مونترال هشدار حذف برف را تا اوایل هفته آینده

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

حذف برف را طولانی تر از انتظار می رود در مونترال پس از 55 سانتیمتر از برف ریخته شد در این منطقه در طول دو پی در پی طوفان در این شهرستان می گوید.

اضافی انفجار از آب و هوای زمستانی — که گرفتار شهروندان و رانندگان با تعجب در صبح روز دوشنبه — به معنی خیابان ها و پیاده رو خواهد بود به طور کامل حذف در اوایل هفته آینده با توجه به شهر.

“این یک چالش بزرگ برای خدمه ما” گفت: شهرستان سخنگوی فیلیپ sabourin را از دست روز سه شنبه. “اما خبر خوب این است آن را درجه حرارت گرمتر و ما باید هر کس در وظیفه است.”

بیشتر بخوانید: خدمات در Exo را Candiac خط مختل برای 2 روز

همانطور که از صبح روز سه شنبه حدود 35 درصد از برف حذف کامل است در مونترال. بخش Lachine فلات-Mont-Royal و Côte-des-Makalu-Notre-Dame-de-فضل هستند و حتی بهتر است در 48 و 44 و 39 درصد از نرخ تکمیل بود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

حذف برف کندتر است در مناطق دیگر از جمله وردن در 17 درصد و ریویر-des-چمن زار-Pointe-aux-لرزد در 31 درصد است.

ادامه مطلب: زمستان اعتصاب در مونترال دوباره بعد از عمده کولاک

Sabourin را از دست گفت او انتظار دارد که نیمی از خیابانهای شهر پاک می شود توسط چهار شنبه — اما با برف بیشتر در پیش بینی آن دشوار است برای کارگران به نگه دارید تا.

“ما تا به حال به عقب راندن و تاخیر چرا که دیروز ما رو 15 سانتیمتر از برف و در حال حاضر آنها خواستار 10 دیگر سانتیمتر در روز پنج شنبه گفت:” sabourin را از دست.

این شهرستان است که درخواست درایور برای احترام به محدودیت های پارکینگ به منظور جلوگیری از یدک کشیده و نه تاخیر عملیات.

— با فایل های از اخبار جهانی’ Brayden Jagger هینز و کانادا مطبوعات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>