مونترال جامعه سیک می سازد قابل توجهی کمک مالی به جمعیت عمومی بیمارستان

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

مونترال جامعه سیک مشخص شد به پشت در طول COVID-19 بحران است.

روز جمعه آنها که فقط با یک سخاوتمندانه $6,500 کمک مالی که زندگی را ساده تر برای کارگران خط مقدم در Lakeshore بیمارستان عمومی.

اهدای آن را امن تر برای جراحان در بیمارستان به انجام کار خود را.

ادامه مطلب: مونترال سیک چشم انداز انجمن ارائه می دهد ‘مواد اولیه’ به کسانی که در نیاز

“این برای ما مهم بود برای کشف کردن چگونه ما می تواند کمک و آنچه ما قادر خواهد بود به انجام. ما در بر داشت که بسیار سریع — همکاری با بیمارستان ها خواهد بود و بهترین راه برای حرکت به جلو” گفت: Taran سینگ سخنگوی مونترال جامعه سیک.

اهدا شد-تحویل جمعه صبح توسط اعضای جامعه سیک.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“خدمات اجتماعی است که در قلب سیک ارزش” گفت: سینگ.

Coronavirus: Quebec شهر در جنوب مونترال باعث می شود ماسک های اجباری

Coronavirus: Quebec شهر در جنوب مونترال باعث می شود ماسک های اجباری

بنیاد بیمارستان می گوید این پول استفاده خواهد شد برای خرید با عملکرد بالا و فیلتراسیون واحد برای ایجاد یک منفی-فشار جداسازی اتاق برای ENT(گوش و بینی و گلو) بخش.

“این دستگاه کمک خواهد کرد فیلتر کردن ذرات معلق در هوا از هوا برای جلوگیری از مراقبت های بهداشتی کارگران از گرفتن بیمار که در حال کمک به بیماران,” دکتر گفت: Rickul Varshney جراح.

Lakeshore بیمارستان عمومی می گوید که این کمک مالی به آنها کمک خواهد کرد تبدیل شدن به بهترین بیمارستان آن می شود.

“ما بسیار سپاسگزار است که هر کس با هم می آیند با سخاوت خود را و اجازه می دهد ما را به این گام رو به جلو با جامعه ما” هدر هلمز مدیر Lakeshore بیمارستان عمومی بنیاد گفت: اخبار جهانی است.

ادامه مطلب: مونترال جامعه سیک اهدا به سازمان های جامعه

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جامعه سیک شده است جمع آوری کمک های مالی برای مراقبت های بهداشتی شبکه از آوریل. فراتر از ارزش اهدای شهردار DDO امتیاز آنها مطرح شده بسیار بیشتر از آن است.

“این شگفت انگیز است که جامعه آمده است با هم به جمع آوری $50,000, به خصوص در یک زمان مثل این می گوید:” الکس Bottausci, DDO شهردار با اشاره به ارزش کلی جامعه را در حال انجام جمع آوری کمک های مالی.

جمعیت بیمارستان می گوید: کمک مالی برای کمک به آنها را نوسازی به ویژه مهم است از آنجایی که آنها تنها مراقبت های بهداشتی نصب و راه اندازی در غرب جزیره است.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>