Montoyo معتقد است جیز باید عمق برای پر کردن سوراخ در چرخش در حالی که اندرسون بازیابی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

Toronto Blue Jays مدیر چارلی Montoyo می گوید او در حال رفتن به عجله پارچ تعقیب اندرسون به عمل است.

آبی جیز یکشنبه اعلام کرد که اندرسون بود و روز به روز با یک مایل آسیب او رنج می برد در حالی که گرم کردن قبل از آخرین تمرین پنبه حلاجی شده.

اندرسون بود و پیش بینی می شود در تورنتو افتتاح پنج مرد, چرخش, اما Montoyo گفت: در حال حاضر بعید به نظر می رسد.

“شما می دانید که چگونه می رود که با کنار مسائل است. شما رو به مراقب باشید عجله کسی” Montoyo گفت. “بنابراین در حال حاضر من نمی بینم او با شروع فصل اما او پیشرفت بسیار خوبی است.

سازمان دیده بان | تبادل عمق بر روی صفحه نمایش در Jays’ intrasquad بازی:

تیم Grich 6 کوزه هر انداخت 1 زمین باز یافته از هیچ ضربه توپ در مسیر به یک 5-0 پیروزی بر تیم بو در یک جیز آبی’ intrasquad بازی. 0:30

جیز آبی به دست آورد اندرسون در Nov. 4 تجارت با میلواکی در یکی از چندین فصل حرکت می کند به ساحل تا خود را تبادل. اندرسون رفت 8-4 با 4.21 به دست آورده-اجرای متوسط در 32 حضور در فصل گذشته از جمله 27 شروع می شود. او تا به حال 124 strikeouts و مجاز 50 پیاده روی.

آن باقی مانده است دیده می شود که پر کردن در برای پیوستن به ace Hyun-Jin Ryu در بلو جیز شروع چرخش با مت کفاش تنر Roark و ترنت تورنتون در نظر گرفته جلو دونده برای سه نفر از نقاط که 60-بازی شروع فصل تاریخ 24 ژوئیه در خلیج تمپا.

تبادل مربی پیت واکر گفت بالا چشم انداز Nate پیرسون است که در یک نبرد برای شکستن اردوگاه در چرخش است اما Montoyo گفت: گزینه های دیگر در بازی هستند.

“یه چیز خوب در مورد ساخت بسیاری از بچه ها این است که ما باید گزینه های. ما هنوز یک هفته به تصمیم می گیرید که. همه آنها باید یک فرصت است. همه آنها در حال رقابت است و آنها در حال رفتن به یک زن و شوهر شروع می شود قبل از ما شروع این فصل است.

“افتتاحیه همیشه روی میز است. اما ما در حال ساخت به اندازه کافی بچه ها که من نگران هستم که در مورد حق در حال حاضر.”

سازمان دیده بان | دکتر Njoo مورد بحث تدارکات جیز بازی فصل در تورنتو:

دکتر هوارد Njoo, کانادا, معاون رئیس بهداشت عمومی افسر و خود اعتراف جیز فن با خبرنگاران صحبت می کرد در پارلمان هیل در روز سه شنبه. 3:23

در حالی که وجود دارد برخی از سیالیت در جیز بالقوه شروع چرخش نزدیک نقش قفل شده است و با اعتماد کن Giles. شش پا-سه right-hander در حال آمدن است خاموش جامد 2019 فصل است که او را دیدم قرار داده تا 23 صرفه جویی در 24 فرصت در حالی که حمل 1.34 به دست آورده-اجرای متوسط از طریق 53 نوبت کار.

“این فوق العاده است. به عنوان یک مدیر با داشتن نزدیک است که هنگامی که شما منجر شما باید یک فرصت بسیار خوب را به نفع خود است که باعث می شود هر مدیر زندگی بهتر” Montoyo گفت. “من واقعا خوشحال هستم که جایلز در پایان بازی.

Montoyo گفت: بر خلاف فصل گذشته جیز باید این اسلحه را در بسته شدن وظایف هنگامی که جایلز در دسترس نیست. او ذکر شده اخیر خریدهای آنتونی باس و رافائل Dolis و همچنین کانادا اردن رومانو به عنوان نامزد نقطه بسته شدن وظیفه.

Montoyo نیز گفت: 21 ساله shortstop آستین مارتین تنظیم به خوبی به زندگی در عمده-لیگ اردوگاه آموزشی اما موعظه صبر با پنجم-به طور کلی انتخاب در سال 2020 لیگ اصلی بیس بال پیش نویس است.

“او انجام نشده چیزی از کالج فصل بیس بال به پایان رسید, بنابراین ما در حال رفتن به عجله این بچه” Montoyo گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>