مونترال تاثیر تعیین شده برای لیگ مسابقات بازکن در برابر انقلاب جدید انگلستان

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

مونترال تاثیر فرصتی برای تکرار عملکرد هنگامی که خود را در لیگ برتر فوتبال فصل رزومه در روز پنج شنبه.

این جزئیات است که از دست رفته نیست در سر مربی تیری هنری است که به خوبی آگاه وظیفه نمی تواند ساده به عنوان باشگاه خود را طول می کشد در انقلاب جدید انگلستان در بازی افتتاحیه خود در MLS برگشت مسابقات است.

بازی می آید چهار ماه پس از مونترال جدید انگلستان را شکست داد 2-1 در آن سال 2020 MLS بازکن فصل Feb. 29 در ورزشگاه المپیک.

“این هرگز آسان به ضرب و شتم یک تیم دو بار عملا در یک ردیف در همان فصل اما ما سعی خواهیم کرد به آن را انجام دهد” هنری گفت: در یک کنفرانس ویدئویی شنبه بعد از ظهر.

هنری گفت: این دو تیم باید در ارائه های مختلف مسابقه از اولین دوئل. تاثیر گم شد هافبک ویکتور Wanyama برای مرحله نهایی مسابقات در مونترال در حالی که انقلاب شد و بدون هافبک کارلس گیل. هر دو بازیکن در MLS برگشت مسابقات است.

سازمان دیده بان | تاثیر قرعه کشی Deportivo Saprissa در هنری اولین:

مونترال روابط Deportivo Saprissa 2-2 در لیگ قهرمانان کونکاکاف عمل است. 1:28

“بروس آرنا یک مربی با تجربه است. شما باید یک بازیکن مثل [Gustavo] ت مانند گیل, این بازیکنان است که می تواند تفاوت را در هر زمان وجود دارد و بازیکنان با تجربه در این تیم” هنری گفت.

لیگ تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 12, پس از لیگ تیم بود و هر دو بازی به طور منظم فصل بازی.

“ما قادر به آنها را با آنچه که ما انجام خواهیم دید و انطباق با وضعیت” هنری گفت.

هنری با احتیاط از حداقل زمان دبستان

هنری گفت که این مسابقات نیاز باشگاه به بازی بازی های رقابتی و بدون فرصت برای هر قبل از مسابقات, مسابقات است.

“این است که حمله و یا هر چیزی” هنری گفت. “وضعیت به این معنی است که ما نمی تواند بازی های دوستانه و به طور کلی هنگامی که شما آماده یک فصل و یا شما آماده مسابقات شما همیشه باید حداقل چهار یا پنج بازی دوستانه به ببینید که در آن بازیکنان خود را در حال از لحاظ جسمی و روحی.”

در میان COVID-19 همه گیر است که به سادگی امکان پذیر نیست.

“من به خوبی می دانم که ما نمی تواند انجام شود در غیر این صورت” هنری گفت. “اما این درست است که آن را متفاوت است. شما به خودتان پیدا کنید در یک وضعیت که در آن شما می رویم به یاد بگیرند که در کار خود در رقابت حق دور. این چیزی است که من تا به حال هرگز قبل از شناخته شده و وضعیت coronavirus ما را در این وضعیت است.”

که عدم اطمینان نیست و محدود به خود باشگاه است.

FC Dallas انصراف از مسابقات در روز دوشنبه پس از 10 بازیکن و یک مربی آزمایش مثبت برای ویروس.

علاوه بر این دو تیم در مونترال گروه تورنتو FC افتتاحیه بازی مقابل دی سی ایالات کرده است اولین مسابقه خود را نقل مکان کرد و از جمعه شب تا یکشنبه صبح.

شده است وجود دارد هیچ تغییر جولای 15 مسابقه بین تورنتو و تاثیر.

در هر صورت هنری نگرانی است که به بازیکنان خود را آماده جسمی و ذهنی.

“به من گفت: از زمان شروع این بیماری همه گیر ما باید برای انطباق با تمام شرایط و من فکر می کنم آن را فقط به ما نیست. MLS همچنین سازگار با تمام شرایط. بدون توجه به آنچه که بدون توجه به تغییرات مهم نیست که چه کسی بازی خواهد کرد که نمی خواهد بازی مهم نیست که اگر آن را تغییر دهید و یا تغییر نمی,” هنری گفت.

“شما باید به وفق دهند. وجود دارد شما باید به آماده شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>