مونترال مقامات بهداشت عمومی راه اندازی درب-به-درب چک در میان گرمای شدید

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

در مونترال مقامات بهداشت عمومی شهر و کارگران در حال انجام درب-به-درب چک برای ساکنان آسیب پذیر به عنوان درجه حرارت در ادامه به افزایش در روز جمعه ،

دکتر دیوید قیصر, یک پزشک عمومی در وزارت بهداشت گفت: مهم این است که مردم به صرف حداقل دو تا سه ساعت در یک اتاقک خنک و به ماندن هیدراته در ادامه موج گرما.

“ما در حال تجربه شدید درجه حرارت در طول چند روز گذشته” او گفت:.

محیط زیست کانادا گرما هشدار داده شده است در اثر از روز شنبه هنگامی که هوای گرم و مرطوب توده هوا فرود در جنوب کبک. آب و آژانس هشدار آن را احساس 44 در روز جمعه.

ادامه مطلب: موج گرما انتظار برای مونترال این هفته محیط زیست کانادا هشدار

Montrealers نیز خواست تا برای بررسی در در عزیزان خود از جمله افراد در معرض خطر در نظر گرفته برای گرما بیماری است. این شامل افراد مسن و کسانی که مبتلا به بیماری های مزمن و افرادی که به تنهایی زندگی می کنند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“برای کسانی که مردم آن را واقعا مهم است که از حرارت” قیصر گفت که بهداشت عمومی خواستار همبستگی ساکنان.

قیصر گفت: درب-به-درب چک های در حال انجام در مناطق که در نظر گرفته می شود در معرض خطر بالاتر در همکاری با شهر به عنوان ساکنان شده اند در معرض گرمای شدید پس از شنبه و دسترسی به تهویه مطبوع.

ادامه مطلب: مونترال ساکنان خط به NDG, استخر عمومی, سیستم تماس ‘ناعادلانه’

طولانی گرما رود که به قطع در شنبه اما مقامات بهداشتی می گویند مهم این است که ساکنان به ماندن هوشیار و خود را برای نظارت بر علائم بعد از چند روز آینده.

هر کسی که نیاز به احساس بیمار و یا نیاز به مشاوره می توانید اطلاعات تماس-سانته در 811. برای موارد اضطراری 911 تماس بگیرید.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>