برای سال, مونترال, بازیگر اریکا روزنبام می گوید او پناه دادن به یک “راز” او بر این باور او بود به تحمل تنهایی.

اما در پاییز سال 2017 روزنبام کشف کرد که او مبارزه ممکن است به اشتراک گذاشته شده توسط تعدادی از زنان بودند که متهم هالیوود titan Harvey Weinstein از آزار و اذیت جنسی و تجاوز است.

و فقط می خواهم که او می گوید: او رفت و از درد و رنج در سکوت به اینکه بخشی از یک گروه کر از زنان که به کمک تحریک #MeToo جنبش است.

به عنوان 12 منصفه آماده به عمدی Weinstein حقوقی سرنوشت در نیویورک دادگاه سه شنبه روزنبام می گوید که او و همکار او “سکوت شکن” باید متحد با هم به عنوان یک نیروی عدالت است که فراتر از هر حکم در برابر مردی که آنها را گرد هم آورده.

“من واقعا احساس می کنم که ما به عنوان یک جامعه از زنان و به عنوان یک جامعه از بازماندگان را تغییر جزر و مد” Rosenbaum, 39, گفت:. “من آسیب پذیری شد این قدرت باور نکردنی.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Harvey Weinstein دیدم قربانیان به عنوان “کامل انژکتور و کانکشنها’: دادستان

مانند بسیاری مشتاق بازیگران روزنبام گفت: آن را در بخشی از یک “غیر منطقی اعتماد به نفس” آورده است که او را به هالیوود است.

از سن 19 سالگی او سفر به عقب و جلو بین لس آنجلس و بومی مونترال به بیرون رفتن در امتحانات ابتدائی در تلاش برای متقاعد کردن سرگرمی مدیران که او “چیز بزرگ بعدی.”

زمانی که او ملاقات دادند در یک مهمانی در اوایل 20s روزنبام گفت: این احساس برای کسی که اولین بار اعتبار خود را دید.

در مکان های عمومی, تهیه کننده بود و همه کسب و کار, و او تا به حال طرح های بزرگ برای او روزنبام به یاد می آورد. او گفت: Weinstein به او گفت که او “بعد ساندرا بولاک” از آنجا که او تا به حال همان ترکیب کمدی لغو احکام صادره ی و دراماتیک “gravitas.”

“زمانی که من او را ملاقات نمود آن بود که کسی در نهایت من را می بیند. کسی در نهایت می بیند آنچه که من را ببینید” روزنبام گفت. “دو whammy از آنچه اتفاق افتاده در پشت درهای بسته است که ناگهان این ایده است که شما تا به حال در مورد خودتان را شکسته است.”

روزنبام ادعا کرده است که Weinstein ساخته تهاجمی پیشرفت های جنسی در طول سه نشست جداگانه حدود 15 سال پیش.

ادامه مطلب: Harvey Weinstein وکیل می گوید دادستان ها یک داستان نیست یک مورد

او متهم است که در دوران سوم خود را روبرو می شوند — در یک اتاق هتل در طول جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در اواسط 2000s — Weinstein برگزار شد او را پشت گردن او در سیاه و سفید در حالی که ایستاده در پشت سر او.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Weinstein بارها هرگونه تخلف و گفت: هر گونه فعالیت جنسی رضایت طرفین بود.

آن را تنها در نگاه به گذشته است که روزنبام گفت او شده است قادر به قطعه با هم چگونه Weinstein ادعا پیشرفت های نهفته خود را شخصی و حرفه ای.

“من بی حس به برخی از آنچه من احساس و من قطع بود و از من و خشم و از آنجا که من آن را درک نمی,” او گفت:.

“من فکر می کنم آن را به من هزینه فرصت برای مطمئن. اما اغلب آن را به من هزینه برخی از شادی برخی از این آزادی که شما قرار است به را در جوانان خود را.”

پرینت این

پس از بازگشت به مونترال روزنبام در بر داشت شفا در حل و فصل کردن با شوهر و تربیت چهار فرزند خود را.

در حالی که او هرگز اجازه رفتن از اقدام او جاه طلبی های روزنبام سعی کردم برای قرار دادن جوان هالیوود روز پشت سر او.

اما پس از آن در اکتبر سال 2017, آن همه آمد و جاری شدن سیل که روزنبام دیدم اتهامات علیه Weinstein پخش در سراسر سرفصل.

روزنبام گفت که او هرگز برنامه ریزی شده به هر کسی در مورد اتهامات او را چرا که او احساس “همدست” — او تا به حال آمار او; او نرفته بود به پلیس; او سعی به “خوب” به خاطر او زندگی حرفه ای او می گوید.

وکیل مدافع می گوید: Harvey Weinstein ‘اعتماد به نفس’ پیش از حکم تجاوز به عنف در دادگاه

وکیل مدافع می گوید: Harvey Weinstein ‘اعتماد به نفس’ پیش از حکم تجاوز به عنف در دادگاه

اما دیدن این همه لیست بازیگران با چه روزنبام فکر کردم “خیلی بیشتر به از دست دادن” قرار دادن مشاغل خود را در خط روزنبام گفت: آنچه تا به حال احساس شخصی “ضعف” تبدیل به یک منبع قدرت جمعی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آن را طولانی نیست قبل از روزنبام در بر داشت خودش دروغ گفتن بر روی زمین در یک موقعیت جنین پردازش این واقعیت است که داستان او نیز منتشر شده در مقالات.

روزنامه نگاران نیویورک تایمز Jodi Kantor و مگان Twohey که شکست دادند تحقیقات کمک اتصال خود را از شاکیان در موضوع ایمیل و دیگر زنان دعوت شدند, به پیوستن با اجازه روزنبام گفت.

او سریع به هشدار دادن به زنان و نه به بحث در مورد اتهامات آنها داشتن دیده می شود که چگونه نگرانی در مورد شاهدان هماهنگ کننده حساب خود را کمک به 2016 تبرئه سابق CBC radio میزبان ژیان قمیشی در تجاوز جنسی به اتهام.

بیشتر بخوانید: مدل را انکار می کند و به دام انداختن Harvey Weinstein متهم — که هرگز اتفاق افتاده است’

روزنبام مقایسه این گروه به یک “باشگاه هیچ کس نمی خواست به بخشی از” اما در حال حاضر که آنها در آن بسیاری از پیدا کردن خود را “در شرکت خوب است.”

در آستانه Weinstein جنایی محاکمه روزنبام بود میان دو ده “سکوت breakers” که قول داد در بیانیه ای که آنها را “در ادامه به صحبت کردن تا زمانی که این مصر آزار دهنده است که به عدالت به ارمغان آورد.”

The fallen دانلود فیلم مغول التماس کرد گناه نیست به اتهامات مربوط به تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در سال 2013 و به زور انجام یک عمل جنسی در یک زن دیگر در این شهرستان در سال 2006.

در حالی که او تصمیم گرفت به دنبال اقدام قانونی روزنبام گفت: او را در حمایت از زنانی است که در هر راه ممکن است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در همان زمان او و دیگر “سکوت شکن” در حال کار در خارج از دادگاه به ایجاد یک عادلانه جهان برای زنان از طریق طرح مانند کانادا بازیگر و #AfterMeToo بنیانگذاران Mia Kirshner را رزا فراهم می کند که منابع آنلاین برای گزارش سوء رفتار جنسی در محل کار.

روزنبام همچنین داوطلبان به صحبت با دانش آموزان و افراد جوان مورد رضایت و احترام در روابط جنسی.

“هر نتیجه (از Weinstein مورد) من احساس می کنم مثل این است که غیر قابل توقف” گفت: روزنبام. “این بسیار بسیار مورد زنان ایستاده تا برای زنان.”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im