وضعیت است.

لندن دیدم 10 سال در اوج قتل در سال 2018 با 132 گزارش مرگ و میر اکثریت بودند که باند-مرتبط است. در نه ماه اول سال 2019 در شهر دیدم 90 قتل و یک سوم از تمام ثبت چاقو جرم و جرائم در انگلستان و ولز با میانگین 42 چاقو حمله در هر روز برای کل سال.

وجود دارد یک لینک مستقیم بین موج جرم و جنایت که پیشی گیرد و لندن و رشد تعداد موسسات خدمات مالی ازدحام شهر و خیابان های خرید ، این شهرستان دارای 9,000 این مغازه ها با توجه به آخرین داده اما پلیس و صنعت نمایندگان می گویند تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر از آنجا که بسیاری از عمل بدون ثبت نام.

“وجود شواهد روشن برای حمایت از این ادعا که موسسات خدمات مالی نقش قابل توجهی در افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز باند مربوط به جرایم مرتبط با قاچاق مواد مخدر در لندن” نیک استیونس یک کارآگاه و سر از ملاقات نیروی پلیس را به جرم و جنایت سازمان یافته و تقسیم و گفت: در یک سخنرانی در کمبریج جرایم اقتصادی سمپوزیوم سال گذشته است.

یکی پول سرویس فروشگاه در لندن بسته توسط پلیس در سال 2019 laundered £310 میلیون بیش از یک سال دوره با استفاده از بودجه برای تهیه فله کوکائین است. حدود £900 میلیون ارزش کوکائین نیز مصادره شده از دیگر موسسات مرتبط با تحقیقات در نه ماه اول سال 2019. با توجه به استیونس “افراد اصلی متصل شدند به تعدادی از تیراندازی در لندن است.”

به عنوان بخش رشد می کند و پلیس و فعالان هشدار داده است که مقامات مالی’ شکست به درستی اجرا درآوردن مقررات حاکم بر معاملات این خطرات ایجاد یک گلوله برفی اثر شتاب نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز و پول شویی.

وجود دارد هیچ چیز در مورد Queensway یک خیابان شلوغ در غرب لندن Bayswater به آن را نشان می دهد یکی از نقاط مهم برای انگلستان پول شویی میباشد.

در هر روز داده می شود — قبل از coronavirus مستند زمین زندگی به توقف مردم از همه نژادها و طبقات اجتماعی خواهد راش در داخل و خارج از ایستگاه لوله جمعیت به مغازه ها و رستوران های فست فود و بارها چت با دوستان و خواندن روزنامه و حرکت را از طریق تلفن های خود را به عنوان در هر لندن اصلی جاده.

و در عین حال این خیابان است که به حدود ده پول حواله و ارز مغازه ها — آباد توسط برخی از ترین ترس باندهای در لندن افسران پلیس متروپولیتن گفت: POLITICO.

برخی از این مغازه ها شده اند و به تازگی بازسازی شده و با روشن علائم نئون و براق جدید کف سنگ مرمر. برخی از آنها seedier تر و مختصر و مفید بداهه اصطبل زیر راه پله و یا در گوشه ای از مغازه های فروش نوشیدنی و سیگار و مواد غذایی فرآوری شده. چند زحمت به تبلیغ نرخ های خود را برای ارسال پول به خارج از کشور و یا تبادل ارز خارجی. مشتریان خود را در حال, در بیشتر قسمت ها به طور منظم.

در ماه آوریل دولت طبقه بندی شده این کسب و کار به عنوان خدمات ضروری اجازه می دهد آنها را به باز بماند طریق coronavirus مستند. اما برای اعضای باند در لندن آنها به مدت طولانی ضروری است.

“دار و دستههای زنده ماندن تنها در پول از مواد مخدر” گفت: پل Hannaford یک اصلاح عضو باند از لندن که در حال حاضر صحبت می کند در مدارس در مورد خطرات ناشی از جرایم سازمان یافته است. دسترسی به یک سیستم است که اجازه می دهد تا آنها را به احتیاط مدیریت سود خود را نگه می دارد چرخ چرخش.

این سود می تواند قابل توجه باشد. با توجه به Hannaford یک معتاد به طور معمول در حدود 100 پوند مواد مخدر در یک روز, که بدان معنی است که به طور متوسط به اندازه لندن باند می توانید بازده حدود £200,000 یک ماه.

حتی پس از “رولکس ساعت, حلقه الماس گران قیمت لباس طراح فلش اتومبیل” وجود خواهد داشت “جعبه پر از پول دروغ گفتن در اطراف آپارتمان در لندن” Hannaford گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

این است که در آن انتقال پول از مغازه ها در می آیند. “آنها ارسال آن به خارج از کشور از طریق اتحادیه های غربی گفت:” Hannaford تایید آنچه که افسران پلیس صاحبان کسب و کار و دیگر کارشناسان سیاسی گفت. پول در برخی موارد اجرا از طریق جبهه های مختلف شرکت ها در پایین-نظارت قضایی در خارج از کشور و سپس سیمی بازگشت به انگلستان به عنوان پاک درآمد از ظاهرا مشروع فعالیت است.

اگر چه اکثر پول مغازه ها در چارچوب قانون عمل با توجه به افسر استیونس, بخش تبدیل شده است “یک خطر روشن روشن آسیب پذیری.”

تعدادی از موسسات خدمات مالی به نوبه خود چشم به قوانین و مقررات است که نیاز به آنها را برای حفظ سوابق دقیق از معاملات اغلب تحت فشار از اعضای باند گفت: افسر بازنشسته. “زمانی که شما در این آدرس تعدادی از مشتریان کم است اما وجود دارد مبالغ هنگفتی از طریق عبور.”

این موسسات خدمات مالی که ساخت پرونده و یا موفق به نگه داشتن آنها را به طور کامل به کمک “جنایتکاران به شستن مبالغ زیادی کیفری نقدی مرتبط عمدتا به قاچاق مواد مخدر بلکه به تقلب و قاچاق انسان” گفت: استیون.

به عنوان تعدادی از باندهای برجسته در سال های اخیر واگذار اصطلاح کد پستی رقابت به خاطر به دنبال سود آنها شروع به عمل “تقریبا مانند حق رای دادن مثل مک دونالد یا Benetton,” با توجه به گزارش به فعالیت های خود را توسط اندرو Whittaker استادیار در دانشگاه لندن جنوبی بانک.

این ساخته شده است که آنها را حتی بیشتر متکی به پول مغازه ها که از طریق آنها می توانید انتقال وجه بین اعضا در نقاط مختلف و بدون جلب توجه.

انگلستان ملی جرم و جنایت سازمان تخمین می زند که حداقل 1.5 میلیارد پوند در جنایی درآمد حاصل متمرکز از طریق موسسات خدمات مالی در انگلستان در هر سال, اکثریت از آن در لندن است. در ماه فوریه آن را منتشر کهربا هشدار برای هشدار دادن به ثبت نام پول خدمات کسب و کار است که جدی جرایم سازمان یافته شبکه های به طور خاص هدف قرار دادن بخش برای آن ضعف در تشخیص کثیف پول نقد.

برآورد شده است “بسیار محافظه کار گفت:” استیونس که هشدار داد که تعداد واقعی است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر است.

رشد سریع این پول مغازه ها ساخته شده است که نظارت به طور فزاینده ای دشوار است. اما مقامات به نظر نمی رسد به تماشای به خصوص نزدیک یا با توجه به Whittaker گزارش.

دولت باید به دنبال جلوگیری از باندهای “از طریق اقدامات اقتصادی مانند تحقیقات مالی که شناسایی غیر قانونی وجوه و پول شویی مکانیزم” Whittaker اشاره در گزارش خود.

هنوز چند منابع مستقر هستند به پلیس بخش و یا تلاش برای کشف رفتار مشکوک کارشناسان می گویند. تنظیم کننده و پلیس باید در این زمینه به دنبال “پرچم قرمز” در موسسات خدمات مالی از قبیل عدم نظارت تصویری در محل و یا درهم و برهم سوابق “اما آنها تقریبا هرگز فراموش” گفت: بازنشسته افسر پلیس است.

مسئولیت برای تمیز کردن این بخش نهفته است با سه نهاد که تنها به ندرت با هم کار کنند: اداره مالیات شناخته شده به عنوان اعلیحضرت او درآمد و آداب و رسوم (HMRC); سازمان رفتار مالی (FCA) که نظارت بر اکثر شرکت ها در بخش مالی و پلیس.

اما این تقسیم وظایف به خصوص پس از سال ها از کاهش به بخش عمومی بودجه تمایل به ایجاد سردرگمی و شاهد اجرای MSB مقررات deprioritized در حمایت از “هسته” تکالیف.

“ما شگفت زده در چگونه بسیاری از موسسات خدمات مالی ما حمله مانده اند باز” بینام افسر پلیس گفت:.

چند تن از اعضای پلیس که صحبت سیاسی همچنین پیشنهاد کرد که مقامات مسئول برای نظارت بر انتقال پول در شبکه را انتخاب کرده اند به عمل با یک “نرم لمسی” وقتی که می آید به موسسات خدمات مالی از آنجا که این کسب و کار به طور معمول متعلق به و توسط جوامع مهاجر.

“آنها از ترس اینکه برچسب عنوان نژادپرست” یک کارآگاه گفت: درخواست به ناشناس باقی می ماند. HMRC کاهش یافته است به نظر این اتهام.

بخشی از مشکل این است که — به جز برای بزرگتر, لباس که استخر پول کوچکتر از موسسات خدمات مالی — وجود انگیزه کمی برای تطابق با قوانین و مقررات گفت: یکی MSB کارگردان است که توانسته است پول خدمات کسب و کار در لندن از سال 2004.

سه وقت پول شویی گزارش ماموران با استفاده از نرم افزار تجاری در دسترس خواهد بود قادر به پاک کردن رو به بالا از 1 میلیارد پوند در ماه در معاملات یا 12,500 نقل و انتقالات به طور متوسط £80,000. اما وجود دارد بدون نیاز به استخدام آنها — و برخی از پیدا کردن آن آسان تر است نه به مالک کسب و کار گفت.

کوچکتر لباس نیز باید مشکلات انجام مناسب تصدیق ها در معاملات از آنجا که انگلستان هیچ مرکزی سیستم ID معنی آن است که سخت به نقطه استفاده نادرست از کارت شناسایی و یا قبوض آب و برق استفاده می شود معمولا به عنوان اثبات هویت و آدرس.

برخی از موسسات خدمات مالی شناخته شده است به استفاده از اطلاعات شخصی ارائه شده توسط صادق مشتریان در پردازش جنایی پول بدون آگاهی فرد درگیر تاجر و دو افسر پلیس گفت:.

موسسات خدمات مالی مالک گفت: سیاسی او شده است با نزدیک شدن توسط مردم چه کسی به او مشکوک مایل به شستن پول و با توجه به بزرگتر از اندازه متوسط شرکت خود را به او احساس قدرت به کاهش است. “این وظیفه ما است به گزارش این موارد ما همیشه انجام دهید.”

اما شرکت های کوچکتر از جمله برخی از شرکای خود را بیشتر در معرض تهدید و اجبار و یا وسوسه بسیار مورد نیاز, درآمد, افزایش, او گفت:, و اضافه کرد که اتحادیه های غربی و همچنین MoneyGram را انتخاب کنید به نگه داشتن پول در حال حرکت به جای اینکه به عنوان کامل که ممکن است از آنجا که اکثر منابع مالی در بازار مشروع مبدا.

“اگر آنها یک بار در در حالی که آنها ترجیح می دهند به پرداخت جریمه” موسسات خدمات مالی مدیر گفت.

به منظور به اطراف دقیق تر پول شویی مورد نیاز برخی از موسسات خدمات مالی صاحبان ثبت نام به عنوان مشتریان بزرگ شرکت انتقال — مانند وسترن یونیون و MoneyGram — به جای عوامل مستقل به عنوان دومی را به خود جذب یک سطح عمیق تر از موشکافی مالک کسب و کار گفت.

مسئولیت برای انجام پول شویی چک است که در نهایت در MSB صاحبان حتی زمانی که آنها در حال مشتریان بزرگتر انتقال پول در شبکه های. این شبکه بزرگتر در نظر گرفته نمی به طور مستقیم مقصر اگر کاربران بر روی پلت فرم خود را در جرم و جنایت.

این باعث ایجاد یک منطقه خاکستری که در آن دشوار است برای محققان برای تعیین این که چه کسی مسئول بررسی مشروعیت از نقل و انتقال پول.

حتی زمانی که محققان را کشف شواهدی از تخلف یک موسسه خدمات مالی می تواند آزادانه تا زمانی که صاحب آن است به اعدام محکوم شده در دادگاه که در انگلستان ضعف سیستم قضایی می تواند سال ها طول بکشد — اگر آن را در همه اتفاق می افتد گفت: افسر بازنشسته.

موسسه خدمات مالی صاحبان نیز وظیفه دارند برای ثبت نام با HMRC اگر گردش مالی خود را بیش از 100000 پوند و تا ماه ژانویه این سال اجازه داده شد به تجارت در حالی که برنامه های خود را در روند.

هر دو اتحادیه های غربی و MoneyGram گفت: در پاسخ به پرسش های سیاسی که آنها را قوی کنترل در محل برای شناسایی و جلوگیری از فعالیت های غیر قانونی.

یک سخنگوی اتحادیه های غربی جهانی, نقدی, انتقال, شبکه گفت: شرکت “است بصورتی پایدار و محکم متعهد به جلوگیری از سوء استفاده از خدمات آن” است که آن را آموزش کارکنان و عوامل آن به “شناخت و بی درنگ گزارش فعالیت های مشکوک و یا رفتار.” همچنین سرمایه گذاری در فن آوری “افزایش انطباق” و حفظ “پول بد از سیستم” او گفت:.

هر معامله ای که طول می کشد مکان از طریق MoneyGram دومین بالا خیابان-انتقال شبکه ای در انگلیس “منوط به رعایت کنترل برای شناسایی و جلوگیری از مشکوک به تقلب و یا غیر قانونی معاملات” سخنگوی, گفت:, و اضافه کرد که این شرکت “در میان پایین ترین نرخ کلاهبرداری در صنعت” به لطف “state-of-the-art انطباق برنامه است.”

این شرکت با کارشناسان حقوقی در کارکنان برای انجام تحقیقات مشکوک به پول شویی “برای کمک به اجرای قانون و گرفتن پول launderers مواد مخدر و قاچاقچیان و جنایتکاران دیگر” با همکاری مقامات ملی او اضافه شده است.

هر دو شرکت که با هم تسلط بر پرداخت بخش در سطح جهان پرداخت میلیون جریمه در اروپا و آمریکا — هر چند نه در انگلستان — برای شکست در پول شویی کنترل و قول داده اند که برای بیشتر سفت استانداردهای خود را.

لندن نگران کننده آمار جرم و جنایت افزایش یافته و فشار بر دولت است که آغاز شده و به مراحل آزمایشی برای مقابله با این مسئله است.

یک عملیات مشترک در سال گذشته بین FCA, HMRC و پلیس در برابر موسسات خدمات مالی به اتهام نقض مقررات است “ساخته شده تفاوت در محلی مواد مخدر در بازار گفت:” کارآگاه.

انگلستان سالانه گزارش به پول شویی و تامین مالی تروریسم — مجموعه ای منتشر می شود در ماه اکتبر ارائه خواهد شد یک پایه و اساس برای خزانه داری برای ارزیابی “آیا تغییرات قانونی ملزم به کاهش [آن دسته از] خطرات” یک سخنگوی دولت گفت. دولت نظارت “پول شویی و تامین مالی تروریسم خطر در ارتباط با پول و کسب و کار خدمات بر اساس مداوم,” سخنگوی اضافه شده است.

سخنران برای FCA این ملاقات و پلیس شهر لندن سالن کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

اگر چه مقامات توقیف چندین موسسات خدمات مالی در طول سال گذشته — Touma یک موسسه خدمات مالی مستقر در غرب لندن برای مثال این بود تعطیل و صاحب آن ضربه با £7.8 میلیون دلار جریمه در ماه سپتامبر — کارشناسان می گویند نادرست عملیات همچنان به رشد آزادانه در جای دیگر در لندن با وجود تناوبی “توسعه” مبارزات.

“تعداد مطلق از موسسات خدمات مالی در لندن مشکوک است” گفت: این کارگاه با اشاره به کم حاشیه سود.

برای آن بخش صنعت را متهم دولت انجام نمی دهد به اندازه کافی. منابع بیشتر باید اختصاص داده شده به اجرای قانون برای مقابله با این موضوع گفت: باب Lyddon رئیس انجمن انگلستان پرداخت نهاد.

خود سازمان به نام برای هدفمند کردن تحقیقات در برابر کج شرکت ها به جای پتو حملات و تبلیغات “مانع” است که بر اعتبار کل بخش.

“وضعیت فعلی است که این گسل از افرادی که در حال حاضر گفت: این یک مشکل بزرگ است,” او اضافه شده است. “ما اعضای ما از بسیاری بدون مجوز و شرکت های ثبت نشده و غیر قانونی است توقف کامل پس چرا آنها در حال بررسی?”

بدون اجرای او گفت: اطاعت از قانون می شود اختیاری است و کسانی که تصمیم به بیشتر, موفق, هل دادن, تمیز, اپراتورهای.

“آن است که در بهره از اعضای ما که بد بازیگران در صنعت ما” Lyddon گفت. “ما فکر می کنیم این قانون باید اعمال شود … شما باید تمام قدرت در حال حاضر رفتن و دستگیری مردم است.”

این مقاله بخشی از سیاسی‘s premium سیاست سرویس: نرم افزار خدمات مالی. از منطقه یورو یک اتحادیه بانکی CMU و بیشتر تخصصی ما روزنامه نگاران شما در حفظ و در بالای موضوعات رانندگی خدمات مالی در دستور کار سیاست. ایمیل [email protected] برای تعریف محاکمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de